Як зробити жирний шрифт в ютубі в коментах: курсив, закреслити

Як зробити жирний шрифт в ютубі в коментах: як змінити, комбінувати формат тексту, виділити в коментарях на YouTube

Користувачам, давно пройшли процес реєстрації на ютубовском сайті, відомо, що під час написання коммент інтерфейс, з допомогою якого форматується текстова частина, відсутня. Це призводить до того, що величезна кількість повідомлень, розміщених під роликом, виглядають однотипно. Існують певні прийоми по зміні виду шрифту, відомі далеко не кожному користувачеві. Пропонуємо розібратися разом, як зробити жирний шрифт в ютубі в коментах.

Способи написання

Перш, ніж розбиратися в питанні, як в коментарях на YouTube пишеться жирний шрифт, розглянемо ряд нюансів, пов’язаних із застосуванням цього лайфхака.

наприклад, методом, який належить розглянути, користуються виключно для коментарів на відеоролики. Крім того, якщо у вас не виникне бажання виділяти жирним слова з назви каналу, зробити таке не вийде.

Крім цього, символіка «зірочка» зі словами пишеться разом, без пробілів та інших знаків.

Тепер розглянемо практичну сторону питання, як виділити текст в коментарях на YouTube.

З мобільного пристрою

Отже, як змінити шрифт, використовуючи смартфон?

Для форматування одного слова або пропозиції слід використовувати символіку «зірочка». Суть полягає в тому, що літери, розташовані між парою таких значків, пишуться напівжирним шрифтом.

Наведемо простий приклад. Припустимо, необхідно повністю виділити коментар. Перед його написанням вставляємо зірочку, пишемо текстову частину, в кінці залишаємо аналогічний символ.

Дозволяється виділяти не все речення, а його окрему частину. Уявіть, що потрібно відформатувати один ключевік – візьміть його в зірочки.

Жирним шрифтом пишуть будь-який текстовий ділянку, навіть окрему частину в слові.

Як тільки необхідний відрізок виділено спеціальними символами, натисніть клавішу «залишити коментар». Зірочки зникають, а слова, що знаходяться між ними, пишуться напівжирним шрифтом.

З персонального комп’ютера

Як виділити текст в коментарях в ютубі жирним шрифтом, використовуючи смартфон, ми розібралися.

Можливі аналогічні дії на комп’ютері?

Тут все просто – технологічно процес не відрізняється від уже відомої нам інструкції.

Комбінування шрифтів

Розбираючись з питанням, як зробити коментар на ютубі жирним шрифтом, відмітимо, що існують інші варіанти форматування – курсив або закреслення.

Ці способи дозволяється комбінувати. Все, що потрібно – знати символіку форматування, про яку поговоримо нижче.

Курсив

Для написання коментаря на ютубі курсивом (під нахилом), текстова частина або необхідний у ній ділянка виділяються нижнім підкресленням.

Закреслений текст

Не знаєте, як закреслити текст? Залишаючи коментар, виділіть необхідні слова з обох сторін дефісом, використовуючи для цього на клавіатурі символ «мінус».

Жирний курсив

Знаючи, як зробити жирний шрифт в коментарях на YouTube і володіючи прийомом написання курсивом, можливо комбінування цих двох способів. На початку і наприкінці тексту поставте (-) і все це візьміть в «зірочки».

Висновок

Переглядаючи коментарі під відео, напрошується висновок, що прийомами їх написання володіють рідкісні користувачі. Але ті, хто використовує креативні способи написання тексту, виділяються із загальної маси.