Кожному добре відомий браузер Гугл Хром, володіє одним недоліком – поганою роботою в повноекранному режимі. Розробники давно перестали вдосконалювати цю опцію. Спробуємо розібратися самостійно, чому YouTube довго переходить в повноекранний режим, і яким чином прискорити процес.
Основні причини
Ютубовский плеєр забезпечує підтримку чотирьох режимів – за замовчуванням, широкоекранний, міні-вікно, повноекранний. Перегляд найкраще здійснювати в четвертому варіанті, але деякі користувачі відчувають проблеми з його включенням. Проблеми виникають рідко, усуваються завдяки повного перезавантаження браузера, хоча це вже вважається крайнім заходом.
Щоб не вдаватися до неї, пропонується розглянути інші варіанти, як зробити повноекранний режим в ютубі.
Причин, за яких ютуб довго переходить в нього, кілька:
- помилки при оновленні браузера;
- помилки у файлах куки і кеш;
- збої в апаратного прискорення і т. д.
В будь-якій ситуації, щоб встановити джерело проблеми, перезапускают браузер.
Якщо в ньому був тимчасовий збій, нормальна працездатність відновиться, в іншому випадку доведеться перезавантажити персональний комп’ютер.
Наведемо кілька способів, як включити повноекранний режим в ютубі.
Налаштовуємо API в Хромі і Firefox
Однією з проблем, через яку довго відкривається відео на повний екран в YouTube, може бути вимикання налаштувань в розділі «захищений контент». Виконайте перехід в браузер, щоб упевнитися, що всі налаштування активні.
Рекомендується відкрити в Хромі вікно плеєра, перед цим звернувши браузерне віконце.
Причина проблеми залишається невідомою, але, судячи з відгуків користувачів, такий нехитрий прийом неодноразово показував позитивний ефект.
Користувачам Mozilla Firefox рекомендується перевірити прихований параметр браузерних налаштувань full-screen-api.enabled. Перейшовши на сторінку через рядок пошуку, знайдіть зацікавив вас параметр, упевніться, що при ньому стоїть значення «frue».
У разі, якщо YouTube лагает в повноекранному режимі, вимкнення апаратного прискорення і перевірте, яким чином це позначиться на цікавить вас режимі.
Відключаємо розширення
Що ще зробити, якщо ютуб довго не робить відео на повний екран? Ймовірно, причина криється в неправильно працює розширення, особливо в тому випадку, якщо останнє пов’язане з плеерными налаштуваннями. Спробуйте вимкнути розширення і перевірте результат своїх дій.
Перевірка приватного режиму
Якщо повноекранний режим на ютубі відкривається довго, розгорніть вікно плеєра на повний екран в режимі «інкогніто». Якщо все вийде, вірогідною причиною є помилка в кеші або куках. У цьому випадку рекомендується почистити історію.
Видаляємо профіль
Якщо всі перераховані вище варіанти позитивного результату не дали, і ютуб при переході в повноекранний режим продовжує гальмувати, вийдіть з облікового запису, якщо таким користуєтеся.
Порядок дій пропонуємо розібрати на прикладі Хрому:
- натискаємо на профільну аватарку;
- у меню знаходимо розділ «синхронізація», вимикаємо його на сторінці з налаштуваннями;
- у тому ж меню визначаємо функцію «керування користувачами»;
- задіємо клавішу з трьома точками, розташованими по вертикалі, видаляємо у віконці, що з’явилося користувача.
З допомогою даного дії очищається профільна папка, повністю видаляються закладки, куки, дані кеша і інші відомості, пов’язані з користувачем.
Висновок
Тепер ви знаєте, як дивитися чат в повноекранному режимі ютуб.
Якщо нічого не виходить, скористайтеся крайнім заходом – перезавантажте браузер.