YouTube дитячий канал: рейтинг, список, топ

YouTube дитячий канал: які пізнавальні, навчальні, розвиваючі блоги для дівчаток найпопулярніші на російськомовному ютубі

Ютуб давно користується статусом «другий телевізор», найчастіше йому віддають перевагу глядачі, залучені різноманітністю і просторістю тим. Не є винятком і YouTube-дитячий канал, призначений для аудиторії молодшої вікової категорії.

Кращі приклади

Наведемо список популярних дитячих каналів на ютубі. Саме тут блогери розміщують цікаві відео, сюжети яких захоплюють малюків.

Super Senya

Рейтинг відкривають маленький блогер Сеня і його батько, знімають на відеокамеру захоплюючі моменти з власного життя. Хлопчик розпаковує іграшки, подорожує разом з татом, грає. Останнім часом юний блогер перебрався на Super Senya Life, але колишній блог все ще залишається популярним.

Vania Mania Kids

Ведучі каналу – Ваня і Маня. Батьки зберігають камерою цікаві сюжети з участю брата і сестри – поїздки в парк, веселі ігри, покази нових іграшок. На цьому YouTube-каналі зустрічаються відео для дітей з коментарями на англійській мові.

Nikol Crazy Family

В топ 10 дитячих ютуб-каналів Росії входить блог, ведучою якого є дівчинка Ніколь, яка знімає відео з життя своєї родини. У більшості сюжетів беруть участь її батько і молодша сестричка Аліса, теж має власний канал.

Dima Kids TV

Приклад пізнавального блогу для дітей на YouTube. Передплатники почують багато цікавих фактів про автомобілі, пізнають ази англомовного прислівники. Ведучі каналу – мама і тато маленького Діми, часто з’являється у відеороликах. Глядачам представлені сюжети з іграшковими машинками і літаками, супроводжувані коментарями.

Спочатку відео були російською, але останнім часом з екрана звучить англійська мова, що допомагає у вивченні іноземних слів.

Kids Roma Show

Продовжуємо перелік каналів ютуба від дитячих блогерів. На цьому ресурсі розміщуються відео, головним героєм яких виступає хлопчик Рома. Серед маси розважальних сюжетів зустрічаються ролики пізнавального характеру, в яких маленький ведучий розповідає глядачам про різні незвичайні факти.

Канал є корисним для розвитку, тому що коментарі до відео даються англійською, а форма подання інформації залишається розважальної.

Kids Diana Show

Ведуча цього каналу доводиться сестрою Ромі. Відео, зняті їй, наповнені веселощами й розвагами, але іноді зустрічаються ролики навчального характеру, що дуже корисно для дітей, які дивляться цей канал на YouTube.

Як і її братик, Діана перейшла з російської мови на англійську, і її відео допомагають дітям у навчанні іноземним словам.

Я – Alisa

Ведуча — молодша сестра Ніколь, канал якій розглядалося вище. Зняті дівчинкою відео відрізняються різноманітністю. Тут ви побачите розпаковування іграшок, послухаєте розповіді про життя, розучіть веселі пісні та ігри.

Дитячий канал вважається одним з найпопулярніших на YouTube.

Mister Max

Канал веде Максим, але все видеосценарии, за яким знімалися і розміщувалися відеоролики, придумувалися батьками. Все відео вважаються пізнавальними для дітей 7 років – однолітків ведучого.

Miss Katy

Блогеру всього п’ять років, і вона – молодша сестричка Макса. Головні сценаристи роликів – мама з татом, на них же покладено обов’язок розміщувати в мережі зняті сюжети, призначені для дівчаток.

Like Nastya

Ведуча відеоканалу – мама дівчинки Насті, що знімає фільми про життя дочки. Разом вони вигадують незвичайні сценки з участю героїв мультиплікаційних фільмів, розпаковують нові іграшки.

Зверніть увагу, що більшість каналів для дітей на ютубі носять освітній характер.

Приклади минулого року

Варто поговорити про ТОП 2019, навівши кілька каналів, вважаються кращими на російськомовному ютубі.

Союзмультфільм

Тут знайдеться будь мультфільм радянського періоду. Відмінність в тому, що мультики згруповані по тематикам. Приміром, є добірки про тварин, дружбу, святкування Нового року. Є спеціальні збірники, призначені для хлопчиків або дівчаток. Канал підходить глядачам будь-яких вікових категорій.

Теремок-TV

З Топ 100 дитячих каналів на ютубі тут завжди знайдеться величезна кількість добрих мультиків, які дітвора оцінить по достоїнству. Є захоплюючі російські мультиплікаційні фільми, є і серіали, зняті за кордоном. Багато мультфільмів розбите за тематиками: дівчатка подивляться про принцес або чарівників, хлопчики захопляться солдатиками, машинками або роботами. Канал призначений для дітей від 1 до 12 років.

Маша і Ведмідь

Один з найбільших дитячих каналів на ютубі, встиг завоювати популярність по всьому світу. Тут зібрані всі серії на російськомовному говіркою в прекрасній якості. Мультик відносять до розважальної, інформаційної та розвиваючої тематики. У кожній з серій пустотлива дівчинка Маша з кращим другом Ведмедем у пошуках пригод потрапляють у незвичайні ситуації. У серіалі чітко проглядається поняття добра, зла і моралі, тому його вважають корисним і цікавим ютуб-каналом для дітей до 10 років. Є маса комічних ситуацій, здатних повеселити і батьків.

Фиксики

Тут зібрані всі серії знаменитого мультиплікаційного серіалу про маленьких чоловічків, звертаються до кожного електричного приладу на «ви». Вони здатні швидко відремонтувати телевізор або мікрохвильову піч. З допомогою серіалу стане зрозумілий принцип роботи телефону, пристрій персонального комп’ютера і ще маса цікавих і корисних речей, про яких у школах не розповідають. Відмінною особливістю мультика вважається те, що найскладніші речі пояснюються у спрощеній ігровій формі.

Серіал розширює кругозір, підштовхує до нових захоплень, дивитися його цікаво дітям різного віку.

Лунтік

На цьому каналі охочі знайдуть повну добірку серій про малюка-інопланетянина, який народився на Місяці і випадково потрапив на Землю. Головний герой знаходить собі нових друзів, щодня потрапляє разом з ними в незвичайні пригоди. Є в мультику і негативні персонажі – пара шкідливих гусениць і п’явка, з допомогою яких чудово проглядається контраст між добром і злом.

Караоке для дітей

Ваша дитина не тільки весело проведе час, але і розвине голос, вокальні дані. На каналі є різні пісні, супроводжувані біжать рядками. Для зручного пошуку всі твори розсортовані по тематиках, і кожен легко протыщет для себе улюблене твір.

Музика з мамою

Унікальний відеоканал, допомагає навчити дитину співу, нотах, розвиває слух. Тут є маса відео навчального характеру. Такі ролики використовують в дитячих музичних центрах для проведення занять, у комплексних фізкультурних хвилинках, для учнів підготовчих груп музичних закладів.

Люляби-TV

Канал представляє заняття розвивального характеру, преподносящиеся дітям у формі простого і ненав’язливого відеоролика. Дитина непомітно для себе розучує незнайомі слова, предмети та іноземні мови. Є музичні ролики, які використовуються в якості колискових, зустрічаються відео виключно на англійській мові. Є повчальні сюжети, що містять казки та різні загадки.

Малявка ТБ

З таким каналом вашій дитині нудно не буде. Тут представлені мультфільми розвиваючої тематики, є ролики з распаковыванием іграшок. Цей варіант дитина дошкільної вікової категорії оцінить по достоїнству.

Научпок

Відмінне підмога для «всезнайок», які мріють дізнатися про щось новеньке. Містить більше п’ятисот нетривалих за часом відеороликів, в яких просто і зрозуміло відповідають на різні питання. Зручність пошуку надає сортування за темами. Дітлахи віком від восьми до шістнадцяти років знайде собі нову інформацію про космос, історії, людей, психології і т. п.

Проста наука

Черговий дитячий канал освітньої спрямованості, на який слід звернути увагу. Тут є ролики, красиво і захоплююче розповідають про різні експерименти. Існує ймовірність, що переглянувши два – три сюжету, ваша дитина проявить інтерес до занять з фізики або хімії. Проводяться експерименти різного рівня складності, ресурс розрахований на дітей від десяти до чотирнадцяти років.

Висновок

Список каналів вийде досить довгим. Остаточне рішення про те, який найбільш популярний дитячий канал на російськомовному ютубі, залишається за телеглядачами.