YouTube for Android TV скачати: для приставки, телевізора

YouTube for Android TV скачати: чому ютуб для ТВ бокс не підтримується на вашому пристрої, як підключити додаток безкоштовно

Передбачене для Андроїд ТВ додаток ютуб забезпечує перегляд відео в онлайн-режимі. Крім того, воно дозволяє розмістити свій відеоматеріал та організовувати трансляції. По своїй функціональності програма схожа з класичною сервісної версією. Застосувавши софт, користувач входить в свою учетку, щоб відслідковувати нові публікації, оформляти підписки на відеоканали. Розглянуте сьогодні додаток в більшості випадків є встановленим, організації завантаження не вимагає. Але для старих моделей телевізорів опція не підтримується, тому виникає закономірне питання – як YouTube for Android TV завантажити та інсталювати на телевізор?

Порядок установки на різні моделі

Ніхто з користувачів не відчуває складнощів, якщо потрібно завантажити установочник ютуб на Самсунг, LG або на пристрій іншого бренду.

Необхідно відкрити ліцензійний магазин маркет, пройти авторизацію до власного облікового запису, вибрати потрібну прогу в пошуковику. Виникають труднощі, якщо ваш телевізор не підтримує оновлене додаток, відмінне удосконаленим інтерфейсом і поліпшеною підтримкою. Крім того, розробники додали можливість синхронізувати ТБ з Chromecast.

Нові пристрої Смарт ТВ працюють з протоколом DIAL, в основі якого закладений Chromecast.

Такий телевізор повноцінно замінює медіаплеєр, що підтримує програвання потокового відео. Зв’язок з інтернетом підтримується по Wi-Fi, і, якщо активувати ролик на мобільному пристрої, показ його можливо здійснити на телевізійному екрані. Простіше кажучи, дивитися відео на телевізорі ви будете через телефон.

Як же зробити перегляди на старих телевізорах? Проблема вирішується декількома способами:

  • встановлюється медіаплеєр або приставка, що працюють на Андроидной операційці;
  • якщо телевізор не відтворює відео, рекомендується завантажити та встановити останню версію Fork Player.

Пам’ятайте, що стара версія програми видалена з маркету розробниками. На ютубовский сайт можна потрапити старим способом – за допомогою браузера.

Спробуємо розібратися детальніше, як завантажити ютуб для Смарт ТВ на Андроїд.

Телевізори на операційці Android

Корпорація Google створила операційну систему Андроїд ТБ, встановлюється на Смарт ТВ. На сьогоднішній день їй користуються багато виробників телевізорів.

Щоб встановити ютуб для ТВ бокс на Андроїд, необхідно виконати наступні дії:

  • увійти в магазин з додатками Плей Маркет;
  • кликнути по значку-лупі;
  • вписати в пошуковий рядок «youtube»;
  • натиснути кнопку «скачати»;
  • поки триває процес установки, не вимикати телевізор.

Переваги програми

Якщо завантажити YouTube APK для Андроїд TV, можна переглядати улюблені відео на телевізорі. Крім того, програма забезпечує перегляди в режимі стріму.

Додаток youtube для Андроїд ТВ 4 4 4 створювалося безпосередньо під приставку IPTV. Користуючись такими пристроями, ви отримуєте повний доступ до будь-якого каналу або блогеру. Програма забезпечує перегляд контенту навіть в реальному часі.

Youtube для Android TV Box легко піддається управлінню. Можна активувати пошук файлів, після введення назви сервіс сам видасть відповідні запитом варіанти.

Сервіс Андроїд ТБ ютуб крапка ком має автоматичний список відтворення, збільшує ймовірність доступу до будь-яких файлів відеоканалу, що містить якісний відеоконтент. Після того, як вийде завантажити YouTube фор Android TV, телевізор синхронізують зі смартфоном або комп’ютером.

Відповідаємо на запитання користувачів

Чому ютуб на Андроїд ТБ перестав працювати? Ймовірно, після чергового оновлення додаток більше не підтримується на вашому пристрої. Рекомендуємо скористатися послугами ліцензійного магазину і завантажити YouTube for Android TV безкоштовно.

Чому софт зупиняється? Для вашого телевізора слід завантажити оновлену версію YouTube for Android TV.

Що можна підключити до телевізора для перегляду відео в ютубі? Смартфон, комп’ютер, планшет або ноутбук, який працює на відповідній операційці і синхронізовані з ТБ.

Що робити, якщо не вдалося встановити додаток YouTube for Android TV? Якщо не вийшло його завантажити, пошукайте підходящий варіант приставки.

Що робити, якщо на вході в YouTube Android TV з’являється напис «дія заборонено»? Увійдіть у «налаштування», виберіть пункт «диспетчер програм», відкрийте меню і натисніть «скидання налаштувань програми». Після цього виконайте перезавантаження приставки або телевізора.

Як налаштувати YouTube для Андроїд ТБ з категоріями? Скористайтеся рекомендаціями, наведеними вище.

При активації ютуб на Андроїд ТБ з’явився зелений екран. Що робити? Увійдіть в меню, знайдіть «налаштування», прокрутіть вниз і натисніть в розділі «додаткові». У пункті «система» переведіть повзунок «використання апаратного прискорення» в режим «вкл.».