YouTube Go: встановити на ПК, налаштувати, видалити

YouTube Go: що це таке, як завантажити на ПК, встановити, які особливості програми ютуб Гоу, як деактивувати сервіс на телефоні

Як відомо, додаток youtube для Андроїд не завжди добре функціонує, підтримується не всіма мобільними пристроями та іншими гаджетами. Щоб усунути цей недолік, Гугл пропонує скористатися Youtube Go.

Що це таке?

Цей мобільний сервіс розроблявся як альтернатива багатофункціональному додатком для Android, і, як сказано в його описі, краще функціонує при поганій якості зв’язку.

Додаток ютуб Гоу наділене додатковими функціями, однак деякі старі, звичні користувачам опції, зникли.

Сьогодні оновлена програма працює в бета-тестовому режимі, так що відшукати і завантажити її можливо не у всіх розділах Play Store. Наприклад, Плей Маркет додатком ще не доповнений, однак неофіційні файлові версії, хоч і без російського перекладу, що знаходяться без особливих проблем.

Новий сервіс не представляє ніякого секрету, версію ютуб Го можливо встановити не тільки на ПК, але і на будь-девайс, який підтримує Андроїд.

Не слід забувати, що оновлена програма відрізняється активністю, передбачає наявність величезної кількості допусків, аж до дозволу аудіозаписи в будь-який момент, зміна системних налаштувань, отримання інформації про місцезнаходження користувача, перегляд повідомлень та переліку контактних номерів.

Крім того, з першим запуском програма запитує номер телефону, щоб постійно контролювати контакти гаджета, виявляючи нових друзів, які користуються аналогічною програмою.

Відмітні особливості

Вже згадувалося, що нову версію позиціонують, як полегшений варіант мобільного ютубовского програми для Андроїд. І все ж у ній збереглася зручна пошукова система відеороликів, що працює по всій мережі або за списком рекомендованих сюжетів.

Примітний факт, що знайдений ролик програма відразу не відтворює.

У першу чергу пропонується визначитися з якісним рівнем показу, після чого слід задіяти клавішу «play». З допомогою кнопки «save» ви скачаєте відеоролик та перегляньте її в режимі оффлайн.

Звісно, перекачувати все підряд не слід, але опція відрізняється зручністю, хоча до кінця не ясно, чи залишиться вона доступною в офіційній версії програми, і для яких регіонів буде підтримуватися. Другий варіант – власники вмісту отримають можливість накласти заборону на збереження відеоматеріалів або обмін ними між користувачами.

Крім опцій попереднього підбору якісних характеристик відеоролика і його скачування, передбачена додаткова можливість: програма дозволяє поділитися відео з родичами і друзями.

Як було зазначено, з пересиланням сюжету одночасно передається мінімальний набір відомостей, необхідних для прискорення процесу перевірки безпеки.

Розробники ще не дали пояснень, як реалізували таку функцію, так що приблизно використовується одна зі схем пересилання інформації, мінімально задіюються канал мобільного зв’язку.

Порядок встановлення

Для тих, хто проживає на території Індії або Індонезії, є можливість встановити ютуб Го, скачавши його з Гугл Плей в будь-який час.

незабаром до програми отримають доступ користувачі інших країн, але зараз їм доводиться шукати обхідні шляхи. Найбільш прийнятний спосіб — завантаження програми з АРК Mirror. В результаті користувач отримує файл APK, який встановлюється після його відкриття.

Хвилюватися немає причин – АПК Mirror вважається надійним і офіційним джерелом додатків, встановлених на Андроїд.

Забезпечуються робота YouTube Go – залежить від налаштувань безпеки. Якщо ви дізналися, як завантажити додаток з неофіційного ресурсу, то інші дії вам теж стають зрозумілими – переходите в телефонні установки, знаходите опцію «безпека», удостоверяетесь, що «невідомі джерела» активовані.

Користувачів цікавить, як видалити ютуб Гоу. Щоб деактивувати сервіс на телефоні, скористайтеся стандартним набором дій для видалення додатків з Андроїда.