YouTube Kids: для компютера на Андроїд, на ноутбук, для ПК

YouTube Kids: як створити, встановити, підписатися на канал ютуб кидс, зареєструватися, завантажити додаток безкоштовно онлайн, поміняти налаштування

Його спеціально створювали з тією метою, щоб діти легко знаходили і дивилися цікаві відеоролики, а дорослі легко керували роботою додатка. Сьогодні спробуємо розібратися, що відомо про YouTube Kids.

Рівень безпеки контенту

Адміністрація відеохостингу уважно стежить за тим, щоб в колекційну добірку дитячого сервісу потрапляли цікаві ролики, які підходять для сімейних переглядів. З метою виключення небажаних відеоматеріалів, у додатку ютуб кидс застосовуються спеціальні алгоритми, що працюють в автоматичному режимі, виконується ручна перевірка контенту, приймається до уваги думку переглядачів.

На жаль, через відсутність можливості завчасно переглядати всі відеосюжети, у програмі можуть виявитися неприпустимі для перегляду дітьми ролики.

Організація батьківського контролю

Для вирішення даного питання в програмі передбачені наступні опції:

 • встановлення тимчасового обмеження. Таймер виставляється на необхідний час, по закінченню якого програма автоматично блокується;
 • контроль за проглядаються роликами. Є спеціальна сторінка «подивитися ще раз», на якій можна уточнити всі сюжети, які бачив дитина;
 • блокування небажаного контенту. Якщо вам здалося, що малюк не повинен дивитися ролик, блокуйте його або канал повністю, щоб приховати вміст;
 • сповіщайте адміністрацію про відео сумнівного змісту.

З кожної відправленої скарзі оперативно проводиться відповідна перевірка.

Окремий профіль для дитини

У загальній складності є можливість для створення восьми профілів, кожен з яких буде відрізнятися індивідуальним набором контенту і власними налаштуваннями. Для Youtube Kids на ПК доступно чотири режими:

 1. схвалений контент. Пошук за додатком для дітей не передбачено, всі ролики підбираються батьками;
 2. для малюків. Тут додані відео, в ігрових формах сприяють розвитку творчих навичок маленьких глядачів та заохочують їх прагнення до нових знань;
 3. для дітей дошкільного віку. Цієї категорії пропонуються мультиплікаційні фільми, пісеньки і відеоуроки, як щось зробити своїми руками;
 4. для старших хлопців. Додано музичні кліпи та ігрові ролики, передбачена можливість для використання пошукової системи.

Створюємо профіль самостійно

Розглянемо, як пройти реєстрацію на YouTube Kids та створити профіль. В першу чергу активуємо додаток, входимо в свій гуглівський аккаунт.

Припустимо, що YouTube Kids activate користуємося вперше. Тоді знадобиться:

 1. відкрити програму, виконати вимоги з’явилася на моніторі інструкції;
 2. вказати дату народження;
 3. увійти в свій обліковий запис, щоб встановити контроль і задіяти інші опції.

Вхід виконаний

Якщо він є, виберіть і натисніть кнопку «увійти». Вивчіть користувальницькі умови, підтвердіть свою згоду натисканням кнопки «готово», вкажіть пароль.

Як зареєструватися в ютуб кидс, ми з’ясували. Тепер розглянемо, як створити профільний канал для своєї дитини, враховуючи його вік.

Вказуємо вікову категорію, вибираємо відповідний розділ. Перед вами з’явиться інформація про головних можливості батьківського контролю, порядок зміни налаштувань і подачі скарг на неприпустимі відеоролики.

Як тільки вийде встановити YouTube Kids для комп’ютера, ви отримаєте доступ до дитячого сервісу.

Відповідаємо на питання

Щоб користувач краще розібрався в особливостях сервісу, відповімо на найбільш часто виникаючі питання.

Що робити, якщо прийшло повідомлення «YouTube кидс в твоєму аккаунті недоступний»? Це трапляється, якщо сервіс у режимі онлайн у вашому регіоні ще не активований.

Щоб уточнити, де функціонує додаток, виконуємо наступні дії:

 • входимо в аккаунт і клікаєм по профільному значку;
 • вибираємо пункт «країна».

Відкриється перелік регіонів, де активно додаток.

Чому Яндекс браузер не відкриває ютуб кидс? Причини можуть бути наступні: у мережі є обмеження, відкрито велику кількість тимчасових файлів, сайт блокується розширеннями, збій налаштувань.

Як поміняти налаштування YouTube Kids? Клікніть по значку із зображенням замку, вкажіть свій вік або введіть код для отримання доступу. Натисніть «шестірню», щоб увійти в налаштування. Визначте профіль дитини, вкажіть пароль батьківського облікового запису, виберіть один з чотирьох параметрів.

Як заблокувати канал? Натискаємо значок меню біля потрібного відео, вибираємо опцію «заблокувати канал», вводимо з’являються на моніторі цифри або вказуємо власний код доступу.

Як розблокувати YouTube Kids, якщо він не працює? Входимо в «налаштування», вибираємо пункт «зняти блокування (розблокування)», виконуємо вимоги інструкції, яка з’являється на екрані.

Як підписатися на канал YouTube Kids? Натисніть розділ «підписатися», який знаходиться на сторінці переглядів або на авторське каналі. На екрані почнуть з’являтися нові відеоролики, виділені іншим кольором і мають супровідні рекомендації.

Як безкоштовно скачати ютуб кидс на Андроїд? Знайдіть ліцензійний сайт з додатком, натисніть завантажити, виконуйте всі вимоги, що з’являються на екрані мобільного пристрою.

Чому замість YouTube відкривається YouTube kids? Таке іноді трапляється на ноутбуці чи комп’ютері. Рекомендується вимкнути пристрій, від’єднати його від інтернету, і через кілька хвилин підключити повторно, виконавши вхід на потрібний сайт.

Додаток працює безкоштовно, тому що в ньому дозволяється демонстрація рекламних роликів.

Крім цього, тут трапляються відеосюжети комерційної спрямованості, залиті не рекламодавцями, а авторами.