YouTube Music Premium: на компютері, на Андроїд

YouTube Music Premium: що це, як оформити підписку безкоштовно назавжди, на 6 місяців, як вимкнути програму на ПК, на телевізорі

Відеохостинг дарує численні емоції позитивного характеру, але певні недоліки все ж має. До них належать рекламні вставки і відсутність можливості слухати музику в режимі фону на смартфоні (при погаслому екрані музика не відтворюється). Знаючи про такі проблеми, компанія пропонує підписку YouTube Music Premium.

Що таке Ютуб Преміум

Так називається платна підписка, за допомогою якої користувач розширює власні можливості, отримує додатковий комфорт при перегляді роликів.

Сервіс забезпечує:

 • відключення рекламних вставок;
 • перегляди у фонових режимах;
 • запис відео на телефон Android з можливістю подальшого перегляду при відсутності інтернету;
 • активацію преміальної підписки Ютуб Музика Преміум;
 • відкриття доступу до сервісу з фільмами.

Ціна на передплату становить 199 рублів в місяць. Перед підключенням дарується безкоштовний тестовий період, що триває один або три місяці, передбачені варіанти оформлення для студентів та членів сім’ї вартістю 125 і 299 рублів відповідно.

У чому переваги

З допомогою Ютуб Преміум стало можливим слухати музику у фоновому режимі, завантажувати аудіо, економлячи трафік. Крім того, відкривається доступ до ютуб мьюзік преміум як в десктопному, так і в мобільному варіанті.

Тепер стало не тільки зручніше слухати музику на телефоні, але і включати її на комп’ютері.

Навесні 2020 року з’явився Google Music, замінює YouTube Music Premium, і за користувачами збереглося право на перенесення запису.

Порядок оформлення передплати

Розглянемо, як завантажити YouTube Music Premium безкоштовно на місяць і назавжди за плату.

Обов’язкова умова – наявність гуглівського акаунта. У разі його відсутності потрібно пройти процес реєстрації.

Персональний комп’ютер

Щоб підписатися на YouTube Music на ПК, відкрийте сторінку Ютуб Преміум. Перед вами з’явиться пропозиція на оформлення послуги. Натиснувши кнопку «спробувати безкоштовно», ви отримаєте право на тестування.

Щоб надалі оплатити опцію, користуються банківською карткою чи електронним гаманцем Pay Pal.

Смартфон

Облікового запису YouTube Music працює на ПК, планшет і телефон на iOS і Android. Повторно оформляти підписку, використовуючи один з пристроїв, не потрібно, адже вона прив’язана до вашого аккаунту.

Припиняємо дію підписки

Якщо виникає необхідність, функціонування YouTube Music Premium призупиняється терміном на 6 місяців, після закінчення якого оплата за надану послугу береться автоматично. При цьому, якщо буде потрібно, відновлення Преміум можливо в будь-який момент.

На зазначений період функції преміальної підписки зникають, перекривається доступ до файлів з аудіо та відео, які зберігаються на пристрої.

Коротко розберемо порядок припинення підписки YouTube Music на ПК і мобільному телефоні.

На компі

Щоб відключити послугу, входимо в аккаунт, вибираємо пункт «платні послуги», переходимо в розділ «змінити підписку», знаходимо підрозділ «скасувати».

Визначаємо пункт «призупинити», зміщенням повзунка встановлюємо необхідний для цього період.

Щоб знову насолоджуватися улюбленими хітами 80-90 років або сучасною музикою у форматі МР3, МП4, активуємо YouTube Music натисканням клавіші «відновити».

На смартфоні

На жаль, тимчасово зробити композиції недоступними на цьому пристрої не вийде – підписка на YouTube Music відключається повністю.

Швидше за все, при черговому оновленні хостинг видалив цю функцію у зв’язку з її низькою популярністю.

Відключення підписки

Якщо що-то в YouTube music PC не сподобалося, пропонуємо нескладний алгоритм, як відключити підписку.

Для персонального комп’ютера виконується такий порядок дій:

 1. у записі вибираємо пункт «платні послуги»;
 2. натискаємо клавішу «змінити підписку», знаходимо підпункт «скасувати»;
 3. підтверджуємо власний намір;
 4. вказуємо причину і натискаємо кнопку для підтвердження повторно.

Доступ до музики для сну та розваг без реклами на ютубі зберігається до кінця розрахункового місяця.

Щоб відключити еквалайзер з YouTube Music на Андроїд, в мобільній версії програми натискаємо на профіль, переходимо в розділ «платні послуги», вибираємо «управління», у віконці знаходимо пункт «відмовитися від підписки», вказуємо причину, виконуємо підтвердження.

Якщо музика без реклами на ютубі в 2020 році не відключається, причинами цього можна вважати такі фактори:

 • оформлення послуги відбувалося через акаунт Apple iTunes, і деактивувати її слід аналогічним способом;
 • оформлялася підписка в Гугл Плей Музиці, і відключати її доведеться тут же;
 • скасування підписки виконана раніше.

Оформляємо продовження

Якщо ви випадково вимкнули YouTube Music Shazam, або вас привабило якість звуку online, продовження підписки виконується в будь-який час, навіть у момент дії безкоштовного періоду.

На компі це робиться таким чином:

 1. натискаємо розділ «змінити підписку»;
 2. знаходимо пункт «продовжити»;
 3. виконуємо всі дії, описані в розділі «оформлення передплати».

Щоб продовжити YouTube music на мобільному пристрої, знаходимо і натискаємо пункт «управління» і діємо таким же чином, як у випадку оформлення послуги.

Передбачено повернення коштів?

Після відключення підписки її дія зберігається до кінця місяця. Але правила Гугл такі, що гроші, перераховані раніше в якості оплати за період, що залишився, не повертаються.

Правда, передбачені винятки.

Якщо стався збій, або підписку випадково вимкнув маленька дитина, можна звернутися до співробітників технічної підтримки відеохостингу і заповнити спеціальну форму, після чого гроші вам будуть повернуті.

Для повернення коштів на мобільний гаджет iOS звертайтеся в службу техпідтримки Apple.

Легально оформити YouTube Music 8D на безкоштовній основі не вийде – лайфхаки і промо-кодів для подібної дії не передбачені. Єдиний варіант, що забезпечує користування послугою без оплати – пробний період, який доступний тільки новачкам.

Якщо ви прихильник нелегальних способів, скористайтесь Vanced – зламаної ютуб Music для Андроїд.

Безкоштовні варіанти

З допомогою спеціальних програм, програм і браузерних розширень відтворюються аналогічні опції, пропоновані Преміум на платній основі.

Правда, в музичних аналоги зустрічаються недоліки – користувальницькі кавери і ремікси відсутні, що багато користувачів вважають критичним. І все ж надаються сервіси виконують ті ж функції, і вирішувати, що краще — YouTube Music або Яндекс.музика – вирішувати вам.

Як завантажується музика

Щоб записати музику з будь-якого сайту, встановлюють спеціальні проги і сервіси, програми для ОС Mac і Windows 10.

На ПК все виконується просто – в браузер встановлюється розширення, що підтверджується з’являється на панелі зеленою іконкою і клавішею, з допомогою якої активується процес скачування.

З мобільними пристроями складніше – додатково доведеться завантажувати спеціальну прогу, взяту з ліцензійного магазину, який пропонує програми.

Коли з’явиться повідомлення про допущену помилку і пропозицію повторити спробу пізніше, перезавантажте пристрій і виконайте необхідні дії знову.

чи Є необхідність у придбанні підписки

Є в цій послузі одна відмінна особливість, яка подобається всім користувачам без винятку – не працює реклама, на мобільному телефоні музика слухається у фоновому режимі, голоси улюблених співаків порадують вас в далекій дорозі.

Якщо немає бажання оплачувати послугу, зверніть увагу на піратську копію Vanced, хоча офіційна версія коштує не надто дорого, та й є варіант оформлення її на сім’ю із шести чоловік. У цьому випадку до переліку пристроїв, де ютуб зберігає свою музику, додається телевізор Smart – на ньому така дія теж можливо.

З допомогою нової підписки для користувача значно розширюються функціональні можливості сайту, він весь свій вільний час проводить з комфортом.