YouTube Premium безкоштовно: назавжди, на 6 місяців

YouTube Premium безкоштовно: як отримати, оформити, підключити підписку на Андроїд, встановити на ПК, зробити преміум-аккаунт на iOS

Хостинг сьогодні необхідний багатьом, особливо тим, хто намагається отримати додатковий заробіток. Але є одна незручність – під час переглядів відеосюжетів з’являється набридлива реклама. Спочатку починає здаватися, що позбутися від неї неможливо, але офіційний спосіб для цього все-таки існує. Передбачена спеціальна підписка, доповнена спеціальними функціями, які недоступні звичайному користувачеві. Сьогодні розберемося, чи можна оформити YouTube Premium безкоштовно, і яким чином це робиться.

Легкий варіант, який використовується для персонального комп’ютера

Розглянемо, як підключити YouTube premium на ПК. Звертаємо увагу, що оформлення такої підписки на аккаунт, яким найчастіше користуються на компі або ноутбуці – прекрасне рішення, тому що комп’ютерний варіант ютуба буквально напханий рекламою.

Ютуб Преміум, прив’язаний до аккаунту, вирішує всі проблемні питання:

 • заходимо на сайт відеохостингу;
 • натискаємо на профільне фото, розташоване вгорі праворуч;
 • відкриваємо контекстне меню, знаходимо розділ «платні послуги»;
 • на черговій сторінці з’явиться пара варіантів. Клікаємо по кнопці «далі», вона розташована нижче напису «безкоштовна пробна підписка ютуб преміум»;
 • відкривається нова сторінка, на якій вибирається пункт «пробувати безкоштовно»;
 • як тільки завантажиться віконце для платежів, клікаєм по потрібної картці або прив’язуємо нову.

У разі відсутності платіжної картки хвилюватися не слід. Розробниками передбачена можливість для перерахування плати через інтернет-гаманець Pay Pal.

Оформлення передплати через мобільний додаток на Андроїд і Айфоні

Як безкоштовно активувати ютуб преміум на ПК, ми розглянули. У зв’язку з тим, що інтерфейс Android абсолютно ідентичний додатком для Айфона, інструкція для цих двох смартфонів буде однаковою:

 1. відкриваємо ліцензійну ютубовскую прогу;
 2. проходимо авторизацію у відповідному обліковому записі;
 3. опинившись на головній сторінці, клікаєм по профільної картинці (в кутку праворуч);
 4. відкриється контекстне меню, в якому вибирається відповідний розділ – «оформити ютуб преміум»;
 5. у новому віконці з’являється велика клавіша синього кольору «спробувати безкоштовно». Її слід натиснути;
 6. як тільки зазначені вище дії виконані, відкривається віконце оплати, з якого користувач визначає платіжний продукт або додає дані з картки;
 7. якщо виникає необхідність, придбання підтверджується ідентифікацією – вводиться секретний пароль, знімається пальцевий відбиток;
 8. якщо дії виконані правильно, основний заголовок сторінки «Ютуб» змінюється написом «Преміум».

Виявляється, оформити назавжди підписку на YouTube Premium на Андроїд, Айфон або комп’ютер легко. Але отримувати дохід, щоб оплачувати послуги сервісу, досить важко. А чи існують варіанти, щоб безкоштовно оформити YouTube Premium на iOS або на інший пристрій? Виявляється, є, і навіть кілька!

На один або три місяці, на півроку безкоштовно

В інструкції ми згадували наявність клавіші «спробувати безкоштовно». Відеохостинг, щоб залучати більшу кількість клієнтів, пропонує безкоштовно YouTube Premium на iOS або інший пристрій терміном на тридцять днів у якості пробного тестування. Протягом місяця користувач працює з такою опцією без оплати, а потім з його рахунку списується певна сума.

Час від часу співробітниками ютуба влаштовуються свята, під час яких юзер отримує право на роботу з YouTube Premium протягом 3 місяців безкоштовно. Як правило, розпродажі подібного роду трапляються перед новорічними святами.

Крім цього, ютуб, взаємодіючи з іншими відомими компаніями, влаштовує акції масштабного характеру, де одним з призів призначається безкоштовна підписка на ютуб преміум терміном на 6 місяців. Нещодавно щось подібне було в «Білайн», але на сьогоднішній день акція завершена.

Як тільки користувач вводить дані банківської картки, з особового рахунку списується п’ятнадцять рублів.

Це необхідно, щоб перевірити платоспроможність банківського продукту (зазначена сума повертається на рахунок у найближчі день-два).

Як тільки ютуб преміум оформлений безкоштовно на Андроїді або іншому пристрої, не забудьте відписатися за кілька днів до закінчення періоду, тому що з вашого рахунку гроші спишуться, і сенс безкоштовного способу зникне.

Виявляється, назавжди безкоштовно підключити YouTube Premium на iOS або інший гаджет можна, але тимчасові шляхи вирішення все ж існують. На жаль, вони мають два недоліки – дія виконується протягом певного терміну, і право на користування підпискою без оплати надається лише один раз.

Тим не менш, користувачів продовжує хвилювати питання, чи можливо безкоштовно отримати YouTube Premium назавжди? Чи є для цього спеціальні промо-коди, після введення яких надається інструкція про те, як встановити сервіс?

Варіанти безкоштовної установки

Розглянемо кілька прикладів, як оформити послугу на тих чи інших гаджетах.

Андроїд

Якщо говорити відверто, то промо-кодів не існує, але підписка безкоштовно можлива після установки стороннього софту. Для цього є кілька методів.

Youtube Vanced

У даного додатка багато спільного з оригінальною версією ютуба. Дизайн майже однаковий, але при цьому рекламні ролики відсутні, набір функцій доповнено іншими корисними опціями, в число яких входять відтворення в режимі фону, перегляд «картинка в картинці».

Отже, як безкоштовно отримати YouTube premium? Для цього:

 1. завантажуємо ліцензійну програму до останньої версії. Якщо гаджет не забезпечений рут-правами, вибираємо пункт «non root», а при їх наявності клікаєм по розділу «root». Інші параметри встановлюються на розсуд користувача;
 2. після цього софт завантажується на пристрій як просте додаток. Попередньо рекомендується переконатися, що налаштування смартфона передбачають можливість завантаження програм зі сторонніх сайтів;
 3. додаток перевіряється на працездатність. Якщо воно запускається – все добре.

Тепер будь відеосюжет проглядається без рекламних вставок. На жаль, у методу є значна недоробка: в додатку не передбачена можливість для прив’язки гуглівського акаунта. Але це проблемне питання знімається, коли встановлюється додатковий софт:

 1. виконується перехід за посиланням;
 2. скачується і після цього встановлюється прога Microg;
 3. програма активується, користувач проходить в ній авторизацію через наявний у Гуглі обліковий запис (біля кожного дозволу виставляється позначка, обмеження функціонування програми вимикаються).

Так як програма своєї картинки не має, повертаємося в ютуб Вансед і намагаємося авторизуватись.

OG youtube

Ось приклад чергового ютубовского клону, що відкриває шлях до безкоштовної підписки YouTube premium. Порівняно з попереднім варіантом, він має відмінності.

Процес установки проходить наступним чином:

 1. офіційний сайт програми не передбачено, що цілком ймовірно, так як співробітники хостингу вирішили не позбавляти себе прибутку. Але існують обмінники для файлів;
 2. завантажуємо прогу, виконуємо завантаження та встановлення microG (порядок дій розписаний в попередньому керівництві);
 3. вимикаємо або видаляємо ліцензійне ютубовское додаток;
 4. активуємо OG youtube (застаріла, але функціонує бездоганно);
 5. запускаємо прогу, отримуємо доступ до опцій YouTube Premium, що функціонує завдяки взломанному софту.

Особливе значення приділяється третього етапу. Проблема в тому, що офіційна версія програми постійно конфліктує з піратським варіантом. Щоб не допустити цього, рекомендується видалити одного з клієнтів.

Айфон на iOS

В мережі інтернет є пара відомих додатків для iOS, здатних замінити всі опції пробної підписки ютуб преміум.

Для мобільного пристрою, в обов’язковому порядку передбачається одна особливість – наявність магазину Cydia Impactor.

Для установки youtube ++:

 1. виконати перехід у зазначений магазин;
 2. в рядок пошукової системи вписати «youtube plus plus»;
 3. знаходимо цікавить нас додаток, завантажуємо його;
 4. натискаємо кнопку «підтвердити»;
 5. виконавши установку, клікаємо по кнопці «перезавантажити».

Є ще один спосіб, щоб активувати ютуб мьюзік преміум безкоштовно – youtube Tools.

Єдиною відмінністю в такий інструкції від попереднього варіанту вважається заголовок програми, яку доведеться шукати через пошуковик. Переходимо на вже відомий магазин, вписуємо в рядок пошуку «youtube tools», завантажуємо додаток, підтверджуємо його установку, натискаємо кнопку «перезавантажити». Тепер ми знаємо, як безкоштовно зробити ютуб преміум на мобільному пристрої Айфон.

Комп’ютер

Спеціальних прог, як у випадку з мобільними пристроями, немає. Але все ж один софт, безкоштовно забезпечує код активації By Click YouTube Premium, є.

Встановлюється Free youtube Download Premium наступним чином:

 • виконується перехід по спеціальному посиланню;
 • на що відкрилася сторінці з’являється керівництво по завантаженню проги;
 • установка виконується у відповідності з інструкцією.

Висновок

Якщо не виходить видалити безкоштовну підписку ютуб преміум, зверніться за допомогою до співробітників адміністрації.

Пам’ятайте, що безкоштовно оформлену послугу завчасно скасовують, щоб не платити гроші.