YouTube Premium: ціна, вартість, відгуки

YouTube Premium: як оформити назавжди, встановити, сплатити ютуб преміум через телефон, скільки коштує в місяць в Росії, як повернути гроші

Хостинг дарує численні емоції позитивного характеру, але при цьому деякі недоліки все ж має. Наприклад, велика кількість рекламних роликів перешкоджає комфортному проглядання відео або слухання музичних творів на смартфоні. Корпорації Гугл це прекрасно відомо, і вона представила варіант YouTube Premium, підписка на який здійснюється на платній основі. За прийнятну вартість користувач позбавляється від ряду проблем і навіть отримує бонуси.

Що це?

До того, як почнемо розбиратися, що таке ютуб преміум, і що він дає простим людям, нагадаємо – це підписка на платній основі, розширює можливості для звичайного користувача і забезпечує комфортні перегляди роликів.

Вона має незаперечні плюси:

 • відключення реклами у відео;
 • перегляди у фоновому режимі;
 • збереження роликів на смартфоні для подальших переглядів без з’єднання з інтернетом;
 • включення преміальної підписки на музичний сервіс та забезпечення доступу до сервісу кінофільмів.

Багато хто задається питанням: скільки коштує підписка на ютуб преміум в місяць? Ціна становить сто дев’яносто дев’ять рублів, але при цьому передбачений безкоштовний тестовий період, який триває від одного до трьох місяців. Зазначимо також, що підписка на ютуб преміум має промокоди – для студентів вартість знижується до 125 рублів, сімейна оцінюється всього в 299 рублів.

Переваги

Перед тим, як оформити підписку на YouTube Premium, пропонуємо розглянути її гідності.

Відсутність реклами

Якщо ви користуєтеся ютубом безкоштовно, рекламні банери попадаються вам в будь-якому місці, викликаючи відчуття роздратування від переривання цікавого ролика. Почекавши деякий час і натиснувши відповідну клавішу, рекламу можна пропустити, але така дія вважається не дуже зручним.

Підписка на Youtube Premium дозволяє переглядати відео без реклами.

Прослуховування музики у фоновому режимі

Для цього використовуються різні сервіси, в число яких входить і Ютуб. Щоправда, виникає проблема – після того, як екран мобільного телефону згасло, відео зупиняється. Щоб усунути це, екран доводиться утримувати у включеному стані, від чого акумуляторна батарея розряджається значно швидше. Та й у побуті подібне умова викликає незручності через смартфоном доводиться постійно стежити.

Підписка на ютуб преміум назавжди позбавляє від подібної проблеми. Крім того, при вимкненому екрані ютуб завантажить одну звукову доріжку, економлячи трафік. Встановивши на підписку безліміт, користувач постійно насолоджується музикою, прослуховуванням аудіокниг та іншим контентом.

До ваших послуг youtube music premium – музичний сервіс

В ютубі преміум є спеціальна посилання на музичний сервіс, що успішно конкурує з діючими аналогами. Доступ до нього можливий через десктопну хостингову версію по спеціальному посиланню або в мобільних додатках Ютуб Преміум на Андроїд і YouTube Premium на iOS.

Дизайн і функціонал обох версій ідентичний.

Переглядаємо відео, не відволікаючись від інших справ

Уявіть, що в момент перегляду фільму вам захотілося написати в одному соцмережу. Раніше доводилося відключати перегляд, а сьогодні з’явилася опція «картинка в картинці», і ролик відтворюється з інших програм.

Така послуга доступна на пристроях Андроїд з ОС Oreo 8.0 і вище. Режим включений за замовчуванням, і користувачеві, який вирішив відтворити відео, залишається виконати перехід на основний екран.

Відсутність необхідності в з’єднанні з інтернетом

Як дивитися фільми на YouTube Premium, якщо немає зв’язку, або швидкісний режим істотно знижений? Відеоролик скачують завчасно, і у випадку з преміальної підпискою це відбувається значно простіше, ніж із застосуванням сторонніх сервісів, прог і розширень, що підтверджується численними відгуками користувачів.

Куди YouTube Premium зберігає завантажені відео? Він використовує для цього спеціальну папку «Бібліотека», істотно полегшує пошук потрібного ролика.

Є доступ до фільмів і серіалів

Відкривши рахунок у ютуб преміум, користувач отримує доступ до сервісу YT Originals, на якому знаходиться ексклюзивний контент.

Оформлення передплати

Розглянемо способи і ціни на підписку Youtube Premium в Росії. Для оформлення знадобиться гуглівський аккаунт.

Через персональний комп’ютер

Виконуємо вхід в ютуб з облікового запису, для якого планується оформлення підписки після цього переходимо на сторінку з ютуб преміум. Відразу з’являється пропозиція з уже відомою ціною. Оплата здійснюється за допомогою банківської картки або через електронний гаманець Pay Pal.

Кошти списуються автоматично. Якщо ви забули перевести гроші за черговий місяць, то все відбувається без вашої участі – з балансу списується необхідна сума.

Через смартфон

На скільки пристроїв поширюється обліковий запис Преміум? Він працює одночасно на ПК, смартфоні і планшеті.

Для оформлення з телефону натискаємо фото профілю, вибираємо опцію «оформити підписку Ютуб Преміум». Після цього визначаємося зі способом оплати, вказуємо всі дані, підтверджуємо свої наміри.

Як оплатити ютуб преміум через телефон? Способи такі ж, як на комп’ютері, і до них додається варіант оплати з рахунку смартфона.

Призупинення підписки

Маючи активоване YouTube Premium і збираючись, наприклад, у відпустку, ви можете на час призупинити роботу підписки. Перерва можливий на строк від одного до шести місяців, після чого робота поновлюється автоматично. Крім того, цей період можна перервати, не чекаючи закінчення обумовленого раніше терміну.

В період дії «заморозки» всі функції зникають, доступ до контенту закривається.

Розглянемо, як одержати «паузу» на різних пристроях.

ПК

Щоб здійснити блокування сервісу YouTube Premium з комп’ютера в записі, знайдіть пункт «платні послуги», відкрийте «змінити підписку», виберіть підпункт «скасувати», далі – «призупинити». Пересуваючи повзунок, встановіть період, на який передбачається призупинення роботи.

Як стверджують користувачі, функція тимчасового призупинення послуги на мобільному пристрої відсутній. Через смартфон можливо тільки встановити або відключити YouTube Premium.

Вимкнути

Якщо щось не сподобалося в роботі, або версія ютуб виявилася зламаною, відключити її ви зможете одним кліком.

Комп’ютер

Увійдіть в обліковий запис, натисніть «платні послуги», виберіть розділ «змінити підписку», наудите позицію «скасувати». Встановіть причину, підтвердіть свої дії натисканням клавіші. Підписка зберігається до закінчення розрахункового періоду (до кінця оплаченого вами місяця).

Телефон

Натискаємо на профіль, вибираємо пункт «платні послуги», тиснемо розділ «управління», у віконці знаходимо підпункт «відмовитися від підписки», вказуємо причину, натискаємо «підтвердження».

Відповідаємо на запитання користувачів

Часто користувачі стикаються з певними складнощами і задають такі питання:

 • не можу закінчити підписку на ютубі преміум, що робити? Користуючись наведеними вище інструкціями, тимчасово призупинити її дію і зверніться за допомогою до служби технічної підтримки;
 • як повернути гроші за передплату ютуб преміум на Айфон? При виникненні такої необхідності за поверненням грошей на iOS звертайтеся у службу підтримки;
 • є ютуб преміум для Андроїд ТБ? Крім комп’ютерів, смартфонів і планшетів, доступ до YouTube Premium можливий зі Smart TV;
 • як видалити карту в ютубі преміум? Відкрийте сторінку зі способами оплати в Гугл Пей, визначте варіант, що вас цікавить, натисніть кнопку «видалити», розташовану поруч;
 • як зробити сюжет в ютуб без преміум? Якщо немає спеціальної кнопки, значить, така опція відсутня. Знадобиться набрати більше десяти тисяч передплатників, щоб отримати бажане;
 • що входить у підписку? З’являється можливість переглядати відео без рекламних роликів;
 • не виходить оформити підписку на ютуб преміум, що робити? Можливо, порушена послідовність у діях. Повторіть спробу: відкрийте програму, виконайте вхід, клікніть по профільному фото, знайдіть пункт «платні послуги», спробуйте оформити пробну версію.