YouTube Vanced для ПК: для компютера, для Windows 7

YouTube Vanced для ПК: в чому переваги програми, як встановити російську версію програми Вансед на компютер для Віндовс 7

З допомогою цього додатка, заснованого на Ютубі, користувачі відтворюють відеоролики, не витрачаючи часу на перегляд спливаючої реклами. Ютуб Вансед exe відрізняється наявністю численних функцій, недоступних для ліцензійної версії. Якщо вас дратує реклама, перериває перегляди, рекомендуємо завантажити і встановити YouTube Vanced для ПК, щоб переглядати ролики в фоновому режимі.

Особливості програми

Працює без рут-прав, але їх наявність додає стабільності. Установка Вансед можлива біля звичайного клієнта, не виконуючи його видалення.

Перегляд відео забезпечений без спливаючої реклами, присутність якої замінено мітками жовтого кольору.

З’явилася можливість для активації і відключення фонового перегляду, зняті обмеження для розширень, якість задається за замовчуванням.

Відключаються інфо-карти, пропозиції та водяні знаки в відеоканалі.

Є версія для комп’ютера?

Користувачі задаються питанням, чи є додаток ютуб Вансед на ПК? Вона не просто існує, але й перевершує аналоги, що використовуються на мобільних пристроях. Цьому є просте пояснення, що ховається в функціональних можливостях софта:

  • ютуб Вансед для комп’ютера забезпечує перегляд відеороликів як в відеоплеєрі;
  • програма дозволяє завантажувати відео з ютуба на ПК;
  • утиліта автоматично запам’ятовує, в якому місці ви зупинилися на останньому перегляді.

Напрошується висновок, що YouTube Vanced для комп’ютера являє собою плеєр або відеопрогравач з усіма функціями.

Хто не знайомий з особливостями сервісу, уточнюємо. На відеохостингу опублікована величезна кількість відеороликів, які можна переглядати через плеєр, маючи підключення до інтернету. Виходить, що доступ до численних файлів ви отримуєте, але їх немає в наявності на жорсткому комп’ютерному диску.

Завантажити необхідну програму зможе будь-який користувач, бо істотних системних вимог воно не містить, оплата за використання не потрібно.

Інструкція по установці

Щоб запустити російську версію YouTube Vanced для ПК або ноутбука, необхідно відповідність певним вимогам:

  • YouTube Vanced підтримується Microsoft Windows 7 (8,10);
  • процесор повинен бути Intel або AMD, включення віртуалізації в BIOS – умова, обов’язкове до виконання;
  • використовувана відеокарта – Intel, ATI або Nvidia;
  • RAM – від 2 ГБ;
  • HDD з SSD або HDD;
  • доступ до мережі інтернет – широкосмуговий;
  • для відеокарти використовуються найбільш актуальні драйвери.

Перед тим, як встановити ютуб Вансед на комп’ютер, скачують емулятор memu android. Без цього дії установка ютубовского програми виявиться недоступною.

Емулятори прості, досить зручні у використанні, комп’ютерну пам’ять не перевантажують.

Завершивши установку емулятора, активуємо його. Відкривається віконце, схоже з робочим столом пристрою, що працює на ОС Андроїд. Запускаємо Гугл Плей (відповідна іконка вже відображається на моніторі). Виконуємо авторизацію у власний аккаунт, завантажуємо ютуб таким же способом, як це виконується для мобільного пристрою.

Переваги

З допомогою ютуб Вансед, встановленого для комп’ютера з ОС Віндовс 7, користувач отримує додаткові зручності у пошуку необхідних відеороликів.

Крім того, додаток забезпечує підбір і перекачування вакансій, що вас кліпів. Своїм функціоналом воно повністю замінює браузер, поширюється на безкоштовній основі, інтерфейс має російськомовну версію.