YouTube Vanced iOS: на Айфон, на телефон, мобільний пристрій

YouTube Vanced iOS: якими функціями оснащене додаток, як встановити, завантажити ютуб Вансед для перегляду відео без реклами

Відеохостинг вважається важливим елементом діяльності сучасної людини, і цього ніхто заперечувати не стане. Користувачі щодня дивляться улюблені відеоролики, залишають під ними лайки і коментарі. Проблемне питання полягає в тому, що відеоплатформа засмічена рекламними відео та вставками, які неможливо пропустити під час перегляду. Але існує додаток YouTube Vanced iOS, повністю убирающее рекламу і дозволяє насолоджуватися видеопросмотрами.

Опис

На перший погляд воно нагадує оригінальну версію, але відрізняється наявністю численних опцій.

З певних причин Гугл не забезпечив Андроїд-клієнта ютуба темної оформлювальної тематикою, і YouTube Vanced доступний в десктопному сервісному варіанті. Зате альтернативне рішення оснащене режимом «ніч» і іншими численними функціями.

Інтерфейс схожий з офіційним аналогом, але, коли вивчаєш налаштування, виявляються додатковий функціонал.

Увійшовши в розділ «загальні», необхідно перевести вимикач «нічний режим» в положення «вкл.», і відтінки інтерфейсу відразу інвертуються.

YouTube Vanced відтворює відеоролики на Айфоне навіть у тому випадку, коли пристрій знаходиться на блокуванні.

Відповідальність за подібну дію покладено на функцію «фоновий режим», що знаходиться на екрані разом з головними параметрами. Всі подробиці про параметри розміщені у вкладці «налаштування Вансед», в їх число входить необхідну якість під час використання Wi-Fi або мобільного інтернет-з’єднання. Несподіваний сюрприз полягає в тому, що програма не містить реклами.

Для установки клієнта потрібно завантажити APK, доступний для гаджетів з правами Root і інших пристроїв. Перед входом у власний аккаунт і отриманням рекомендацій, потрібна установка програми МикроG, і знайти його можна на порталі ” ютуб Vanced.

Рекомендується встановлювати оновлені версії, у стовпчику Architecture мають позначку «All».

Відмітні особливості

По своїй суті ютуб Вансед вважається додатком, представленим модифікованою версією ліцензійної проги, які працюють без реклами і не потребують root-права і вході в Гугл Сервіс.

Крім того, ютуб Вансед на Айфон має непоганий перелік корисних оновлень, які в офіційному варіанті, швидше за все, ніколи не з’являться.

До числа особливостей відносяться:

 • програму розміщують на одному мобільному пристрої разом з офіційною версією, без вилучень;
 • рекламні вставки ліквідовані повністю, їх присутність позначено лініями жовтого кольору;
 • є можливість для фонових відтворення;
 • перегляд відео 2K на дисплеї 800;
 • за замовчуванням визначається якість відеосюжету;
 • водяні знаки каналу знімаються;
 • поліпшити якість і заощадити трафік допомагає VP9 Кодек;
 • для збільшення відео активована опція «щипок»;
 • налаштування додали функцію відеоповтору;
 • є право вибору серед стандартної теми і додаткової;
 • передбачено включення примусовим способом;
 • з відключенням звуку є можливість автоматично включити субтитри;
 • клавіші перемотування передбачена нова функція.

Порядок встановлення

Щоб завантажити ютуб Вансед і дивитися відео без рекламних вставок, увійдіть в телефонні установки, відкрийте «додатки», виберіть «програми для ютуба», задійте кнопку «зупинити і вимкнути». Далі залишається відвідати черзі кожну вкладку і відключити повзунок.

Після цього виконуємо перехід на сторінку ютуб вансед, завантажуємо програму.