YouTube Vanced: на Андроїд, на Xiaomi Redmi

YouTube Vanced: як знайти програму, зробити за замовчуванням, правильно налаштувати останню версію, створити, видалити обліковий запис на ютуб Вансед

Ютуб вважається найбільш відвідуваним порталом світового рівня, який поповнюється щодня величезною кількістю нових відеороликів. Він містить масу корисної інформації на різні теми, зібрані на одному сайті. Користувачі віддають перевагу офіційній програмної версії, дратуючись від постійно выплывающей реклами, але далеко не кожен знає, що існує YouTube Vanced, блокуючий набридливу інформацію та забезпечує комфортний перегляд відеосюжетів.

Правила завантаження та установки

Щоб мати повне уявлення, вивчимо інструкцію по установці програми.

Якщо вам необхідно залишати коменти і давати оцінку відеосюжетами, оформляти підписку на канал і виконувати інші дії, доведеться пройти процес авторизації, включає такі кроки:

 • перед тим, як налаштувати YouTube Vanced, встановлюється пакет micro.G, без якого авторизація не є можливим;
 • програмна версія ютуб Вансед скачується в розширенні APKS (постійно оновлюється варіант) або APK (версія YouTube Vanced не остання, але цілком робоча)
 • для установки файлу APKS знадобиться додаток SAI. Завантаживши, відкриваємо його і знаходимо ютуб Вансед в розширенні APKS, виконуємо установку і починаємо використовувати.

Блокуємо рекламні вставки, відтворюємо відеоролики в режимі фону

Як встановити ютуб Вансед останньої версії на Андроїд або інший пристрій, ми з’ясували.

Нагадаємо, що софт вважається модифікованим клієнтом відеохостингу, доповненим розширенням, блокує рекламу. Йому властиві функції, аналогічні офіційною версією, тільки вдосконалені і доповнені опціями, відсутніми в ліцензійному варіанті.

Користувач забуває про обридлу рекламу, постійно з’являється в процесі відтворення ролика.

У вечірній час можливе перемикання в нічний режим перегляду, передбачена можливість для налаштування показу у фоновому режимі.

Відмінні особливості та функціонал програми

гідності утиліти входять:

 • повне видалення реклами, на місці якої залишаються мітки жовтого відтінку;
 • показ в режимі фону (додаток згортається і просто прослуховується);
 • зображення відрізняється високим якістю;
 • передбачена можливість масштабування відеоролика;
 • вибір однієї з трьох тем – темної, світлою, чорної;
 • завдяки спеціальній функції, запис повторюється в автоматичному режимі;
 • швидкісний режим відтворення відео змінюється, встановлюється відповідне для перегляду дозвіл;
 • для нормальної роботи root-права не потрібні.

Відмінні ознаки від ліцензійного програми на Android

Перед тим, як встановити ютуб Вансед на Андроїд, розглянемо його відмінності від офіційної версії:

 • до звичного интерфейсовскому дизайну додано красива темна тема;
 • рекламні прояви відсутні повністю;
 • навіть якщо екран вашого пристрою відрізняється усередненими параметрами, відео виставляється з максимальними якісними характеристиками для показу;
 • передбачено відтворення у фоновому режимі;
 • при відключенні звуку показ субтитрів активується в автоматичному режимі;
 • для зручності перемотування передбачені відповідні кнопки.

Крім перерахованих особливостей, додаток наділене масою важливих поліпшень і опцій.

найголовніше гідність, як запевняють розробники, виражене у повній цілості концепції звичайного і улюбленого додатка. Всі наявні функції збережені, деякі з них доповнені спеціальними опціями.

Додаток на мобільних пристроях

Багатьом набридло витрачати час на перегляди спливаючої реклами, але тільки одиниці уміють видаляти її в мобільних телефонах. Для цього робиться кілька кліків, оплата і наявність рут не потрібні.

Якщо немає бажання оформляти ліцензійну підписку, пропонується користуватися телефоном без реклами, встановивши Youtube Vanced. Звертаємо увагу, що установка софтавозможна для Андроїд 9, Android 10 і на інший пристрій, що працює на цій ОС.

Крім того, що програма блокує рекламу, з’являється можливість для:

 • завантаження відеороликів;
 • відтворення у фоновому режимі або в вікні з додатками;
 • розміщення можливе без обмежень.

Як зробити Youtube Vanced на телефоні? На пристрій завантажується файл-арк Вансед Менеджер, виконується його встановлення, здійснюється вхід в програму. Якщо смартфон наділений рут-правами, клікаєм на установку Вансед і визначаємо тему оформлення.

Менеджер запросить дозвіл для завантаження файлів з інших джерел і автоустановку оновленої версії Youtube Vanced Lite на Андроїд. Знадобиться додатково завантажити мікро.джі – утиліту, яка забезпечує вільний вхід через Вансед у звичайний гуглівський аккаунт. Без цього не вийде переглядати відеоролики і писати коменти. Якщо ви переживаєте, як увійти в акаунт через YouTube Vanced, нічого не бійтеся – за користування модифікованим додатком аккаунт не заблокують.

Встановивши названі компоненти, видалите Менеджер і використовуйте основну програму ютуб Вансед.

У тому випадку, якщо виникла проблема, і при працюючому YouTube Vanced знову з’явилася реклама, зверніться в технічну підтримку розробника додатка або пошукайте відповідь на форумі 4pda, вибравши профільну тематику.

Проблеми з входів в аккаунт через Vanced

Як правило, таке трапляється у випадках помилок, допущених при поданні відомостей, ідентифікують особу користувача. Якщо дані введено вірно, але вхід до облікового запису закритий, перевірте два пункти:

 • гаджет заглючил, виконайте перезавантаження;
 • пристроєм використовуються старі версії ютуб Вансед, які зносять і встановлюють нові.

Існує ще ряд причин, що перешкоджають попаданню в обліковий запис.

Щоб виправити ситуацію, здійсніть наступні дії:

 • у графі для імені вкажіть адресу електронної пошти. Якщо позитивного результату немає, почекайте трохи і зробіть повторний захід;
 • ваш мобільний пристрій або телевізор не підтримують роботу програми;
 • неправильно введений код для активації. Повторіть запит;
 • якщо YouTube Vanced на Android 5 не запускається, при введенні даних переплутаний формат.

Відповідаємо на запитання користувачів

Де завантажити NON ROOT-версію Youtube Vanced Apk російською мовою? Завантаження оновленої кофигурации з авторизацією можливо на порталі drogame.ru.

Як знайти додаток і встановити його на Xiaomi Redmi? Для початку заходимо на портал розробника, знаходимо потрібний додаток і перекачуємо його на свій пристрій, використовуючи відповідне посилання. На смартфон завантажиться АРК-файл, після установки якого виконується вхід в програму. Вказуємо наявність або відсутність рут прав на смартфоні, натискаємо «установка вансед», визначаємо тему для оформлення. З’явиться запит від менеджера завантаження файлів, автоматично встановиться остання версія для Андроїда. Знадобиться ще завантажити Мікро.джі, щоб переглядати підписки і коментарі до відео.

Як створити обліковий запис для входу на ютуб Вансед? Щоб забезпечити вхід на ютуб, використовують гугловський аккаунт, створивши який, ви отримуєте можливість використовувати численні функції – ставити лайки, оформляти підписку на потрібний канал, додавати ролики в перелік «подивитися потім», вивчати історію переглядів. Для створення облікового запису скористайтесь наведеним алгоритмом:

 1. відкрийте ютубовское додаток;
 2. на екрані у верхньому кутку праворуч розташовується знак аккаунта, на який необхідно натиснути;
 3. виберіть пункт «увійти»;
 4. для додавання облікового запису використовуйте знак «+».

Якщо ви знаходитесь в гугловський акаунті, але виникла необхідність скористатися іншим, виконуємо такі дії:

 1. відкриваємо додаток ютуба;
 2. натискаємо знак аккаунта, розташований в уже відомому нам місці;
 3. вибираємо пункт «зміна облікового запису», натискаємо на кнопку «додати запис» (+).

чи Можна завантажити YouTube Vanced Apk без рут-прав? Цілком, тому що наявність рут, як і входу в гугл services, не потрібно.

Як правильно встановити ютуб Вансед через Magisk? Якщо ваш смартфон має рут і Magisk, скористайтеся для установки magisk manager.

Як видалити обліковий запис? Робиться це не так вже й просто. Якщо допустити помилку, облікова гугловська запис відійде повністю. Щоб закрити аккаунт, необхідно:

 1. відкрити сторінку гуглівського акаунта, перейти за браузерною посиланням, видалити профіль Гугл+. Дана дія не зробить негативного впливу на інші продукти, електронні листи і файли зберігаються в повному обсязі, до фотографій залишиться доступ через picasa. Контакти не загубляться, але впорядкованість по колам втратять. Збережуться всі гуглівського сторінки, що знаходяться у володінні або управлінні. Закриється доступ до профілю Гугл+;
 2. переходимо на вкладку «інструменти»;
 3. тиснемо клавішу «видалення профілю і сервісів Гугл+»;
 4. підтверджуємо намір видалити все описане вище, для чого встановлюємо біля «обов’язково» спеціальну мітку у вигляді прапорця;
 5. натискаємо «видалення виділених сервісів». Профіль Гугл+ зникне, а разом з ним і аккаунт. Коментарі та повідомлення більше не відновляться.

Що необхідно зробити, щоб Vanced YouTube відкривався замість ютуб? Використовуйте додаток для парсера каналів, завантажити яку можна без додаткової оплати. Інформація про те, як воно працює, надійде на вашу адресу електронної пошти.

Як увійти в акаунт ютуба на ТБ? Коли відеохостинг випустив оновлену програму для телевізорів, переглядати ролики на великому екрані стало зручніше. Для забезпечення доступу до опцій і виключення проблемних питань слід:

 • відкрити екран, залишити його в такому положенні, поки виконуються інші етапи;
 • на смартфоні або комп’ютері відкриваємо посилання youtube.com, входимо в обліковий запис Google;
 • визначаємо відеоканал;
 • натискаємо запис, вказуємо код, задіємо кнопку «дозволити» і чекаємо сигналу на підтвердження дій.

Якщо зв’язати мобільний телефон і телевізор, то смартфон цілком виконає функції пульта дистанційного управління.

Вхід закритий – що робити? Відзначимо, що подібна ситуація виникає часто. Швидше за все, при завантаженні програми користувач зробив помилку, або у налаштуваннях помилка. Проблема вирішується різними методами, але найчастіше використовують:

 • установку нового micro.g. Найбільш легкий варіант усунення проблемного питання, але не завжди дає позитивний результат;
 • відкачку webview і chrome. Для цього потрапляємо в налаштування, виконуємо перехід до додатка, знаходимо необхідну програму. Видаляємо Вансед і Мікро.джі, перезавантажуємо гаджет, встановлюємо нові версії і входимо повторно. Якщо все вийшло, встановлюємо програми;
 • коли додаток не спрацьовує на вхід в смартфоні, входимо в налаштування телефону, активуємо дозволу для мобільних додатків, включаємо фоновий режим.

Як завантажити і встановити додаток в телевізорі?

Доведеться виконати ряд кроків, не змінюючи їх послідовності:

 1. беремо в руки пульт управління телевізором, знаходимо кнопку «смарт», натискаємо її;
 2. переходимо в розділ store;
 3. знаходимо необхідне ютубовское додаток, для чого використовуємо рядок пошукової системи або магазин, що знаходиться на головній сторінці;
 4. натискаємо клавішу «встановити», завантажуємо і активуємо додаток.

На заключному етапі запусків Вансед для телевізора, визначаємо зацікавив нас канал.

Якщо у вас простий ТБ, подавати ютуб Вансед, щоб забезпечити перегляд без реклами, можливо з мобільного телефону, підключеного до телевізора.

Висновок

Ютуб Вансед спочатку нагадує ліцензійну версію. Але якщо розбиратися з них уважніше, стає ясно, що додаток доповнено масою корисних опцій.