YouTube Vanced не входить в акаунт: вилітає при запуску не працює

YouTube Vanced не входить в акаунт: чому немає підключення, видається помилка при встановленні ютуб Вансед, при відкритті налаштувань стався збій

Сьогодні, займаючись переглядом відео, користувачі іноді стикаються з рекламою, що створює перешкоди і сильно дратує. Щоб уникнути подібних неприємностей встановлюються відповідні плагіни, виконуються переходи на Ютуб Vanced. Спробуємо розібратися, з чим це пов’язано і що зробити, коли YouTube Vanced не входить в аккаунт, розберемо інші проблемні питання, пов’язані з попаданням в облік хостингу.

Причини відсутності можливості входу в Ютуб Вансед

Vanced вважається версією ютуб, перелицьованою і наповненою оновленим набором функцій.

Основне завдання – блокування реклам, що передаються в режимі фону. Вона сприяє:

 • вибором відеокодека;
 • виставлення найбільших показників для відеоролика;
 • стиснення відео для поліпшення якісних характеристик в момент відтворення;
 • вибором варіанту теми;
 • запуску повторної трансляції.

Програма YouTube Vanced встановлюється виключно на пристрої Android. На Xiaomi і інші гаджети вона не підходить. Завантаження її через Гугл Плей не представляється можливим.

У більшості випадків YouTube Vanced не заходить в акаунт з причини неправильного введення відомостей ідентифікаційного характеру. Якщо ви цілком переконані, що вказуєте інформацію без помилок, але вхід в запис не надається, є наступні причини:

 • мобільний гаджет глючить, пристрій слід перезапустити;
 • проблема ховається в програмі. Знесіть її і завантажте нову версію.

Інші проблеми

З-за чого ще YouTube Vanced вилітає при запуску?

Якщо ютуб Вансед не входить в аккаунт, перевірте правильність зазначених відомостей. Введіть електронну поштову адресу в поле, призначене для імені користувача. Якщо результат негативний, почекайте якийсь час і повторіть спробу.

Можливо, YouTube Vanced не входить в акаунт Google, тому що на мобільному пристрої використовується застаріла версія програми. Спробуйте перевстановити дані.

Ви експлуатуєте модель не підтримує ігрову консоль. До ютубу під’єднують Xbox 360/one, PS¾.

Якщо на телевізорі видається помилка підключення, ваша модель не підтримує опцію. Youtube поєднується з ТБ Apple третього і четвертого поколінь. Все одно немає підключення YouTube Vanced? Оновіть програму пристрою.

З’являється сигнал «додаток YouTube Vanced не встановлено»? Ймовірно, допущена помилка при введенні коду активації. Виконайте повторний запит.

Якщо YouTube Vanced не додає аккаунт на телевізорі Смарт, ютубовская програма застаріла, для її оновлення зв’яжіться зі службою технічної підтримки розробника.

Не запускається YouTube Vanced на Android і Blu-ray? Це означає, що ви неправильно ввели дані, переплутавши формат.

Вхід у ютубовский аккаунт на ТБ

Як тільки хостинг розробив програмну версію для ТБ, перегляд відеороликів отримав додаткові зручності, вони стали відображатися на широкому екрані.

Звертаємо увагу, що цей додаток поєднується з ТБ Apple, Smart, Android і Google.

Щоб відкрити доступ до набору функцій і не зіткнутися з проблемою, коли YouTube Vanced не входить в акаунт на пристроях з правами root і без, необхідно:

 1. виконати відкриття екрану «увійти», утримувати в такому стані до того моменту, поки не пройдені певні етапи;
 2. на ПК або мобільному пристрої відкривається посилання youtube.com;
 3. виконується вхід в гугловскую запис;
 4. вибираються відеоканали;
 5. натискається поле запису, вводиться код, зазначений у ютубовском додатку;
 6. на заключному етапі натискається «дозволити», очікується надходження сигналу про підтвердження.

Щоб YouTube Vanced не перестав працювати, і управління ним було зручним, зв’яжіть телевізор і мобільний пристрій, в подальшому використовуючи гаджет замість дистанційного пульта.

Поради фахівців

З якої ще причини користувачі не можуть увійти в акаунт? Можливо, при установці програми була допущена помилка, або при відкритті налаштувань стався випадковий збій.

Для вирішення проблеми є різні способи, але найчастіше користуються наступними:

 • встановлюється новий microG. Якщо в додатку сталася помилка, цей варіант її усунення є найпростішим, але не завжди допомагає;
 • відкатку chrome і webview. Зайдіть у налаштування, потім – в додатки, відшукайте зазначені програми. Видаліть оновлення для двох додатків. Після цього видаліть Вансед і Мікро.джі, перезавантажте пристрій. Виконайте установку нових версій, повторіть вхід. Якщо все працює, завантажте програми;
 • якщо додаток не працює у фоні смартфона, перейдіть в налаштування, включіть всі дозволи для додатків, активуйте фоновий режим.