YouTube Xbox 360 Freeboot: завантажити, встановити, недоступний

YouTube Xbox 360 Freeboot: як виконати установку програми, дивитися відеоролики на приставці, що робити, якщо ютуб не працює

YouTube Xbox 360 на Freeboot забезпечує перегляди відеороликів з тих каналів, на які вами оформлена передплата. Якщо у вас до сих пір не працює ютуб на ігровій приставці, виконайте його установку, адже управління додатком можливо з будь-якого пристрою.

Підключення до інтернету

Якщо ютуб зараз недоступний на Xbox 360, забезпечте її з’єднання з інтернетом. Для чого це необхідно? Ви отримаєте можливість підкачувати обкладинки і патчі для ігор, використовуючи мережу Xlink.

Розглянемо порядок дій, як встановити YouTube на Xbox 360:

  • з Free Style Dash переходимо в оригінальну версію Dashboard;
  • натискаємо і утримуємо клавішу RB, потім задіємо кнопку Guide button, далі – клавішу Y. Відкриється контекстне меню, в якому зміщуємо стрілку на «Так» і натискаємо «А»;

Поки приставка не переключилася на меню-оригінал, кнопку RB постійно утримуємо.

  • у новому меню знаходимо пункт «система», переходимо в «параметри мережі»;

У разі підключення провідним способом, вибираємо підпункт «провідна мережа». Для бездротового варіанти шукаємо назву своєї мережі в представленому списку, натискаємо клавішу А;

  • вводимо код безпеки WPA 2, задіємо клавішу «готово»;
  • у процесі перевірки мережі використовуємо кнопку, щоб перервати дію.

Від запропонованих оновлень відмовляємося!

  • для виконання зворотного переходу в free Style Dash, натисніть «Guide button», потім Y.

Якщо приставка зловила мережу, в кутку зліва з’являється адреса IP додаток до інтернету підключено.

Вхід

Як вирішити питання, якщо не працює ютуб на Xbox 360, ми розібралися. Тепер з’ясуємо, які можливості перед нами відкриваються.

вперше Запустивши додаток, увійдіть в обліковий запис xbox live, для чого натисніть клавішу А. Після цього можливий перехід в додаток. Яким чином це зробити:

  • xbox Відкриваємо ютубовское додаток, переходимо в «гід», знаходимо «увійти», на екрані з’являється код для активації;
  • ПК або гаджет. Переходимо на сторінку www.youtube.com/activate, входимо в аккаунт, вводимо пароль, тиснемо кнопку «продовжити», далі – «прийняти»;
  • вхід через інший аккаунт. Відкриваємо «гід», переходимо в «налаштування», визначаємо пункт «вийти», тиснемо «ок», міняємо аккаунт, виконуємо перехід на сторінку com/activate, вказуємо код для активації, задіємо кнопку «прийняти».

Виконуємо пошук відеоролика

Перед початком пошуку в основному меню ютубовского додатки натисніть клавішу Y, після чого вкажіть заголовок відеосюжету, який потрібно знайти. Для встановлення прогалин користуйтеся Y, для видалення символіки – X.

Під пошуковою рядком будуть підказки, які з’являються з моменту введення запиту. Щоб задіяти їх, виконайте перехід через d-pad або відпрацюйте лівим міні-джойстиком, після чого натисніть кнопку А.

Після введення запиту на пошук на екрані знизу з’являються знайдені відеоролики. Для вибору потрібного відпрацьовуємо d-pad або ЛФМ.

Щоб пошукати нове відео, повертаємося в рядок пошукової системи.

Як управляти відтворенням

Після того, як вийде завантажити YouTube для Xbox 360 на Freeboot, розберіться з правилами управління. У переглядовому віконці є спеціальна управлінська панель.

Вона відкриється після активації ролика і натискання клавіші А.

Висновок

Якщо на вашому пристрої Xbox 360 YouTube зараз недоступний, вирішите питання з його підключенням в самі короткі терміни, і ви отримаєте масу додаткових можливостей.