Ютуб без реклами для компютера: на ПК на ноутбук

Youtube без реклами для компютера: як завантажити безкоштовно Windows 7, Віндовс 10, як дивитися в Яндекс браузері Google Chrome

Перерви, що виникають при перегляді улюблених відео і заповнені роликами рекламного змісту, сильно дратують, тому що прибрати їх в один клік миші ніколи не вдається. Рекламу, вставлену в відеосюжет «назавжди», можливо перемотувати звичайним способом. При цьому найголовніше – вчасно звернути увагу, що почався її показ. Повне блокування являє собою не зовсім правильне рішення, адже іноді демонструється дійсно актуальна і корисна інформація. Особливо добре, коли банери не загороджують екран, а знаходяться на певних місцях. Сьогодні розберемося, чи можна влаштувати ютуб без реклами для комп’ютера.

Методи деактивації реклами

Існують різні варіанти, як завантажити додаток без реклами на ПК. Користувач повинен відкрити необхідні файли, вписати в певні поля потрібні дані, внести деякі зміни. Однак юзери воліють варіанти, що забезпечують перегляд YouTube без реклами на комп’ютері або ноутбуці, не потребують складних дій, що відрізняються простотою і швидкістю виконання, а також надійність.

У зв’язку з цим розроблені версії браузерних додатків для Windows 7 і вище, які працюють на безкоштовній основі. З їх допомогою стало можливим скачати відео з ютуба без реклами для комп’ютера.

Відключення роликів в Хромі

Розглянемо найпопулярніший варіант, як завантажити youtube без реклами на Віндовс 10, використовуючи для цього браузер Хром.

Відкриваємо браузерне розширення, виконуємо перехід по вказаному посиланню: https://chrome.google.com/webstore/detail/adblock-for-youtube/. Після такої дії відкривається віконце, натискається клавіша «встановити».

Підключення розширення для Хром, що забезпечує показ ютуба без реклами, виконується в лічені секунди. Залишається в кутку праворуч знайти піктограму, клацнути по ньому, щоб відкрити маленьке меню, яке містить кнопки для деактивації такого розширення (на той випадок, якщо потрібно повернути рекламні відео).

Програма працює в автоматичному режимі. В цьому ви упевнитеся, відкривши будь відеоролик.

Позбавляємося від реклами в Опері

Цей браузер особливим попитом не користується, але має деяку кількість користувачів, що віддають перевагу саме його. Природно, в Опері передбачено розширення AdBlocker for Youtube, видаляє з переданих відеосюжетів всі рекламну інформацію, окрім вбудованої в ролик.

Як зробити YouTube без реклами на ПК в цьому випадку? Щоб встановити блокувальник, відкриваємо завантажувальну сторінку: https://addons.opera.com/ru/extensions/details/adblock-for-youtubetm-2/.

Тиснемо на клавішу зеленого кольору «+додати в Опера», через два – три секунди надходить повідомлення про те, що установка виконана успішно.

Після здійснення всіх дій в кутку монітора ноута або персонального комп’ютера з’являється значок, що свідчить про те, що реклама на ютубі відсутня.

В порівнянні з Хромом, цей плагін відрізняється великою кількістю налаштувань. Вони підходять користувачеві за замовчуванням, і змінювати нічого не варто, тільки якщо активувати блокування рекламної інформації.

Якщо виникне питання, як дивитися youtube без реклами на комп’ютер, наведіть курсор на значок розширення, клацніть ПКМ, увійдіть у «налаштування».

Перед вами відкриється два розділу англійською мовою. Більший інтерес викликає пункт під номером «два», в якому виставляється позначка, якщо який-небудь ролик з рекламою перериває показ, пробиваючи фільтри розширення.

Відключаємо покази реклами Firefox

Тепер подивимося, як безкоштовно завантажити youtube без реклами для комп’ютера, використовуючи черговий браузер Mozilla Firefox. Розширення, застосовуване в ньому для видалення рекламної інформації, називається Adblock для YouTube. Аналогічний варіант для показу YouTube без реклами використовується в Google Chrome.

Для установки виконуються такі дії:

  • відкривається за посиланням https://addons.mozilla.org/ru/firefox/addon/adblock-for-youtube-tm/ нова сторінка;
  • натискається клавіша синього відтінку «+додати в firefox», наміри підтверджуються натисканням у спливаючому вікні кнопки «додати», на цьому процес завершується.

Як тільки завантаження та впровадження в браузер закінчені, як і в попередніх варіантах, в кутку праворуч з’являється значок, аналогічний хромовской версії.

Клікаємо по ньому правою кнопкою миші, відкриває меню контексту, видаляємо розширення або задіємо клавішу, щоб його тимчасово відключити.

Висновок

Використовуючи наведені інструкції, дивитися YouTube без реклами на Windows 10 зможе будь-який користувач.

Якщо не знаєте, як включити ютуб без реклами для комп’ютера з браузером Яндекс, увійдіть в меню, натиснувши значок з трьома смужками, знайдіть розділ «додатки», прокрутіть вниз до пункту «блокування реклами», активуйте Антишок і Adguard.