Ютуб без реклами: ціна, вартість, альтернатива

Youtube без реклами: як зробити безкоштовно, встановити, дивитися відео, скільки коштує підписка на місяць, можна заробляти на відеохостингу

Головна проблема, з якою стикаються користувачі – реклама у відео. Рекламні вставки на ютубі вважаються основним джерелом отримання прибутку, і відеохостинг робить всі зусилля для їх частого показу. Користувачі ж, навпаки, шукають різні можливості, щоб дивитися youtube без реклами.

Вигляд і формат реклами

Відеохостинг пропонує кілька видів рекламної продукції:

 • вбудовувані сюжети. Ролики, що запускаються автоматично перед відео, в середині або в кінці. Тривалість однієї вставки – від тридцяти до шістдесяти хвилин. Використовується при просуванні каналу, програми або магазину;
 • банер. Розташовується нижче відеоролика, відкривається секунд через п’ятнадцять з моменту запуску відео. Клік по ньому переводить користувача на необхідний сайт;
 • банерна вставка в рекомендаціях. Розміщується в правій колонці зверху, де знаходяться рекомендовані відеосюжети. Формат вважається найбільш привабливим, оскільки візуально зливається з блоком, є найбільш популярним;
 • реклама в пошуковику. Ввівши в пошуковий рядок запит, користувач отримує перелік тематичних роликів, над якими розташовується рекламна інформація.

Відключаємо рекламу

На жаль, рекламної інформації в мережі з’являється все більше, що змушує користувачів замислюватися над тим, як зробити ютуб без реклами, щоб насолоджуватися переглядами в будь-який час. Пропонуємо кілька варіантів для комп’ютера, які не заберуть багато часу і не вимагають спеціальних пізнань від юзера.

Відключаємо відеоролики

Ютуб визначив одну особливість, яка полягає в можливості виключення кожного рекламного відео ручним способом.

Таке рішення було прийнято не тільки для зручності, але і для проведення аналітичного порівняння – вивчаючи дані про відвідування, стає ясно, якою інформацією найбільше цікавляться глядачі.

Щоб зробити відключення можливим, кількома етапами міняємо куки:

 • переходимо на сторінку сайту. Якщо у вас Opera або Chrome, достатньо для цього натиснути одночасно кнопки CTRL – J – Shift. Для Firefox в зазначеному поєднанні клавішу «J» міняємо на «K», а з останньою версією Internet Explorer справа йде зовсім просто – для переходу в «console» натискається клавіша «F12»;
 • копіюємо і вставляємо в спеціальне поле текст document.cookie = »VISITOR_INFO1_LIVE=oKckVSqvaGw; path=/; domain =.youtube.com«;window.location.reload(). Щоб підтвердити свої дії, тиснемо кнопку «enter».

Виконання таких кроків гарантує користувачеві перегляд YouTube без реклами.

Користуємося браузерних розширеннями

Як ще можна на ютубі дивитися відео без обридлих вставок? У разі, коли наведений вище спосіб позитивних результатів не дав, скористайтесь альтернативою і встановіть розширення, спрямовані на видалення реклами з будь-якого сайту.

Великою популярністю серед браузерних розширень користується Adblock. Додаток працює безкоштовно, гарантує перегляд ютуба без реклами, але іноді, щоб побачити контент, сервіс необхідно вимикати. Підтримується будь-яким браузером.

Щоб виконати установку, перейдіть на ліцензійний сайт і виконайте завантаження утиліти. Як правило, система самостійно визначає користувальницький браузер, але деякі вказують його самі.

Скачування такого додатка можливо і на мобільні пристрої.

По завершенню завантаження знадобиться встановити додаткове розширення, щоб забезпечити роботу програми.

Якщо до моменту установки сторінка була відкрита, натисніть клавішу «F15» і дивіться відео на ютубі без реклами.

Як встановити Adblock, ми з’ясували. Слід нагадати користувачам, що цей клієнт забезпечує показ ютуб без реклами відсотків на дев’яносто, залишаючи для показів не самі нав’язливі рекламні ролики.

Щоб забезпечити стовідсоткову захист, рекомендується встановлювати версію Adblock Plus.

Вимкнення реклами через hosts

Цей варіант «злому» ютуба для його подальшого перегляду без реклами вважається не самим легким, але досить ефективним. Змінивши ручним способом файли hosts, ви захистите себе від платної реклами на ютубі і інших платформах.

Отже, діємо наступним чином:

 • переходимо в папку System 32, знаходимо пункт drivers, далі – etc, відкриваємо документ Hosts;
 • другий варіант – відкриваємо папку SysWoW 64, після чого проходимо вже відомий маршрут.

В конкретному місці відкриваємо документ, вставляємо спеціальний текст, зберігаємо редагування і дивимося відео без рекламних вставок.

Youtube Premium

Ось як називається підписка, що гарантує перегляд youtube без реклами, за певну плату доповнена рядом опцій.

Багатьох цікавить питання, яка ціна такої послуги. Звертаємо увагу, що вартість трохи змінюється з урахуванням регіону.

Якщо розглядати середнє значення, скільки коштує новий ютуб в місяць, то середнє значення становить чотири долари. Якщо на території Росії ця цифра еквівалентна 199 доларів сша, то в Україні плата прирівнюється до 99 гривень на місяць.

Передбачений варіант сімейної підписки, вартість якої вище всього на один долар, але послугою зможуть користуватися п’ять чоловік одночасно.

Щоб оформити підписку на простий YouTube без реклами, скористайтесь посиланням youtube.com/premium для переходу на сайт натисніть клавішу «спробувати безкоштовно».

Ютуб Вансед для Андроїд

Представляємо спеціальний додаток, що забезпечує перегляд відео без рекламних вставок і є клоном оригінальної Ютуба. Допускається для установки одночасно з оригіналом, не вступаючи з ним у конфлікт. Рут-права для завантаження не потрібні.

Тим, хто бажає скористатися актуальної версії, рекомендуємо шукати її на офіційному сайті. Крім того, форум 4pda представляє увазі користувачів непогані копії.

Щоб організувати перегляд відео на Андроїд без реклами, необхідно:

 1. завантажити обрану версію Ютуб Вансед;
 2. з цього ж сайту завантажити додаток MicroG, що забезпечує коректність у роботі. З його допомогою ваш обліковий запис Гугл зв’язується з Ютубом, але рекламні ролики при цьому не показуються;
 3. активуємо додаток, вносимо відповідні установки, запускаємо будь-яке відео, щоб перевірити, чи є ролики на ютубі без реклами.

Програм, що забезпечують перегляд відео без реклами на Андроїд, в інтернеті достатньо, вибирайте їх з урахуванням своїх переваг.

Видалення реклами на Айфон

Аналогічні програми, що блокують рекламні вставки, розроблені і для Айфонів.

Наведемо простий приклад, як видалити рекламу на iPhone, використовуючи браузерні налаштування:

 • переходимо в розділ «налаштування»;
 • перегортаємо перелік, знаходимо пункт «Сафарі»;
 • виставляємо активну мітку для опції «блокування спливаючих вікон».

Як вимикати рекламу, нам відомо.

чи Можна заробляти на ютубі без реклами? Виявляється, на YuoTube App це реально – автор контенту отримує п’ятдесят п’ять відсотків доходу за рахунок тривалості переглядів відеосюжетів.