Ютуб-канали для вивчення англійської: кращі, відомі корисні

Ютуб-канали для вивчення англійської: які блоги, уроки допоможуть оволодіти мовою, пройти курс навчання на YouTube новачкам

Відеоуроки дієво допомагають навчатись. Займатися з учителем корисно, однак не кожному доступно. У таких випадках виручають ютуб-канали для вивчення англійської або іншої мови, які допомагають відпрацювання вимови, розуміння мовлення на слух, навчальні нюанси використання іноземної прислівники.

Добірка відеоресурсів

Наведемо кілька прикладів кращих ютуб-каналів для вивчення англійської мови.

English with Jennifer

Тут представлено понад чотирьох сотень відеоуроків від вчителя англійської.

Ви навчитеся граматики та вимови, пройдете аудіювання і тести, розберете масу прикладів і виконайте величезну кількість завдань.

Початкові уроки передбачають наявність певного рівня володіння мовою, але нехай вас це не бентежить.

Кожний урок будується за принципом «від легкого до складного», організований в помірному темпі.

Puzzle English

На відеоканалі організована демонстрація навчальних матеріалів на однойменний курс навчання. У кожному ролику розбираються застосування різних ідіом, правила поведінки в тій чи іншій ситуації, відповідні приклади та особливості встановлених вимог.

Слухачам сподобаються незвичайні вислови відомих пісень, телепередач і телесеріалів.

BBC Learning English

Цей канал на YouTube для вивчення англійської продовжує список кращих блогів. Вас чекають:

  • рекомендації викладачів;
  • розмовна мова;
  • вивчення за допомогою новин;
  • нюанси граматики;
  • поради щодо правильного вимови.

Eng Vid

Вважається одним з великих каналів за кількістю наявних відеосюжетів – більше дев’ятисот роликів, за озвучення яких відповідали одинадцять викладачів. Тривалість уроку – від десяти до п’ятнадцяти хвилин, кожен присвячується окремо взятій темі – новини, ситуації, незвичного факту. Є заняття з граматики.

Albert Kakhnovskiy

Продовжуємо розглядати кращі YouTube канали для вивчення англійської. До уваги передплатників пропонуються уроки для новачків, російсько-англійський розмовник, пояснення правил граматики у відповідності з навчальним посібником Раймонда Мерфі. При навчанні користуються наочними картками, що демонструють порядок застосування різних слів або виразів і допомагають розібратися з важкими моментами граматики.

Інгліш Шоу

Авторський проект з занять англійською мовою, де викладачі підійшли до питання креативно і з гумором. Подібне ставлення дозволило вивчати англійську мову легко.

Відеоролики відрізняються прекрасним оформленням і озвученням, від перегляду залишаються позитивні емоції.

Англійська як по нотах

Автор каналу розбирає найбільш відомі пісні англійською мовою, діалоги з фільмів, пояснюючи різні тонкощі прислівники, правила граматики, вживання конкретних слів.

Всі заняття представлені таким чином, що ви мимоволі замислюєтеся, що заважало оволодіти мовою в шкільні роки.

Одне відео триває від десяти до п’ятнадцяти хвилин.

VOA Learning English

Про студії «Голос Америки» багато чули не тільки тому, що вона зробила внесок у розвал СРСР, тут ще викладають курси іноземних мов. На відеохостингу розміщені спеціальні новини, сюжетні ролики, розбір граматичних правил.

Оновлення каналу виконується щодня.

Висновок

Ми навели приклади кращих каналів з вивчення англійської на YouTube. Список неповний, і ви легко знайдете величезну кількість блогів, які допомагають у вивченні іноземної мови.