Ютуб мої підписки: подивитися, упорядкувати, сортувати, закрити

Ютуб мої підписки: що це означає, як знайти, включити, відновити безкоштовно, дізнатися номер, дату, розбити по категоріям, зробити видимими

Якщо у вас є відеоканал, з якого бажаєте отримувати для перегляду велику кількість контенту, оформіть підписку на ресурс, знайшовши для цього відповідну кнопку під відеороликом або на сторінці блогу. Як тільки ви виконаєте таку дію, будь-який новий відеосюжет, опублікований тут, з’являється в розділі, відомому під назвою «Підписки». Користувач зможе отримувати повідомлення про появу на відеоканалі нових роликів. Отже: ютуб, мої підписки, все, що про них відомо.

Перегляд власних і сторонніх підписок

Яка кількість ютубовскіх відеоблогів знаходиться в полі вашого зору? Відомо, що ваші підписки доступні всім користувачам для ознайомлення за замовчуванням? Спробуємо розібратися разом, як подивитися «мої підписки» на ютубі або приховати ці дані від сторонніх користувачів.

Як знайти свої

Розберемося, де побачити таку інформацію.

Якщо є бажання перевірити відеоканал, на який оформлена підписка, або почистити списку, виконайте перехід на головну ютубовскую сторінку. Переконайтеся, що ви перебуваєте в акаунті і знайдіть панель, розташовану в лівій частині монітора.

Як знайти свої підписки на ютубі? Клікнувши на клавіші, ви зробите перехід в розділ, з якого виконується управління підписками в ютубі. У ньому розміщений перелік усіх відеоканалів, за якими є підписка. Виконавши певну кількість натискань, ви зможете відписатися від неинтересующего вас контенту або активувати повідомлення на популярні відеоблоги.

Перегляд сторонніх підписок

Продовжуємо розбиратися, що означає підписка на канал на ютубі, і переходимо до наступного питання – як подивитися відписки і підписки у знайомих блогерів.

Для перегляду переліку необхідно увійти в розділ «Канали». Виконуються такі дії:

 1. заходьте в цікавить вас блог;
 2. вибираєте вкладку «канали»;
 3. у пункті «цікаве» знаходяться списки друзів або відеоблогів, рекомендованих автором відеоканалу вручну;
 4. якщо нижче є блок «підписки», вам вдалося відшукати канал з відкритим розділом. Тут перераховані популярні ресурси, доступним для користувача.

Навіщо приховують список зі своїми підписками?

Багато блогери, які володіють своїми каналами в ютубі, намагаються приховати від загального огляду список «мої підписки».

Спробуємо розібратися, з якою метою вони це роблять:

 • з міркувань конфіденційності. У вас немає ніякого бажання, щоб сторонні користувачі YouTube мали доступ до розділу «мої підписки»;
 • довгий час список не очищався. Ви заплуталися, з ким оформлена передплата, кого відстежуєте. Для розглядів часу немає, і краще зробити так, щоб підписки на вашому каналі в YouTube зникли;
 • до вашого аккаунту є доступ декількох користувачів. Уявіть, що ви – видеоблогер, але вся команда отримала право доступу до матеріалів. Отже, переваги в розділі мої підписки у ютубі» належать не вам одному;
 • немає бажання, щоб акаунт знаходився в переліку у сторонніх абонентів, тому що кожен блогер зможе дізнатися, хто оформив на нього підписку. Але якщо ютуберу відомо, як закрити список, то його профіль в ньому не з’явиться.

Включити опцію рекомендується в тому випадку, якщо необхідно відстежувати оновлення на конкурентних каналах.

 • переглядаючи чужі акаунти, ви отримуєте натхнення. Приміром, оформлення підписок на велику кількість каналів одного тематичного напряму дозволить знаходити незвичайні ідеї, відстежувати тенденції, знімати нові відеосюжети. Щоб позбавити конкурентів можливості стежити за ходом ваших задумів, зробіть так, щоб підписки пропали;
 • є бажання розбити передплати за категоріями. Приміром, вам необхідно сортувати окремо відеоканали знайомих, схожі блоги, цікаві акаунти.

Перед тим, як упорядкувати відомості, бажано приховати підписки, а цікавлять вас сегменти вивести в індивідуальні вкладки.

Як приховати або відкрити передплати через ПК

Якщо не хочете, щоб сторонні користувачі володіли інформацією, на які групи і канали в ютубі ви підписані, і прийнято рішення приховати «мої підписки» від чужих очей, зробіть на ПК кілька простих кроків:

 1. клікаємо по аватарці каналу;
 2. переходимо в розділ «налаштування»;
 3. в меню вибираємо підпункт «конфіденційність»;
 4. відкриваємо «плейлисти і підписки», знаходимо поле з налаштуваннями показу даних, ставимо мітку, якщо бажаємо сховати аркуш з акаунтами.

Як відновити інформацію безкоштовно? Виконайте аналогічні дії і знову встановіть потрібну позначку.

Налаштування конфіденційності на смартфоні

Сховати в ютубі інформацію про мої підписки і відео можливо через мобільний пристрій. Для цього:

 1. відкривається мобільний додаток на смартфоні;
 2. виконується вхід в канал;
 3. натискається аватарка;
 4. здійснюється перехід у підрозділ «ваш канал»;
 5. правіше назви відеоканалу знаходиться кнопка з налаштуваннями;
 6. перед тим, як сховати підписки або зробити їх видимими, вибирається підпункт «конфіденційність».

Можливі проблеми

Якщо вам надійде повідомлення, що допущена помилка, і підписок у вас занадто багато, значить, ви досягли лімітного значення. Справа в тому, що протягом одного дня дозволяється підписатися максимум на сімдесят п’ять каналів, а в цілому – на дві тисячі.

З розвитком вашого ресурсу ліміт зростає, він залежить від кількості передплатників і часу існування аккаунта, так що обмеження через деякий час здатні змінитися.

Якщо вам прийшло повідомлення про фільми і відеоканали, на які не оформлялася підписка, або інформація про блогах, з якими зв’язок давно перервана, є ймовірність, що браузерне розширення оформило передплату на відеоканал без вашої згоди.

Відповідаємо на запитання користувачів

Що дає підписка на канал на YouTube? У розвитку відеоканалу передплатникам виділена особлива ніша. Знаючи кількість фоловерів, визначається популярність блогера, затребуваність публікується їм контенту, конкурентоспроможність відеоканалу.

Як дізнатися номер підписки на ютубі? Перебуваючи в класичній версії творчої студії, увійдіть в розділ «передплатники». Зверху є дані про загальну кількість, а в переліку ви побачите лише тих, хто не приховує доступ.

Як дізнатися дату підписки на канал в YouTube? На жаль, подібна опція на ютубі теж не передбачена.

Як зробити платну підписку на ютубі? Порядок дій, як додати себе в підписки, не змінюється. Відеоканал повинен набрати більше ста тисяч глядачів, а привілеї для передплатників встановлюються автором.

Як перенести підписки з одного облікового запису YouTube на інший? Для цього відкриваємо «розширені налаштування», знаходимо опцію «зв’язати канал з аккаунтом», вводимо пароль, аутентифицируемся повторно. Перед тим, як згрупувати підписки у новій адресі, визначаємо аккаунт.

Висновок

Налаштування облікового запису змінюються в будь-який час. Знаючи, як перевірити підписки, ви зможете уточнювати інформацію, що цікавить вас, чистити перелік відеоблогеров, перевіряти канали.

Якщо раптом зникне доступ – не замислюйтесь, куди поділися підписки. Просто автор вважав за потрібне приховати інформацію від сторонніх очей.