Ютуб на Андроїд без реклами: завантажити безкоштовно, дивитися, встановити

Ютуб на Андроїд без реклами: як поставити програму на ТБ-приставку, смартфон Android без рут-безкоштовно прав, які блокувальники використовувати

Основне проблемне питання, з якими стикаються користувачі, пов’язаний з рекламою, з’являється в кожному відеоролику з затримкою до настання можливості для перепусток. Крім того, часто оголошення зустрічаються не тільки в роликах, але і на сторінках сайтів. Пропонуємо варіанти, як встановити ютуб на андроїд без реклами.

Блокуємо рекламу на ютубі

Рекламні ролики на відеохостингу являють собою основне джерело доходу, тому при черговому оновленні програми лазівки, які існували до цього, пропадають.

Природно, можливе повернення до старої версії, але користі від такої дії буде мало. Розглянемо сторонні проги, які споживають ресурсні запаси на пристрої, але дають гарантію на відсутність реклами.

Рекламні блокувальники

На жаль, в ютубі жодна така програма не працює з певних причин, що особливо стосується новітніх версій операційних систем для смартфонів. Однак є методи, що дозволяють обійти ці обмеження. Для їх застосування знадобиться установка платної програми і Root.

Якщо вибираєте спосіб, як дивитися youtube без реклами на Андроїд, скористайтесь додатками AdGuard і AdBlock, блокуючими рекламу, які вважаються кращими варіантами з альтернатив, що працюють на платній основі.

Беручи до уваги всі особливості, даний спосіб слід вказати, тому що скористатися додатками можливо по їх призначенню, щоб заблокувати рекламу в певних браузерах. Ця дія дозволяє скористатися мобільною версією ютуб на будь-якому веб-браузері з віддаленими оголошеннями – банерними вставками або рекламним контекстом.

Youtube Vanced

Крім рекламних блокувальників, що відрізняються недостатньою ефективністю, користувач у будь-який момент може застосувати альтернативний варіант, який представляє абсолютно такий же функціональний набір, але без реклами YouTube на Андроїд ТБ. Його назва – Ютуб Vanced, і завантажити утиліту можливо з ліцензійного сайту, так як додаток для Андроїд, забезпечує користування ютубом без реклами, в Плей Маркет з певних причин відсутній.

Щоб безкоштовно скачати програму, перейдіть по посиланню, на сторінці знайдіть розділ «non-root Download» натисніть клавішу «downloads», щоб відкрити список версій програми, не передбачають застосування рут.

При наявності на мобільному пристрої рут-прав дозволено використання і інших модифікацій.

На що з’явилася сторінці є невелике пояснення щодо розбіжностей у версіях. Щоб здійснити завантаження, виберіть розділ «non-root Download» і клацніть по обраному варіанту. Система запропонує завантажити файл АРК, який зберігається в зручному для вас місці на пристрої.

Після того, коли вийшло завантажити додаток для YouTube на Android без реклами, розберемося, як його встановити. Перш, ніж розпакувати програму, увійдіть в розділ «налаштування», відкрийте сторінку «додатки», впевніться у відсутності офіційного клієнта Ютуб. Якщо раніше він не був деактивовано, виконайте цю дію, скориставшись кнопкою «видалити».

Розібравши порядок дій першого кроку до установки, повторно зайдіть в «налаштування», виберіть пункт «особисті дані», клацніть по рядку «безпека». У розширеному розділі поставте біля пункту «невідомі джерела», що перебуває в підрозділі «адміністрування пристрої», мітку. Використовуючи будь-який встановлений файловий менеджер, увійдіть в папку «завантаження», клацніть по файлу АРК. Необхідна умова – наявність у програмному забезпеченні рут-прав. Використовуючи контекстне меню, підтвердіть завантаження програми клавішею «встановити», надавши додаткові дозволи. Після цього активується інсталяція, процес вважається завершеним.

В питанні використання такого аналога ютуба без реклами для Андроїд вже говорилося, що від класичної версії гуглівського додатка, що знаходиться в Плей Маркеті, він не відрізняється. В основному різняться зовнішні дані. Важливою особливістю відзначають відсутні облікові налаштування і наявність звичайного способу авторизації. Але виправляються такі нюанси досить просто. Прокручуючи відеосюжет на Андроїд в YouTube Pro, користуємося таким же плеєром, як і на звичайному хостингу, лише винятком є відсутність вбудованої реклами на початковому етапі. Крім того, крім оголошення, будь вставка з рекламою пропускається автоматично.

Процес авторизації обов’язковим до виконання не вважається, але без такого запису важко користуватися додатком для YouTube for Android Tv постійно.

Щоб здійснити вхід, потрібно спочатку повернутися на вказаний сайт Вансед, відкрити сторінку з версіями додатків і вибрати розділ «microG Download».

При виборі будь-якої версії автоматично починає викачуватися додатковий додаток microG, яке зберігається відомим способом.

Далі відкривається менеджер файлів, один із них визначається для установки, після чого з додатком відкриваються доступи до пристрою.

Для microG цього не буде, тому що в ньому немає користувальницького інтерфейсу, зате з’являється можливість увійти, використовуючи «налаштування». Щоб виконати таку дію, відкриваємо додаток, клікаєм по профільному значку, тиснемо кнопку «увійти». У віконці, що з’явилося, натискаємо рядок «додати запис», чекаємо, поки закінчиться перевірка.

Вказуємо відомості гуглівського обліку, підтверджуємо проходження авторизації, скориставшись кнопкою «далі». Якщо процес завершиться успішно, ви опинитеся в додатку і відразу авторізуетесь.

Інші управлінські особливості закладки, аж до доступу до Ютуб Преміум, повністю зберігаються, як в стандартних програмах. Якщо потрібно змінити обліковий запис, що використовується спеціальне віконце.

Особливості Ютуб Вансед на цьому закінчуються.

Якщо порівнювати з офіційним клієнтом, то Youtube Vanced вважають кращим альтернативним рішенням. Завдяки додатковим компонентів, виконується авторизація через гугловскую обліковий запис, що надає додатком більше вигоди, ніж є в оригіналі.

Cygery AdSkip

Як і попередній варіант, програма працює з рекламою, але повноцінна блокування в ній замінена автоматичним пропуском вставок у відеосюжетах. Такий спосіб вважається додатковим, стабільно функціонує без реклами з останньою версією YouTube для Android.

Завантажуємо актуальну робочу прогу. Щоб виконати установку, активуємо опцію додавання програми з підрозділу «невідомі джерела». Як тільки установка завершиться, на дисплеї з’являється віконце, в якому міститься заклик підключити «accessibility service». Для активації тиснемо клавішу «ок», бо без цього програма не буде працювати.

Продовжуючи розбиратися, як підключити ютуб без реклами на Андроїд без рут, повертаємося на основну сторінку, де знаходимо опції, надані додатком. Початковим варіантом активується AdSkip, наступним підпунктом автоматично блокується звук.

Робота з мобільним додатком завершена. Залишається зробити спробу входу в ютуб, відкрити відеоролик з рекламними записами, щоб упевнитися, що функція пропуску вдало активована.

Такий варіант, як поставити YouTube без реклами на Android, прекрасно вирішує всі завдання. У зв’язку з тим, що наявність реклами він не скасовує, користуються ним у ситуаціях, коли інші способи не спрацьовують.

Преміум-підписку

У рейтингу офіційних способів обходу рекламних вставок в ютубі присутній покупна версія преміум-підписки, яка надає деякі додаткові переваги, одним з яких є отримання доступу до Originals. Протягом певного часу користуються підпискою безоплатно, але, коли тестування закінчиться, доведеться перераховувати оплату щомісячно. Станом на 2019 рік сума становила 199 рублів, у поточному році змін за ціною не було.

Якщо ви часто користуєтеся відеохостингом, переглядаєте величезна кількість роликів і слухаєте музичні кліпи, цей варіант рекомендується взяти до уваги. Неможливо гарантувати, що варіанти блокування, включаючи альтернативного клієнта ютуб для Андроїд без реклами, будуть функціонувати стабільно через певний час.

Корисні поради

Якщо не виходить активувати YouTube для Андроїда без реклами для ТВ приставки, значить, велика ймовірність наявності продукту, захищає від вірусів. Як зробити так, щоб все працювало? Тимчасово відключити антивірусну програму або встановіть нову, менш прискіпливу. Крім того, з урахуванням функціоналу, ви вправі повідомити розробників про некоректної роботи, внести файл в список виключень або не звертати уваги на проблему і продовжити звичайний спосіб інсталяції.

Не виходить пройти авторизацію, щоб завантажити ютуб мод без реклами на Андроїд? Перезавантажте утиліту, що створила вам проблеми. Іноді краще не шукати причину, а змінити обліковий запис, щоб дивитися дитячий ютуб без реклами.

Висновок

У зв’язку з тим, що відеохостинг існує головним чином на рекламні гроші, він постійно вдосконалює способи показу відповідних відеороликів. Самостійно боротися з цим нелегко, тому що завжди доведеться встановлювати на пристрій від Сяоми або іншої компанії оновлені версії програм.