Ютуб не показує рекомендовані відео: пропали, зникли

Ютуб не показує рекомендовані відео: що робити, якщо YouTube перестав рекомендувати відеоролики, як працюють рекомендації

Успіх будь-якого бізнес-каналу залежить від кількості користувачів, зацікавлених міститься в ньому інформацією. Їх поява забезпечують різні джерела, в число яких входить розділ з рекомендованими до переглядами роликами. Що робити, якщо ютуб не показує рекомендовані відео?

Поради користувачам

Відомо багато методів, що дозволяють вплинути на ситуацію і відкрити доступ до цікавить нас розділу.

Пропонуємо розібрати основні варіанти дій, якщо ютуб перестав рекомендувати відео. Розберемося, як включити рекомендації на YouTube через Андроїд або ПК.

Створюємо захоплюючий контент

Що робити, якщо хостинг не пропонує сюжети до перегляду? Існує відмінна можливість потрапити у показані рекомендації, так як ютубовские алгоритми налаштовані на просування відео, утримують глядачів на платформі довгий час.

наприклад, серія відеороликів 107 facts створювалася спеціально для генерації довгострокових переглядів.

Є величезна кількість ресурсів, що допомагають зрозуміти, що приверне вашу цільову аудиторію.

Рекомендуємо вивчити аналітичні дані, щоб уточнити рівень роботи того чи іншого контенту.

Заохочуємо взаємодія

Щоб зрозуміти, чому в ютубі не показують рекомендовані відео, доведеться заохочувати соціальні реакції. Налаштування хостингового алгоритму додає значимість ролику, враховуючи кількість коментів, позитивних і негативних лайків. Крім цього, якщо глядач відчуває емоційний підйом, він частіше і довше переглядає сюжети.

Виникає справедливе питання – «чи допоможе накрутка даних, щоб показати моє відео в рекомендованих YouTube?». Не варто користуватися такими «послугами», щоб хостинг не заблокував ваш канал.

Існує другий спосіб, щоб заохотити обговорення ролика. Ютуб зробив оголошення, що користується коментарями як метаданими для відео. Таким чином, збільшується кількість коментарів, надається допомога в появі ключевіков.

Оптимізуємо назва

Ще один спосіб вирішення питання, якщо ютуб не показує рекомендовані відео, які перебувають на екрані праворуч – оптимізація заголовка. З його допомогою:

  • глядачі натискають на відеоролик, що є першим кроком до повноцінного перегляду. Основними компонентами в цьому вважають назва і мініатюру;
  • забезпечуємо високі позиції за підібраному ключевику. Це особливо важливо, якщо з сайту YouTube пропали рекомендовані відеоролики.

Працюємо з метаданими

В їх число входять текстові описи, субтитри, теги.

Більшість принципів СЕО використовуються при виборі рекомендованих відеосюжетів.

Якщо YouTube не показує рекомендовані відео, перевіряємо:

  • щоб в описі було не менше трьох пропозицій, які знаходяться вгорі секції, перед іншими елементами;
  • в наявності повинно бути не менше трьох – п’яти речень про шоу або відеоканалі. Їх розміщують їх внизу секції;
  • текст зосереджуємо навколо головного ключа;
  • тегів – не більше десяти – дванадцяти, упор – на основний ключевік;
  • не забуваємо про «мітки», використовуємо по чотири – шість штук на канал.

Виконуємо перелінковку ролика з анотаціями і плейлістам

Черговий спосіб, як подивитися рекомендовані відео, якщо вони зникли в записі ютуба – змінити анотації і плейлисти, підкоригувати посилання в описах і ті, що в коментах відправляють на нові відеоролики.

Про те, як працюють рекомендації в ютубі, немає жодних відомостей, що підтверджують взаємозв’язок між рекомендованим відео і яким-небудь дій. Але існують численні дані, які вказують, що є причиною збільшення тривалості перегляду. Створюється враження, що подібними заходами виявляється вплив опосередкованого характеру на алгоритми рекомендацій, без додаткових витрат часу і зусиль.

Задаємо мініатюри

Їх вважають важливим елементом, що приваблює глядачів. Від кількості людей, які переглянули ролик, збільшується загальна тривалість перегляду.

Але тут є один нюанс. Зробивши мініатюру привабливою, але за змістом не підходить до ролика, користувачі почнуть швидко переривати перегляд.

Починаємо переглядати ролик

Це останній ключовий, але недостатньо вивчений фактор, що пояснює, наскільки часто ролик відкриває сеанс взаємної дії користувача з ютубом. Хостинг відстежує такі моменти, і якщо у вас буде опубліковано багато сюжетів, що залучають глядачів, їх швидко перемістять в оновлення рекомендацій для перегляду та скачування у ютубі.

У додатку YouTube не забувайте залишати розклад, коли виходять ваші ролики – це теж грає важливу роль у залученні глядача.

Висновок

Тепер ви знаєте, що робити, якщо пропали рекомендації до переглядів на ютубі на мобільному телефоні або іншому пристрої, і кожен користувач усвідомив, «як зробити так, щоб ютуб рекомендував мої відео».