Якщо користувач намагається перейти на неіснуючу сторінку в відеохостингу, з’являється сигнал, який повідомляє про її відсутність. Звичайна перевірка адресних даних, за якими виконується перехід, здатна вирішити ситуацію, але на комп’ютері подібна проблема виникає і від інших програм. Спробуємо розібратися, що робити, коли з’являється на ютуб помилка 404.
Причини появи збою
До них відносяться:
- уповільнене з’єднання з мережею;
- помилки, допущені браузером;
- несправності в записі.
Код помилки 404 на ютубі вважається найбільш частою неполадкою, виникає на різних сайтах.
Появи проблеми передує один з трьох випадків:
- неправильно зазначена посилання на сторінку порталу. Ймовірно, введена адреса відеосюжету, якого не існує, або в написанні домену користувач припустився помилки;
- відсутність відповіді. Якщо запити йдуть великим потоком, сервер «падає». У такій ситуації помилка з’являється відразу у декількох користувачів на їх пристроях. Залишається чекати, щоб адміністрація сайту розібралася з проблемою. Як правило, для цього буде потрібно не більше п’ятнадцяти – двадцяти хвилин;
- відсутність сумісності програмних забезпечень. Коли виконується автоматичне оновлення мобільної операційної системи, клієнтські ютубовские додатки деколи виявляють несумісність з ОС, створюючи труднощі при завантаженні даних.
Рекомендується оновити прогу, скачавши її з магазину додатків, виконати перепідключення до мережі та повторно запустити відеохостинг.
Що зробити для усунення збою?
Користувачі задаються питанням, що необхідно зробити, якщо виникла проблема 404 з мережею в ютубі. Наведемо порядок дій для різних пристроїв.
Помилка на персональному комп’ютері
Отже, при роботі на ПК в YouTube виникла проблема з мережею 404. Якщо є впевненість в тому, що адресу введено правильно і відеоролик за вказаною шляху в інтернеті є, для виправлення ситуації доведеться виконати дії в наступному порядку:
- відкриваємо диспетчер завдань, знаходимо вкладку «процеси», вибираємо в ній пункт «python»;
- клікаємо по ньому правою кнопкою миші викликаємо контекстне меню, знімаємо завдання;
- входимо в перелік програм, знаходимо «youtube»;
- через пошукову систему пускового меню знаходимо файл python, правим кліком входимо в папку, де цей файл знаходиться;
- в даному випадку нам цікава певна папка aswast, що фігурує в антивірусній базі Касперського та інших аналогічних сервісах в якості об’єкта, що є небажаним. Залишається правою клавішею миші клацнути на папці та виконати її видалення з обов’язковою чищенням кошика.
Тепер всім зрозуміло, чому при роботі на персональному комп’ютері з’являється сигнал «помилка з мережею 404», і як вийти із ситуації.
Збій на телефоні
Проблема 404, пов’язана з мережею в ютубі, виникає і на мобільних телефонах
Звертаємо увагу, що неполадки на мобільному пристрої усуваються дещо інакше, порівняно з ПК.
Щоб ліквідувати помилку 404, видану ютубом на Андроїд, необхідно:
- увійти в телефонні установки, знайти розділ «додатки»;
- відкрити повний список, вибрати програму «youtube»;
- в його налаштуваннях натиснути на клавішу «зупинити», потім видалити всю інформацію;
- активувати додаток повторно.
Після чищення кешу програми та видалення помилкових даних, помилка 404 для Андроїда в ютубі знімається, виконується вхід в програму.
Висновок
Ми розібралися з порядком дій, якщо ютуб відмовляється працювати і повідомляє про збої. Помилка ютуба 404 іноді виникає на телевізорі. Як усунути проблему, нам вже відомо.