Ютуб помилка 404: на Андроїд, на телевізорі, на телефоні

Ютуб помилка 404: що зробити, якщо виникла проблема з мережею, що зробити для усунення збою на компютері, мобільному пристрої

Якщо користувач намагається перейти на неіснуючу сторінку в відеохостингу, з’являється сигнал, який повідомляє про її відсутність. Звичайна перевірка адресних даних, за якими виконується перехід, здатна вирішити ситуацію, але на комп’ютері подібна проблема виникає і від інших програм. Спробуємо розібратися, що робити, коли з’являється на ютуб помилка 404.

Причини появи збою

До них відносяться:

 • уповільнене з’єднання з мережею;
 • помилки, допущені браузером;
 • несправності в записі.

Код помилки 404 на ютубі вважається найбільш частою неполадкою, виникає на різних сайтах.

Появи проблеми передує один з трьох випадків:

 • неправильно зазначена посилання на сторінку порталу. Ймовірно, введена адреса відеосюжету, якого не існує, або в написанні домену користувач припустився помилки;
 • відсутність відповіді. Якщо запити йдуть великим потоком, сервер «падає». У такій ситуації помилка з’являється відразу у декількох користувачів на їх пристроях. Залишається чекати, щоб адміністрація сайту розібралася з проблемою. Як правило, для цього буде потрібно не більше п’ятнадцяти – двадцяти хвилин;
 • відсутність сумісності програмних забезпечень. Коли виконується автоматичне оновлення мобільної операційної системи, клієнтські ютубовские додатки деколи виявляють несумісність з ОС, створюючи труднощі при завантаженні даних.

Рекомендується оновити прогу, скачавши її з магазину додатків, виконати перепідключення до мережі та повторно запустити відеохостинг.

Що зробити для усунення збою?

Користувачі задаються питанням, що необхідно зробити, якщо виникла проблема 404 з мережею в ютубі. Наведемо порядок дій для різних пристроїв.

Помилка на персональному комп’ютері

Отже, при роботі на ПК в YouTube виникла проблема з мережею 404. Якщо є впевненість в тому, що адресу введено правильно і відеоролик за вказаною шляху в інтернеті є, для виправлення ситуації доведеться виконати дії в наступному порядку:

 1. відкриваємо диспетчер завдань, знаходимо вкладку «процеси», вибираємо в ній пункт «python»;
 2. клікаємо по ньому правою кнопкою миші викликаємо контекстне меню, знімаємо завдання;
 3. входимо в перелік програм, знаходимо «youtube»;
 4. через пошукову систему пускового меню знаходимо файл python, правим кліком входимо в папку, де цей файл знаходиться;
 5. в даному випадку нам цікава певна папка aswast, що фігурує в антивірусній базі Касперського та інших аналогічних сервісах в якості об’єкта, що є небажаним. Залишається правою клавішею миші клацнути на папці та виконати її видалення з обов’язковою чищенням кошика.

Тепер всім зрозуміло, чому при роботі на персональному комп’ютері з’являється сигнал «помилка з мережею 404», і як вийти із ситуації.

Збій на телефоні

Проблема 404, пов’язана з мережею в ютубі, виникає і на мобільних телефонах

Звертаємо увагу, що неполадки на мобільному пристрої усуваються дещо інакше, порівняно з ПК.

Щоб ліквідувати помилку 404, видану ютубом на Андроїд, необхідно:

 1. увійти в телефонні установки, знайти розділ «додатки»;
 2. відкрити повний список, вибрати програму «youtube»;
 3. в його налаштуваннях натиснути на клавішу «зупинити», потім видалити всю інформацію;
 4. активувати додаток повторно.

Після чищення кешу програми та видалення помилкових даних, помилка 404 для Андроїда в ютубі знімається, виконується вхід в програму.

Висновок

Ми розібралися з порядком дій, якщо ютуб відмовляється працювати і повідомляє про збої. Помилка ютуба 404 іноді виникає на телевізорі. Як усунути проблему, нам вже відомо.