Ютуб посилання на канал: вставити, копіювати, додати

Ютуб посилання на канал: як дізнатися де знаходиться, як отримати, налаштувати, підписатися, зробити красиву, унікальну, як створити URL

Інколи виникають ситуації, коли автору потрібно повідомити знайомих про існуючу особистій сторінці в ютубі, але він не знає, яким чином виконується подібну дію. Деякі пропонують вказати URL через повідомлення, хтось доручає поділитися інформацією через соціальні мережі. Легке завдання здатне обернутися істотними проблемами для новачків. Пропонуємо розглянути кілька методів, яким чином уточнюється ютуб-посилання на канал і остаточно упевнитися, що нічого складного в таких діях немає. Знаючи, як вставити посилання на каналі в YouTube, ви направите по ній нових переглядачів.

Уточнюємо посилання на відеоканал

Користувачі використовують для виходу в ютуб комп’ютери або смартфони. Зручність полягає в тому, що підключення до облікового запису виконується в будь-який час, дозволяючи додавати і переглядати відеоролики. Але коли виникає питання, «як дізнатися посилання на свій канал на ютубі?», підходи для відповіді на нього розрізняються.

Досить часто проблема дозволяється нескладними маніпуляціями і копіювання даних, які знаходяться в адресному рядку.

Звертаємо увагу, що уточнення посилання на свій канал на ютубі через комп’ютер або телефон має певні відмінності.

Щоб відповісти на запитання, «де знаходиться посилання на мій канал на ютубі?», розглянемо порядок дій для кожного пристрою окремо.

Уточнюємо URL на комп’ютері

Отже, де взяти посилання на канал в YouTube, якщо у вашому розпорядженні знаходиться комп’ютер? Як його налаштувати? Необхідно відкрити сайт, пройти авторизацію в профілі, якщо вона не виконується в автоматичному режимі. Після цього виконується наступний алгоритм дій:

 1. справа знаходиться профільна аватарка, за якою потрібно клікнути;
 2. вибираємо розділ «ваш канал»;
 3. копіюємо адресу, але всі дані, які знаходяться після знака, видаляємо.

Такий варіант уточнення URL каналу на YouTube вважається швидким, не недостатньо зручним – велика ймовірність помилки, пов’язаної з видаленням зайвих символів.

В результаті відправки недостовірних даних користувач отримує спотворений адресу.

Є ще один варіант, як отримати посилання на ютуб-канал. Де і як знайти і переглянути необхідну інформацію? Для цього:

 1. лівою клавішею миші натискаємо на профільний знак, розташований у правому верхньому кутку;
 2. переходимо в «творчу студію»;
 3. лівіше розташований укрупнений значок аккаунта, за яким клікаєм, навівши курсор, щоб перейти на відеоканал;
 4. в адресному рядку копіюємо унікальну посилання.

Ми розібралися, де знайти посилання на підписку на канал в YouTube, уточнили порядок дій різними варіантами.

Для кожної сторінки і користувача присвоюються ідентифікатори, застосовуються для роботи в соціальних мережах, на сайтах і сторонніх додатках.

Для уточнення такої інформації необхідно:

 1. зайти на ютуб, клікніть по власній аватарці, перейти у «ваш канал»;
 2. увійти в «налаштування», потім – у «розширені»;
 3. у центрі поля з’являються різні дані, серед яких знаходиться і шуканий ідентифікатор, представлений індивідуальної підбіркою символів, розташованої після адресних даних сайту і що привласнюється кожному користувачеві.

Дізнаємося URL за допомогою смартфона

– Початківці блогери часто задаються питанням: «де знаходиться посилання на мій ютуб-канал на мобільному телефоні?».

Зазначимо, що підходи для уточнення відомостей мають відмінності, тому що функціональні можливості додатків скорочені, а копіювання з адресного рядка виконувати не дуже зручно.

Якщо хочете уточнити дані посилання на канал на ютубі, перед тим, як дати її глядачам, виконавши певні дії:

 1. перейдіть в ютубовское додаток;
 2. увійдіть у власний відеоканал;
 3. знайдіть знак з трьома крапками, клікніть по ньому;
 4. натисніть кнопку «поділитися»;
 5. скопіюйте URL в розділ «примітки» або перешліть інформацію іншому користувачеві.

Дізнавшись, як скопіювати посилання ютуб-каналу на мобільному телефоні, користувачі забувають уточнити, де її шукати. Деякі автори воліють залишити такі відомості нижче відеоролика, щоб полегшити пошук потрібного УРЛ. Продовжуючи тему знаходження інформації через смартфон, пропонується для розширення функціональних можливостей встановити програмне забезпечення «творча студія для youtube». Якщо підписатися на таку прогу, можна уточнювати дані ідентифікатора або URL способом, аналогічним діям на персональному комп’ютері.

Уточнюємо URL для каналу, поставленого на блокування

Як додати посилання в ютубі на недіючий канал? Виявляється, навіть на заблокованому ресурсі подібні дії не викликають ускладнень:

 1. проходимо авторизацію в Google;
 2. вгорі на екрані знаходиться логотип, клікнувши по якому, виконуємо перехід в «мій акаунт»;
 3. зліва вибираємо вкладку «дані і персоналізація»;
 4. натискаємо на пункт «завантаження, видалення і планування»;
 5. переходимо в «видалення сервісу або запису»;
 6. натискаємо «видалити сервіс». Якщо подібні дії не виходять, система зажадає підтвердити дані облікового запису та пароль. У разі, коли кроки правильні, ви переходите на потрібну сторінку;
 7. знаходимо «ютуб», натискаємо клавішу «видалити», що знаходиться праворуч, при необхідності вводимо пароль.

Залишається розібратися з головною особливістю уточнення URL каналу, що знаходиться на блокуванні. Виконавши вищезазначені дії, користувач бачить перед собою інформацію про блокування з назвою, що підсвічується синім кольором. Перед тим, як відправити таке посилання, наводимо курсор на назву, натискаємо праву клавішу миші. З’явиться перелік, в якому вибирається пункт «копіювання адресної посилання». Як створити копію? Нічого складного – натисніть кнопку «збереження отриманої інформації».

Висновок

Тепер ви знаєте, як зробити гарну копію адреси для передачі її глядачам. Як випливає з даних статистики, після переходу за посиланням на ютуб-канал глядач оформляє на нього підписку.