Ютуб режим інкогніто: вийти, вимкнути, прибрати

Ютуб режим інкогніто: як активувати функцію, вимкнути, зняти в YouTube на компютері, мобільному пристрої, які обмеження має опція

В мобільному додатку для Андроїд почав підтримуватися в ютуб режим інкогніто. Він забезпечує пошук і перегляд будь-яких відеосюжетів, і немає підстав хвилюватися, що інформація про це залишиться в історії пошукової системи або виконаних переглядів. Дана функція корисна тим користувачам, хто ділиться своїм пристроєм з родичами і друзями, і не бажає, щоб вони знали, який контент вибирає господар мобільного на відеохостингу. Розберемося разом, як включити режим інкогніто в ютубі.

Відмітні особливості

У ньому є можливість складати всі збірки і рекомендації, не враховуючи ваші підписки, переглянуті відеоролики і виконані дії, при цьому в історіях опцій ніяка інформація не зберігається.

Як тільки ви залишаєте режим, відразу повертаєтеся в свій аккаунт, яким користувалися перед включенням.

Якщо у функціоналі інкогніто протягом півтора годин ніякі дії не виконувалися, його вимикання відбувається в автоматичному режимі, про що приходить відповідне повідомлення, коли вами виконується перехід в додаток.

Якщо буде зроблена спроба відправити коментар, оформити передплату на відеоканал чи вчинити іншу дію із загальнодоступними результатами, вам надійде пропозиція на вимикання режиму інкогніто і вчинення повернення в аккаунт, в якому ви перебували.

Увімкнення функції

Розглянемо, як активувати режим інкогніто на ютубі з комп’ютера або смартфона.

ПК

При роботі з такою опцією на персональному комп’ютері необхідно:

  • відкрити Хром;
  • у кутку монітора праворуч знайти та натиснути значок «налаштування і управління Гугл Хром»;
  • з’явиться нове віконце, у верхній частині якого буде значок потрібного нам режиму.

Мобільний пристрій

Як виконується вхід в режим на смартфоні? Алгоритм дій виглядає наступним чином:

  • на телефоні або планшеті відкриваємо Хром;
  • праворуч від адресного рядка тиснемо на значок «ще»;
  • відкривається віконце, в лівій кутовій частині якого зверху знаходиться знак «режим інкогніто».

Де зберігається історія режиму?

Файли, які ви завантажували в даному режимі, в браузері Chrome не зберігаються. Але вони знаходяться в папці для збереження завантаженого контенту навіть після того, як користувач виходить з опції.

Відключаємо опцію

Якщо не знаєте, як вийти з режиму інкогніто в ютубі, виконайте наступні дії:

  • натисніть значок облікового запису, розташований в кутку праворуч;
  • щоб зняти режим інкогніто в ютубі, тисніть пункт «вимкнути».

Обмеження, обумовлені режимом

Функція, що дозволяє при переглядах зберігати інкогніто, являє собою чудове доповнення до ютубовскому додатком, але має певні обмеження, які користувач зобов’язаний враховувати.

Відеосюжет, проглядається вами перед тим, як вирішили вимкнути режим інкогніто в ютубі, в історіях не відображається, але налаштовувану активність Гугл продовжує відстежувати. Крім цього, як сказано в гугловський додатку, з першим подкоючением режиму, введеного в дію в 2018 році, активність здатні переглядати інтернет-провайдер, наймач або заклад, в якому ви проходите навчання.

Якщо у вас є підписка на Ютуб Преміум, всі її переваги відключаються автоматично з моменту використання опції «інкогніто».

Знаючи, як вимкнути режим інкогніто в YouTube, пропонуємо порядок дій для перегляду історії вкладок на смартфоні. Для цього натискається комбінація клавіш Ctrl – N – Shift. Якщо нічого не вийшло, намагаємося виконати перегляд ще одним способом – в кутку праворуч знаходимо значок із зображеними на ньому трьома смужками, тиснемо на нього, у випадаючому меню активуємо «інкогніто».

Висновок

Якщо ваш YouTube працює тільки в режимі інкогніто, ніхто з сторонніх користувачів не зможе дізнатися зміст проглядається вами контенту. Перед тим, як прибрати опцію, вивчіть нескладні інструкції, наведені вище.