Ютуб у фоновому режимі на Андроїд: дивитися, слухати, включити

Ютуб у фоновому режимі на Андроїд: як зробити, щоб YouTube працював з вимкненим екраном, яку програму, завантажити додаток безкоштовно

Поза всяких сумнівів, ютуб вважають кращим порталом світового рівня для потокових відеороликів. На жаль, ряд функцій на ньому не передбачений, в тому числі і відтворення у фоновому режимі. На iOS це робиться досить просто, а от власникам Андроїд доводиться виконувати додаткові дії, щоб домогтися бажаного. Раніше відтворити ютуб у фоновому режимі на Андроїд вважалося практично неможливим, але зараз це цілком реально.

Як це зробити

Відсутність можливості переглядати YouTube на Android у фоновому режимі не всі користувачі вважають недоробкою відеохостингу, але таке прослуховування все ж є комфортним.

Ця опція дозволяє слухати музику або звук після згортання програми.

Власники смартфонів вживають різні заходи, щоб поліпшити функціональні здібності гаджета і отримати необхідний результат. Розробники андроїдних оболонок додають можливості в операційну, а російська компанія Yota Devices ступнула далеко вперед, представивши на суд споживача смартфон, оснащений парою екранів, що не залежать один від одного в питанні функціонування. Одночасно з цим новий YotaPhone має сенсорні екрани AMOLED, виготовлені компанією Samsung. Один з них основний, другий – чорно-білий, встановлений на девайсі з протилежного боку. Відмінна особливість в тому, що на основному екрані з телефоном можна працювати, а це додатковий час відтворює контент.

Сьогодні відома маса методів, як слухати ютуб з вимкненим екраном на Андроїд, частина з яких заснована на наявності рут-прав на мобільний гаджет.

Встановити мод – ще один варіант вирішення питання. Приміром, Ютуб Вансед (версії є з root-правами і без них), здатний не тільки відтворювати в потрібному режимі, але і приховувати рекламні заставки. Передбачені й інші можливості, при цьому софт функціонує окремо від Гугл Ерс, і порівняти його можна разом з ютубовским додатком.

Пропонуємо увазі користувачів кілька варіантів, як дивитися ютуб у фоновому режимі на Андроїд.

Платні рішення від Youtube Red

При виникненні потреби у фоновому прослуховуванні і відсутності бажання встановлювати сторонні софти, задійте офіційну версію, вирішальну таку проблему.

Через платну підписку Ютуб Преміум, відому першим назвою Youtube Red, можливий перегляд відеосюжетів без рекламних вставок і програвання контенту в режимі фону або оффлайн.

З моменту ребрединга можливості Ютуб Преміум істотно розширилися, у переліку країн, на території яких така опція запрацювала, опинилася і Росія.

Включення ютуба у фоновому режимі на телефоні активно спочатку, бажаючі зможуть керувати даною опцією, активуючи, відключаючи або змінюючи її параметри. Функція знаходиться в розділі «налаштування», тут же задаються умови, при яких режим активується.

Задоволення платне, користувач щомісяця платить за нього дванадцять доларів. Якщо оформити сімейний варіант передплати на шість смартфонів, то послуга обійдеться у вісімнадцять доларів.

Firefox і Chrome

Розглянемо перший спосіб, як включити ютуб у фоновому режимі на Андроїд. Якщо використовувати можливості браузера, то можна не встановлювати модифікованих клієнтів, здатних показувати контентне відео в режимі «фон».

Версія для мобільних пристроїв Firefox вирішує таку проблему через расширениеVideo Background Play Fix, яке знімає заборону на режим фону, встановлений Ютубом. При переході на нову браузерну вкладку, або при його закритті і роботі з іншими додатками, в разі блокування екрана телефону, показ ютуб у фоновому режимі на Андроїд триває.

Проблема вирішується і за допомогою штатного браузера пристрою Гугл Хром, але для цього потрібно вчинити певні дії, в результаті чого ютубовские ролики почнуть програватися в тлі, а користувач отримає можливість працювати з іншими вкладками на браузері або з іншими додатками на пристрої. Android можна буде використовувати в якості плеєра для фонового відтворення ютуба, тому що ролики з нього будуть прокручуватися навіть з вимкненим екраном.

Отже, як поставити ютуб у фоновий режим на Андроїд, використовуючи Хром? Алгоритм дій виглядає наступним чином:

  1. браузерною вкладці Гугл Хром відкриваємо Ютуб;
  2. сервіс запускається відразу в мобільній версії, але нам буде потрібно повна. Щоб домогтися цього, в кутку праворуч знаходимо значок з трьома крапками, клікаєм по ньому, з випавшого меню вибираємо потрібну опцію;
  3. натискаємо клавішу «додому» або «меню», щоб згорнути браузер, в результаті чого ютуб припиняє програвання відеоролика. Для відновлення процесу натискається кнопка «відтворення», після чого можна використовувати в роботі різні андроидные додатки, не перериваючи відтворення контенту;
  4. при повторному переході на Гугл Хром з його подальшим згортанням або входом у нову вкладку, ютубовское відео припиняє своє програвання, і, щоб продовжити його перегляд у тлі, всі кроки доводиться виконувати повторно.

Аналогічні дії можливі для інших браузерів на базовій основі Chromium.

Намагайтеся користуватися в роботі актуальними версіями, від 54.

Tube Mate

Ця програма, щоб слухати ютуб на Андроїд, являє собою зручний альтернативний варіант стандартного ютубовскому додатком. Софт забезпечує перегляд контенту з відеохостингу, залишення коментарів, додавання в розділ «вибране», скачування відео на будь-якому швидкісному режимі завантаження, аж до декількох відеофайлів одночасно.

Крім того, можна слухати музику і перекачувати тільки звукову доріжку, або згорнути програму і працювати на інших. При цьому контент продовжить роботу на програвання або завантаження в режимі фону.

OG Youtube

Якщо шукайте варіанти, як зробити, щоб YouTube на Андроїд працював у фоновому режимі, скористайтеся цим продуктом, підходящим для смартфонів з рут-правами або з відсутністю таких. Представляє він клон ліцензійного ютубовского програми, відрізняється розширеним функціоналом, забезпечує перегляд контенту в режимі фону.

Софт гарантує одночасне викачування декількох роликів, запис аудіо, субтитрів, відтворення YouTube з вимкненим на Android екраном і т. д.

Опція підтримується пристроями від версії v8.10.

Все, що потрібно від користувача – завантажити і встановити додаток, пройти процес авторизації. У подальшій роботі особливостей немає.

Fire Tube

Черговий варіант для прослуховування музики в режимі «фон», представлений андроидным додатком, що входять в число кращих, забезпечує програвання контенту з відключеним дисплеєм, що дозволяє користуватися телефоном, як плеєром, економлячи енергію акумуляторної батареї.

Наявний функціонал являє собою справжню знахідку для фанатів музики, плеєр забезпечує підтримку плей-листів, передбачений пошук музичних кліпів, схожих треків і інших альтернативних варіантів. Є можливість для перемикання режимів відео і аудіо, вибору якості показу і т. п.

можна Знайти додаток у каталозі Play Market від Гугл. На скачування і встановлення багато часу не потрібно, але от вільного місця для програми повинно бути достатньо.

Awersome Pop-Up Video

Ще один додаток для Android, що розповідає, як дивитися YouTube у фоновому режимі. З його допомогою запускаються ролики, і рут-права для цього не потрібні. Активований відео відтворюється в невеликому спливаючому віконці з клавішами, з допомогою яких користувач розгортає ролик, закриває його, уточнює перелік відтворення.

На першому пуску програми необхідно активувати відображення Awesome Pop-up Video поверх інших прог. Передбачені пошукові опції, додавання відео в чергу на фонове відтворення, завантаження файлів з відеосюжетами і т. д.

Програвання відеоконтенту з відключеним дисплеєм на такому додатку не передбачено.

Fly Tube

Черговий зручний і простий музичний плеєр, який можна безкоштовно завантажити на Android і відтворювати ютуб у фоновому режимі. Додаток забезпечує відкриття будь-якого відеоролика в невеликому віконці, без проблем розміщує його в зручній екранної зоні або переставляє на другий план, одночасно виконуючи інші завдання в момент прокручування відеоконтенту. Налаштуваннями передбачена можливість розтягувати вікно до розмірів екрану, змінювати його параметри ручним способом, розгортати додаток в один дотик.

Oreo: режим «картинка в картинці»

Варіант операційки для Андроїд. Така версія надала користувачам можливість застосовувати функцію «картинка в картинці». Назвати її додатком або спеціальним софтом не можна. Режим дозволяє автоматично відкриватися невеликого віконця, в якому, вийшовши з ютуба, можна переглядати відео, переміщати його по всьому екрану. Натиснувши на нього, збільшуємо картинку або відкриваємо панель з інструментарієм, керуючим відтворенням.

Висновок

Багато мобільні додатки в Гугл Плей відсутні, але відшукати їх можливе на ліцензійних сайтах або сторонніх ресурсах. Щоб активувати YouTube на Xiaomi у фоновому режимі, шукайте софти на надійних джерелах, щоб уникнути неприємних наслідків, пов’язаних з системою, або витоку інформації особистого характеру з мобільного пристрою.

Пам’ятайте, що безкоштовні софти не забезпечують усього набору опцій, як у випадку з версій додатків, що працюють на основі оплати.