Ютуб видаляє коментарі: зникли, пропадають, не зберігаються

Ютуб видаляє коментарі: чому не можна написати, не додається, не вдається опублікувати, неможливо залишити комент на каналі

Залишення коментарів є невід’ємною складовою відеохостингу. Відгуки, зауваження та обговорення, які пишуть і ведуть глядачі, допомагають блогерам покращувати контент. На жаль, не кожен коментар таїть у собі однакову користь, частина з них доводиться прибирати. Сьогодні поговоримо про те, яким чином ютуб видаляє коментарі.

Видалення коментів через ютубовский сайт

Із змісту зрозуміло, що методика ліквідації визначається приналежністю коммент до відеоролика, для якого його писали. Чому і як зникають коментарі в ютубі – кожен з варіантів розберемо окремо.

Перемо свій комент

Розбираючись з питанням, хто видаляє коментарі на моєму каналі, відверто зауважимо, що найлегше усунути власний відгук, написаний не так давно.

Для цього переходимо на сторінку з відео, виконуємо прокручування вниз, в обговореннях знаходимо свою фразу, натискаємо на що знаходиться поруч з нею три крапки. Випадає меню, в якому вибирається пункт «видалити».

Метод простий, але в даному випадку на YouTube не завжди можна видалити коментарі під відео. Причини – користувач сам забуває, де знаходиться ролик, так і відкликання його частенько втрачається в стрічці з обговореннями.

Виходячи з цього, пропонується кращий варіант, за допомогою якого на YouTube не тільки знаходимо, але і видаляємо коментарі після двох кліків. Щоб виконати подібні дії, в меню аккаунта входимо в «мій канал», знаходимо розділ «історія», щоб відкрити всі коменти, залишені з аккаунта. Знаходимо в переліку запис, яку вирішили знищити, наводимо курсор, клікаєм по трьом точкам, в меню натискаємо на «кошик» та позначку «видалення».

Якщо не знаєте, як швидко відновити чистоту стрічки після злому або небажаного доступу до облікового запису, цей варіант підходить більше за інших.

Видаляємо чужі коменти на своїх роликах

На питання, чому зникли коментарі в ютубі, відповідаємо просто – ви господар свого каналу. Це означає, що у вас є можливість видаляти всі сліди тролів та інших неугодних осіб.

Для першого способу використовуємо інструкцію, як видаляти свої коментарі – відкриваємо відео, вибираємо текст, натискаємо на крапки, після цього – на кнопку «видалити». До речі, тут можна зробити так, що неугодний товариш здивується, що йому не вдається опублікувати під вашим відео відгук – доступ до каналу перекривається для нього повністю.

Є варіант дій масового характеру, після якої стане зрозуміло, чому взагалі не залишаються коментарі на ютубі, але для його застосування необхідний перехід в розділ «творча студія».

В лівій половині меню вибираємо «коментарі», за хронологією шукаємо необхідні рядки, видаляємо вже відомим прийомом – через три точки.

Цей метод зручний, якщо потрібно відшукати комент, орієнтуючись на приблизний час його написання.

Видаляємо будь комент під чужим відеороликом

Для чужого контенту нашого авторитету замало, тому в даній ситуації доведеться звертатися зі скаргою до співробітників адміністрації хостингу. Це спрацює, якщо будуть підстави – ютуб видаляє коментарі з матом, тексти, що порушують законодавство або хостингові правила. Іноді після таких скарг користувачі, «насолившие» вам, дивуються, чому неможливо залишити коментар, у них нічого не додається на канал ютуб все блокує автоматом.

Відповідаємо на питання

Чому не проходять і не зберігаються коментарі на YouTube? Або ви своїми словами порушуєте ютубовские правила, та хостинг виконує видалення в автоматичному режимі, або автор відеоролика перекрив вам доступ до свого каналу.

«Мої коментарі бачу тільки я – в чому проблема?». Тут багато факторів знаходяться в залежності від каналу і від вашої історії комментам, якщо раніше писали нецензурні та інші образливі вирази. Якщо ви задалися питанням, «чому ютуб видаляє мої коментарі, і їх ніхто не бачить?», нагадаємо, що прати їх можуть адміністратори і закріплені за каналом модератори, і ви теж ризикуєте бути заблокованим для кожного відеоканалу.

Якщо мають місце обмеження, з-за яких ваші коментарі не з’являються на інших каналах, або виникає питання, чому деякі з них не видно, почекайте кілька днів – обмеження зникне автоматично.

За цей період писати нові відгуки не рекомендується.

Чому не можна написати комент на ютубі? Вас заблокували для конкретного каналу. Спробуйте зробити це, перейшовши на інший. Аналогічний відповідь можна дати на питання «чому на YouTube можна залишати коментарі – вони зникають?».

Куди діваються мої коментарі під роликами, чому вони перестали відображатися? Імовірно, власник відеоканалу приймає всі заходи, щоб під його контентом ваших висловлювань не було.