Ютуб заблокований назавжди або на період карантину: в Росії, в Китаї

Ютуб заблокований назавжди або на період карантину: чому Роскомнагляд обмежив доступ до сайту YouTube, як обійти блокування

Якщо відеоканал блокують, користувач втрачає можливість доступу до нього. Крім того, хостинг забороняє використання або створення інших ресурсів. Причина блокування вказується в присылаемом повідомлення, що надходить на електронну пошту. Сьогодні розберемо приклад: ютуб заблокований назавжди або на період карантину.

Причини закриття каналу

Блокування сайтів в ютубі застосовується в наступних випадках:

  • власник неодноразово порушував правила співтовариства або користувальницькі умови;
  • порушені права дитини, поширюється спам;
  • ведуться висловлювання дискримінаційного характеру, звучать образи, користувач видає себе за іншу людину і т. п.

Відповідаємо на запитання користувачів

Періодично виникають ситуації, коли відеохостинг блокується за рішенням влади регіону.

У зв’язку з цим користувачі задаються наступними питаннями і цікавляться, чи мала вплив на таке рішення введений через пандемії карантин:

  • чому ютуб заблокований в Китаї? Виявляється, платформу в Піднебесній заблокували першої, і причиною цього стала сувора цензурная політика уряду. Крім YouTube, станом на 2020 рік у Китаї заблоковано понад десяти тисяч веб-сайтів, в число яких увійшли Гугл, Твітер та Фейсбук. Якщо ви вирішили зробити поїздку в цю країну, рекомендуємо знайти спосіб для обходу блокування ютуба;
  • чому в 2019 році в Росії відзначена блокування деяких каналів на ютубі? Влітку минулого року Роскомнагляд отримав вимога, спрямована Генпрокуратурою на виконання ФЗ-30, в якому згадується «про неповагу, який проявляють щодо державної символіки». На підставі цього Роскомнагляд звернувся до адміністрації відеохостингу youtube, яка заблокувала доступ до роликів, містить заяви керівників бандитських формувань та агітматеріали негативно налаштованих організацій, що виражають екстремістські настрої і неповагу до герба РФ;
  • чому заблокували ютуб в Казахстані. Це сталося навесні 2019 року, і карантин тут абсолютно ні при чому. Прийнявши рішення перекрити доступ до ютубу, фейсбук і instagram, влада таким чином обмежують доступ в прямий ефір дисидента Мухтара Аблязова, вигнаного з країни за заклики до публічних демонстрацій.

Заблокують чи ютуб в Росії? На жаль, розмови про те, що YouTube в Росії буде заблоковано, ведуться. Причина цього, як вважає влада країни – поширення відомостей провокаційного і деструктивного характеру щодо голосування за поправки до Конституції.

Депутати вважають, що хостинг сприяв цьому прояву досить активно.

Вирішення проблеми

Пропонуємо розібратися, як обійти блокування ютуба.

Найпростіше скористатися VPN-сервісом, що представляє собою непоганий інструмент всім бажаючим без побоювань і з дотриманням анонімності працювати в інтернеті, отримуючи доступ до заблокованим матеріалів.

Як знімається блокування:

  • вибирається сервіс VPN, що відповідає пред’явленим вами вимог. Для прикладу зверніть увагу на Cyber Ghost.
  • додаток VPN завантажується на комп’ютер або інший пристрій;
  • визначається сервер для регіону, в якому потрібно відкрити доступ до заблокованої інформації.

Після виконаних дій перед вами відкриється необмежений доступ до відеохостингу, залишається тільки насолоджуватися переглядами улюблених сайтів, перебуваючи в будь-якій точці світу.