Заборонені слова на ютубі: не можна говорити, вимовляти

Заборонені слова на ютубі: які правила для завантаження матеріалу в 2020 році, що буде, якщо порушити принципи, як уникнути блокування

Ютубовскую платформу вважають самим великим порталом, на якому може опублікувати свій контент будь-який користувач. Модерація завантажуваного матеріалу обходиться дорого і не дає стовідсоткового результату, так що відповідальність по контролю повністю покладається на авторів. Пропонуємо розібратися, що буває за заборонені слова на ютубі.

Головні принципи спільноти

Існує сторінка, просто і зрозуміло викладає правила.

Для кожного наведено детальний опис, але ми розберемо їх в загальних рисах, щоб зрозуміти, які слова не можна говорити на ютубі.

Заборонено розміщувати відеоматеріали або писати коменти з:

 • висловлюваннями на сексуальні теми;
 • небезпечним контентом;
 • висловлюваннями дискримінаційного змісту;
 • проявами агресії або ненависті;
 • натуралістичним матеріалом;
 • образливими і запугивающими лайкою, погрозами;
 • спамом, недостовірними відомостями;
 • порушенням прав автора.

Що буде, якщо нехтувати правилами?

Припустимо, що ви порушили одне з правил – «ютуб без мату і поганих слів», і у вашому контенті присутні слова зі списку, забороненого на ютубі.

З моменту першого порушення, зафіксованого офіційно, вам надійде попередження, що негативно позначиться на репутації вашого відеоканалу.

Від цього буде залежати ранжування відеосюжетів та доступ до функціонала.

Якщо протягом трьох місяців ви не порушите правил співтовариства, і перестанете вживати слова, заборонені на ютубі в 2020 році, репутація буде відновлена, але при двох додаткових зауваженнях канал видаляється.

У разі, якщо ви впевнені, що страйк отримано незаслужено, можна звернутися до адміністрації з апеляцією, докладно описавши свої думки з питання виконання вимог, що стосуються принципів ютубовского співтовариства або прав автора.

Коронавірус – заборонена тематика?

Деякі запевняють, що на ютубі не можна вимовляти слово «коронавірус». Це не зовсім так.

На відеосервісі визначено, що саме забороняється говорити на тему, пов’язану з цим небезпечним захворюванням. Нові вимоги розміщені на офіційному порталі Гугл.

В перелік заборонених тем входять заперечення існування хвороби і заклики відмовлятися від лікування, переконання, що вакцина від коронавіруса знайдено, або є інший варіант запобігання інфікування.

не Можна стверджувати, що коронавірус пов’язують з поширенням 5G, стверджувати, що повітря очищається від інфекції запускаються феєрверками, закликати до відмови від азіатської їжі.

Яким чином уникнути блокування?

Продовжимо розбиратися в темі, які слова заборонено говорити на ютубі. Звертаємо увагу, що відповідні списки можна знайти на спеціальних сайтах. Але якщо ви щось порушили, аудиторія завжди висловлює невдоволення – знаходиться той, кому контент здасться негативним.

Щоб уникнути покарання, існує три способи:

 • дізнатися, які слова заборонені на ютубі і не порушувати правила співтовариства;
 • користуватися сумнівними формулюваннями;
 • дисклеймер.

Каламутні формулювання допомагають розмовних відеороликах. Можна говорити все, що хочеться, а в разі виникнення проблем заявити, що сенс ваших слів був неправильно витлумачений.

З дисклеймером все не так однозначно. Користуючись ним, можна розмовляти про все і робити все, що побажаєте. Природно, якщо ви публікуєте порно або сцени насильства, він не рятує. В інших випадках спосіб працює.

Висновок

Якщо ви вирішили відкрити власний відеоканал і розміщувати на ньому ролики, зняті вами ж, дізнайтеся, які слова можна вимовляти на ютубі. Це допоможе вам у просуванні контенту і дозволить уникнути блокування відеоматеріалу.