Запис трансляції з YouTube: онлайн, прямого ефіру

Запис трансляції з YouTube: як зробити на компютер, чому ютуб показує тільки останні 2 години, як зберегти відео через завантажувач

Ютубовские трансляції в прямому ефірі дозволяють відеохостингу передавати потоки відео в реальному часі. Незважаючи на те, що більшість сюжетів записується і потрапляє в архів автоматично, що дає можливість користувачам повертатися до переглядами, немає повної впевненості в тому, що відеоролик збережеться в публічному доступі після свого закінчення.

Ютуб може видалити контент або змінити налаштування, так і під різні види трансляцій надаються архіви, що відрізняються по довжині, і, якщо потік перевищить задане значення, ефір не захватится і не збережеться.

Спробуємо розібратися, яким чином виконується запис трансляції з YouTube.

Як записати відео?

Яким ж чином поступити, щоб відео повноцінно відтворювалося в ефірі? Простіше кажучи, як зробити запис онлайн – трансляції з YouTube?

Кращий спосіб – повністю записати ефір, скориставшись для цього екранним рекордером, і в цьому найкраще підійде Video Solo Screen Recorder.

Показник його потужності дозволяє вести запис кожного руху, що відбувається на екрані, музики і будь-яких роликів через комп’ютер MAC або Windows. Якість переписаного відеоролика не відрізняється від оригінального, програма дозволяє повертатися і знову переглядати відео навіть при відсутності підключеного до інтернету пристрою.

Ніяких обмежень з боку ютуба немає.

Запис потокового відео через Video Solo Screen Recorder

З його допомогою записуються відеоролики, після чого зберігається можливість для відтворення і повторного перегляду на будь-якому пристрої.

Подивимося, як записати стрім з YouTube на ваш комп’ютер. Діємо згідно з таким алгоритмом:

  • натискаємо кнопку «відеомагнітофон», щоб вести зйомку з екрану і записувати аудіо. Необхідно забезпечити захоплення зображення і звуку з допомогоюма відеомагнітофона. Якщо потрібно тільки звук, задіємо клавішу «audio recorder»;
  • регулюємо область запису. Застосовуємо режим «інтерфейс» для виведення курсор на пряму трансляцію. Клавіша «звук системи» знаходиться у включеному стані, встановлюється відповідний системний обсяг;
  • Продовжуємо розбиратися, як зробити запис прямого ефіру з ютуба. Налаштовуємо вихідні та апаратне прискорення. Використовуємо «додаткові налаштування», щоб вести запис, не втрачаючи її якості. Таким чином, знижується навантаження на систему, відео записується швидко;
  • починаємо процес запису одним кліком. Натискаємо кнопку «REC», щоб почати запис. Якщо приховати плаваючий бар, екран захоплюється повністю.

Трапляється, що ютуб показує тільки останні 2 години запис стріму. Щоб уникнути цього, натисніть «розклад завдань» і зробіть відповідні налаштування.

Збереження відео через онлайн-завантажувач

Розглянемо другий спосіб, як записати трансляцію з YouTube на ваш комп’ютер.

Для збереження минулого прямого ефіру зручніше виконати скачування, ніж організовувати повноцінну запис. Для цього:

  • натискаємо «минулий злива» і «копіювання». Знаходимо відеосюжет, який потрібно завантажити, копіюємо посилання на нього;
  • вставляємо посилання в системну панель. Відкриваємо Video Solo Online, вписуємо посилання, задіємо клавішу «скачати»;
  • вибираємо формат, визначаємо якість під завантаження.

Якщо ви не знаєте, як записати стрім з телефону на ютубі, використовуйте зазначений спосіб.

Відповідаємо на питання

Найчастіше блогери ставлять однакові питання, пов’язані з якістю запису і трансляції прямих ефірів. Відповімо на деякі з них:

  • чому записані трансляції на ютубі лагают? Виділяють три основні причини, які сприяють цьому – неправильно визначено установки; стандартність HTML5, на якому функціонує ютуб, але не кожен браузер; ослаблене з’єднання з інтернетом;
  • як транслювати запис прямої трансляції в ютубі? На сторінці сайту вводимо назву ефіру, задаємо параметри для доступу, переміщаємо перемикач в положення «вкл.», визначаємо час показу і дату, тиснемо на кнопку «далі»;
  • де знайти записи стримов Блека в ютубі? Щоб переглянути записи відеосюжетів від відомого видеоблогера, перейдіть на портал www.youtube.com.

Висновок

Ми розглянули способи, як зробити якісний запис трансляції з YouTube. Використовуючи наведені методики, ви отримаєте копію прямого ефіру, яку переглянути в будь-який зручний для вас час.