Зарубіжні ютуб-канали: популярні, кращі, цікавіші

Зарубіжні ютуб-канали: які спортивні блогери входять в топ 100 на YouTube в 2020 році, що рекомендують до перегляду передплатники

Багатьом з нас подобається проводити час за переглядом веселій комедії або інформаційного відеоролика. Як правило, ми шукаємо російськомовні джерела, які для нас найбільш зрозумілі. Відкриємо таємницю – зарубіжні ютуб канали практично не відрізняються від вітчизняних відеоблогів, і перегляд їх рекомендований, так як є можливість почерпнути натхнення від колег.

Кращі відеоканали

Щоб не перераховувати топ 100 каналів зарубіжного ютуба, розглянемо найбільш популярних зарубіжних блогерів.

Pew Die Pie

Він відомий у всьому світі. Кількість передплатників обчислюється десятками мільйонів чоловік, більшість знятих роликів містить оглядову інформацію про відеоігри.

Відомий швед не менше одного разу на тиждень розповідає на каналі про подорожі.

Популярність блогера заснована на ексцентричності його поведінки і емоційності коментарів, якими супроводжуються ігрові процеси. У ведучого є маса наслідувачів.

Shane Dawson

Продовжуємо розглядати топ зарубіжних блогерів ютуба. Канал налічує більше восьми мільйонів передплатників, славу своєму власникові він приніс пародійними роликами на знаменитостей і кінозірок. Шейн веде ще кілька каналів, на яких публікує скетчі та відеоролики, зняті звичайним айфоном. Примітно, що перші сюжети Доусон знімав ще в шкільні роки.

Ray William Johnson

Рейтинг продовжує блогер, який проживає в Нью-Йорку і знімає комедійні випуски про вірусні відеоролики. Знаменитим в мережі інтернет хлопець став з-за власного почуття гумору. Канал Рея налічує більше десяти мільйонів шанувальників, кількість переглядів перевищила три мільярди. Рей Вільям Джонсон займається творчістю пісень, доповнює випуски анімаційними роликами.

Zoella

Блогер проживає у Великобританії, її ім’я – Зої Елізабет Сагг. Канал, який веде дівчина, має більше десяти мільйонів шанувальників. Крім блогерства, вона пише книги, перша з яких вийшла в 2014 році.

Основний наголос у своїх оглядах Зої робить на косметику, випускаючи при цьому свою лінійку подібної продукції, відому під аналогічним брендом.

My Life As Eva

Мешканка Каліфорнії Єва Гутовски завоювала популярність у семи мільйонів чоловік, роблячи для них повні щирості і трогающие за душу відеоролики. В більшості своїй блогерша знімає сюжети про саму себе, ділячись таким чином подіями особистого життя. Провідною всього двадцять один рік, вона навчається у журналістському коледжі, але, маючи в ютубі один з кращих зарубіжних каналів, заробляє собі на життя достатньо.

Thatcher Joe

Ще один блогер з Британії, який припадає Zoellе рідним братом. Він займається зйомкою відеосюжетів гумористичної спрямованості, веде три канали, головний з яких налічує сім з половиною мільйонів шанувальників. Рекомендуємо підтягти знання в англійській мові і приєднатися до перегляду.

Ryan Higa

Блогер і актор, народився в Японії і проживає в Америці, тримає канал, відомий своєю назвою «nigahiga». Райан займається зйомкою комедійних відеороликів, слава про яких досягла двадцяти мільйонів підписався на канал людей.

Cassey Ho

Ця дівчина-блогер веде спортивний канал на ютубі, даючи уроки фітнесу, і знаменитою вона стала з-за власної історії схуднення. Кессі навчає пілатесу, представляє свою товарну лінійку одягу для занять спортом, та неодноразово підтверджує, що основний фінансовий дохід має завдяки ютубу.

Chris Oflyng

Провідному дев’ятнадцять років, блогерством зайнявся в 2012 році. Його особистість постійно пов’язана з різними скандальними історіями, що не заважає Крісу стрімко набирати популярність.

Rosanna Pansino

Розанна замикає топ 10 зарубіжних каналів на ютубі в 2020 році, веде популярну кулінарну програму.

Коли дівчина мріяла про лаврах актриси, встигнувши сняться в декількох епізодичних ролях. Але в інтернеті її кар’єрне зростання увінчався успіхом значно швидше, і це підтверджується сім’ю з половиною мільйонами передплатників.

Розанна стверджує, що кулінарія є її головною пристрастю.

рекомендують до перегляду

Тепер розповімо про цікаві зарубіжних каналах YouTube, які радять переглядати багато користувачів інтернету.

Smosh

Засновниками комедійного дуету є Деніел Падилла і Іен Хікокс. На своєму каналі вони публікують пародії та інші відеоролики. Автори ведуть ще кілька каналів, що виходять в ефір за встановленим розкладом.

Jack Septic Eye

Авторство популярного належить Шов Мак Лохлину, блогеру з Ірландії, комментирующему гри.

Watch Mojo

Канал з Канади вважається розважальним, але іноді носить пізнавальний характер. Створює відео команда монтажерів і ведучих, випускаючи їх часто, до двох за один день.

Liza Kosher

Ведуча каналу – актриса і видеоблогер з Америки, почала займатися цим видом діяльності, будучи підлітком. У 2017 році кількість її передплатників збільшилася до десяти мільйонів людей. Крім активності в інтернеті, Ліза знімається в серіалах.

IISuperwomanII

Список найбільш популярних зарубіжних каналів ютуба продовжує канадська блогерша і комедійна актриса, часто знімає жартівливі відеосюжети про повсякденне життя і проблеми, що виникають з людьми найчастіше.

Одним з найбільш цікавих сюжетів вважається фільм про те, як дівчата зайняті зборами, готуючись до виходу з дому.

Casey Neistat

Відомий видеоблогер і кінорежисер, один із засновників компанії, яка розробила соціальну мережу Beme. Доля відомої особистості складалася непросто – в п’ятнадцятирічному віці довелося залишити навчання в десятому класі. Після цього хлопець пішов з дому, його дівчина виявилася вагітною. Три роки молодій сім’ї, яка народила сина, довелося жити в трейлерном парку, майбутній блогер працював кухарем, мив посуд. Через якийсь час були переїзд в Нью-Йорк, робота кур’єром, перші зняті і розміщені в інтернеті відеоролики.