Завантажити плейлист з ютуба: на телефон, на компютер, на Андроїд

Завантажити плейлист з ютуба: як зберегти цілком, завантажити за посиланням, які програми, програми, сервіси, використовувати плагіни

Відеохостинг Youtube користується заслуженою популярністю, але і в його роботі є певні недоліки. Наприклад, не передбачена можливість завантаження роликів, і користувачі задаються питанням, яким чином це робиться. У зв’язку з цим сторонні розробники створили проги, допомагають у вирішенні даної проблеми. Але і з їх допомогою не завжди вдається завантажити плейлист з ютуба. Розберемося, як виконати таку дію.

Місцезнаходження плейлиста

Перед тим, як завантажити плейлист з YouTube, дізнаємося, де саме на каналі знаходяться відеосюжети зняті. Для перегляду завчасно доданих плейлистів виконуються нескладні дії:

 1. входимо в видеохостинговый профіль;
 2. натискаємо клавішу «бібліотека»;
 3. відкриється сторінка, на якій знаходиться шуканий нами розділ «плейлисти».

Сервіси

Як скачати весь плейлист з YouTube? Є спеціальний сайт Youtubecomtomp3.com, призначений для завантаження відеоконтенту безкоштовно. Працює він нормально, але на головній сторінці набридають ролики з рекламою.

До того, як завантажити плейлист з ютуба на комп’ютер, копіюється посилання на цікаву нас запис, вставляється у відповідне поле.

Натискаємо кнопку «enter», і як тільки завантаження завершиться, перелік переміщених файлів на комп’ютер стає доступним. Крім того, зберігається можливість завантаження відеосюжетів.

Черговий сервіс, що допомагає скачати плейлист з YouTube цілком – Youtubemultidownloader.com/playlist.html. Він також надає послуги на безоплатній основі, для роботи з ним відбуваються наступні дії:

 1. копіюється лінк ролика;
 2. копія розміщується в спеціальне поле, називається «URL»;
 3. встановлюється дозвіл для завантаження відеоконтенту;
 4. активується процес переміщення інформації на комп’ютер.

У представленого вище софта є один недолік – підтримка одночасного скачування всіх видеотечных файлів відсутній.

Програми

Якщо вам не подобається дивитися ролики в онлайн-режимі, ознайомтесь ще з декількома додатками, як завантажити плейлист з ютуба на телефон або інший пристрій. Зверніть увагу на додаток 4K Video Downloader дозволяє зберегти потрібний відеоролик і все, що є на каналі.

Інтерфейс такої проги зрозумілий на інтуїтивному рівні, і з його допомогою навіть початківець користувач легко розбереться, яким чином скачати плейлист з ютуба на Андроїд, зберігши якість контенту.

Щоб активувати завантажувач, натискаємо на словосполучення «Paste Link», вставляємо лінк на обраний файл. Як тільки визначимося з розміром, клікаємо по кнопці «Download Playlist», якщо виникає необхідність перетягнути декілька файлів одночасно.

Наступна програма – Free Youtube Download. Переносить за один раз за кілька відеороликів, підтримує російськомовну версію. Перед тим, як завантажити плейлист з YouTube у форматі mp3, копіюється і встановлюється у відповідну графу посилання. Закінчується підготовка до завантаження, потім натискається клавіша «завантажити».

У такій програмі виділяють наступні переваги:

 • матеріали завантажуються поступово, участь користувача не вимагається;
 • є можливість для роботи з музичними кліпами та іншими контентами;
 • оплата за послуги не проводиться.

Кілька додаткових способів

Існують ще варіанти, як скачати плейлист з ютуба по посиланню.

Такі методики являють собою компромісне рішення між двома розглянутими вище способами.

Маються на увазі браузерні плагіни, і найчастіше користуються Youtube-di. Дане розширення відрізняється наявністю наступних опцій:

 • зберігаються списки відтворення;
 • ролики можна перебудовувати в інші формати;
 • відбувається перекачування субтитрів і т. п.

Як ще можна зберегти плейлист на ютубі? Скористайтеся Savefrom. Такий помічник визначає клавіші, що забезпечують переміщення вибраного вами вмісту в комп’ютерну пам’ять. Цей плагін функціонує безкоштовно, забезпечує підтримку іншим медиаплощадкам, крім ютубовской. Викачані відеоролики ви знайдете в папці або з допомогою відеоплеєра.