Завантажити трансляцію з ютуба: на компютер, телефон на Андроїд

Завантажити трансляцію з ютуба: як зберегти прямий ефір з YouTube з чужого каналу, можна записати оформлення для стріму

за Допомогою використання трансляцій ви спілкуєтеся з передплатниками наживо. Ефір дозволяє налаштувати бесіду з аудиторією, відповідати на запитання, доносити необхідні відомості, рекламувати товари, обговорювати важливі теми в режимі онлайн. Даним способом блогери користуються, щоб отримати довіру глядачів і збільшити кількість передплатників. Сьогодні спробуємо розібратися, як завантажити трансляцію з ютуба на персональний комп’ютер або мобільний телефон.

У чому необхідність збереження Live-ефіру?

Перед тим, як завантажити трансляцію з YouTube, з’ясуємо, для чого це необхідно.

Подібні дії виконуються, щоб в подальшому переглядати трансляцію або викладати її на інших ресурсах. У записах залишається корисна інформація у вигляді вебінару або онлайн-заняття, втрачати яку небажано.

Ефір зберігається, щоб вдумливо вивчити коментарі, незвичайні пропозиції або ідеї, якими можна скористатися в наступних видеотрансляциях.

В прямому ефірі часто влаштовують розыгыши, проводять вебінари і уроки, організовують презентації, розповідають про нові товари і незвичайних послуги, дуріють, обговорюють будь-які теми.

Варіанти збереження ефірів

Розглянемо кілька способів, як зберегти стрім на ютубі.

В історіях

Як зберегти ефір у Инстраграм на ютубі? Його скачують в пам’ять смартфона, попередньо перевівши в сторіс, як тільки закінчиться запис.

На жаль, разом з такими відео лайки і коменти не зберігаються.

Алгоритм дій виглядає наступним чином:

 1. натискається значок «історії»;
 2. виконується вхід в налаштування сторіс (зверху в лівому кутку знаходиться шестірня);
 3. налаштовується автозбереження;
 4. знову переходимо в формат сторіс, знаходимо пункт «прямий ефір», активуємо його для запису трансляції;
 5. як тільки процес виконаний, використовуємо кнопку «завершити», підтвердивши свою дію;
 6. пересилаємо запис у сторіс, вона зберігається в галереї.

Через IGTV

Як ще скачати пряму трансляцію з YouTube? Коли закінчиться ефір, задіємо клавішу «поділитися в IGVT». Після цього вибирається обкладинка під зберігається відео, прописується назва до нього, складається опис, зазначаються хештегі, створюється дозвіл для публікації превью у головній стрічці Instagram або створюється заборона на подібну дію.

Спеціальний додаток

Якщо підбираєте варіанти, як зберегти пряму трансляцію з YouTube, скористайтесь додатками, що забезпечують запис з монітора, одним з яких є XRecorder.

Як зробити, щоб стрім зберігався повністю? Деякі телефони вже оснащені записуючої функцією, наприклад, iOS 11. Якщо потрібно завантажити ефір для стріму на ютубі на Андроїд, попередньо завантажуються необхідні додатки.

Вгорі екрана показує обсяг незайнятого місця на мобільному пристрої. Нижче розташована кнопка, що активує запис – натискаємо на неї, підтверджуємо дію. Запуск відбудеться після відліку таймера, для її зупинки використовується кнопка «стоп».

Як зберегти запис стріму? Виконують це в додатку і до папки, створеної в галереї.

Існує можливість редагування відео – проводиться його обрізка, накладається музика, додається текстова частина. Додаток працює на безкоштовній основі, його аналогами є AZ Screen Recorder і Mobizen. Подібним способом записуються чужі трансляції, у авторів яких ви перебуваєте в передплатників і присутні на передачі.

Зберігаємо інші ефіри

Тепер розберемося, як зберегти прямий ефір з ютуба з чужого каналу.

Використовуємо Telegram бота @SaveZBot

Бот запускається телефоном або десктом мессенджерской версії, щоб завантажити трансляцію з ютуба за посиланням, запам’ятати збережений сторіс, посаду, хайлайт. Дозволяється при трансляції вести запис іншого ефіру.

Якщо не знаєте, як зберегти онлайн-трансляцію з Youtube, дійте у відповідності з наведеною інструкцією:

 1. відкрийте бота, знайдіть вітальне віконце, натисніть кнопку «запуск»;
 2. перед початком роботи визначаємо мову, вписуємо логін сторінки (використовуємо формат @login), надсилаємо повідомлення;
 3. бот представить варіанти для скачування, натисніть кнопку «прямий ефір»;
 4. тут передбачена записуюча функція, але вона спрацьовує не завжди коректно, так що краще завантажити з ютуба на комп’ютер стрім, вже збережений автором. При наявності таких нижче клавіші «завантажити збережений ефір» з’являється кнопка «історія трансляцій», біля якої проставляється число збережених передач. Натисніть на неї, вивчіть дати трансляцій, об’ємність і тривалість;
 5. визначте, яке вас цікавить відео. Можна завантажити його, як оформлення для стріму, перемонтувати або зберегти у форматі GIF, відключивши звук кнопкою «аудіо»;
 6. так як тривалість передачі деколи перевищує тридцять хвилин, не має сенсу перекачувати її, як діфку – скористайтесь розташованої вгорі стрілкою, зберігши відео у форматі;
 7. не варто чекати добу і переживати, чи збереглася передача в архіві – підготуйтеся до трансляції завчасно, запишіть її прогою або розширенням, що забезпечує захоплення сюжету з монітора.

Зберігаємо ефір на ПК

Як скачати трансляцію з ютуба, показану на комп’ютері? Використовуйте для цього спеціальну програму – Camtasia, що вважається найбільш зручною і багатофункціональною.

Крім запису, є можливість редагування видеопередачи, в процесі якого обрізають зайві фрагменти, підсвічується курсор, наближаються коменти.

Перед тим, як зберегти чужий стрім, виконується пуск програми, натискається кнопка «новий запис», визначається розмір екрана, настроюються «гарячі клавіші» пуск паузу і, врешті включається кнопка червоного кольору. Щоб скачати стрім на ютубі на андроїд без вильотів, робити це рекомендується в момент ефіру.

Як тільки процес завершено, видеопередача автоматично відкриється в редакторі.

Висновок

Ми розібралися, можна завантажити запис трансляції з YouTube, як взагалі це робиться.

Інколи виникають ситуації, коли деякі параметри стріму, завантаженого з ютуба, зберегти не вдалося. У такому випадку спробуйте повторити дії знову.