Завантажити vidIQ для ютуба: плагін, програму, сервіс

Завантажити vidIQ для ютуба: який софт, розширення використовувати для Гугл Chrome, Яндекс, Firefox, Opera, як встановити, налаштувати

Користувачам, що приймають рішення пов’язати власну діяльність з відеохостингом і заробляти на цьому кошти, напевно відомо, що є спеціальне розширення vidIQ. Тут необхідне уточнення – про нього знають ті, хто працює в Гугл Chrome. Спробуємо розібратися, яким чином скачати vidIQ для ютуба.

Розширення існуючих браузеров

Розширення вважається зручним інструментом, який дозволяє збирати статистичні дані.

Користуючись ним, відвідувач дізнається багато інформації про відеороликах. Наприклад, встановивши сервіс та відтворивши будь відеосюжет, біля нього можна побачити підказку, яка містить певні дані:

 • список топових пристроїв, з яких користувач віддає перевагу перегляд відео – мобільний телефон, персональний комп’ютер, телевізор;
 • перелік країн з процентним співвідношенням переглядачів, розділеним по регіонах;
 • надходження грошових коштів за сюжет підкаже вам, як довго автор працює з того чи іншого ролика.

Такі відомості надаються з певною похибкою, і, як свідчать відгуки, досить великий.

 • належність до певної медіамережі. Коли блогер підключається до партнерці, плагін надсилає повідомлення про подібні дії;
 • статистичні дані, представлені кількістю переглядачів, що підписалися на канал;
 • аналогічна інформація з відеороликів – число переглядів і взаємодій, середня тривалість у часі і т. п.;
 • залучення відвідувачів, виражена в числі лайків, коментарів, репостов і дизлайків.

Крім цього, плагін в автоматичному режимі аналізує відеоролик, оцінюючи його кількістю балів від десяти до ста і проставляючи цю інформацію в анотації. Чим вище оцінка відео, тим воно більше оптимізований і здатне приносити дохід.

Програма для ютуба vidIQ вважається корисним доповненням, використовуваним в момент просування контенту, але в числі численних потрібних опцій є недолік – вона функціонує виключно з Гугл Chrome.

Пройти реєстрацію в сервісі можливо тільки тут, інших браузерів для інсталяції плагіна і використання необхідних інструментів не існує.

Але невеликі хитрощі, що дозволяють застосовувати всі переваги розширення в інших браузерах, все ж є.

Для Яндекс

Якщо вам звичніше використовувати цей інтернет-браузер, про застосування vidIQ доведеться забути. Так вважають багато користувачів і сильно помиляються. Є одна хитрість, що дозволяє насолодитися аналітичними опціями плагіна в невластивому йому обохревателе. Яким чином це зробити?

Встановлюємо на ПК Гугл Chrome, якщо таке відсутнє. Процедура обов’язкова, але після виконання всіх вимог інструкції його дозволяється видалити. Переходимо в магазин розширень, знаходимо потрібний плагін, скориставшись посиланням, потрапляємо на його сторінку, задіємо клавішу «встановити», підтверджуємо дії.

Потім, використовуючи Яндекс браузер, переносимо розширення в нього. Виконується все просто:

 1. запускається Яндекс браузер;
 2. відкривається меню;
 3. з’являється список з розділами, в якому вибирається опція «налаштування браузера»;
 4. гортаємо сторінку, знаходимо «профілі користувачів», тиснемо клавішу «імпортувати налаштування і закладки»;
 5. у віконці випадає список, в якому знаходимо Google Chrome;
 6. видаляємо всі відмітки, залишаємо тільки «розширення», задіємо клавішу «перенести».

Після виконання перерахованих дій з’являється віконце з повідомленням про вдале перенесення розширень. Отже, після цього починаємо користуватися vidIQ.

Таким нескладним способом можна завантажити плагін vidIQ для ютуба.

Для Firefox і Opera

З Яндекс все ясно, а якщо ми серфим на цих майданчиках? Виявляється, описаний вище спосіб скачування в цьому разі не підходить. Але є два варіанти вирішення проблеми:

 • на комп’ютері інсталюється інший оглядач;
 • ютубовский канал підключається до медіамережі.

З першим все ясно, але досить часто користувач, звиклий до конкретної проге, не поспішає видаляти і встановлювати нове, так що в такому разі він проявляє інтерес до другого способу – з’єднання з медиасетью.

Розширення vidIQ має власну PRO-версію, яка дозволяє збирати статистичні дані з відеороликів і каналів, не інсталюючи свою програму через браузер. Простіше кажучи, ви відстежуєте та збираєте інформацію через будь-який веб-браузер.

Звісно, просто так PRO отримати неможливо – відеоканал підключають до медіамережі.

Висновок

Ми розглянули варіанти, яким чином встановлюється розширення vidIQ в інші браузери. Нагадуємо, що подібні дії можливі виключно в браузері Яндекс, для інших передбачена професійна версія, що вимагає виконання певних дій.