Завантажити youtube без реклами безкоштовно на телефон: на смартфон, на мобільний

Завантажити youtube без реклами безкоштовно на телефон: як дивитися додаток YouTube без вставок і Root-прав на Айфоне, на Андроїд

Якщо рекламні вставки, що зустрічаються у відеороликах досить часто, порядком набридли, від них треба позбавлятися. Власникам гаджетів на Android можна скористатися простим додатком, щоб вирішити дану проблему. Розберемося разом, як завантажити youtube без реклами безкоштовно на телефон.

Дивимося відео без реклами і Рут прав

Наявність root-прав для цього не потрібно. Такий варіант проги корисний тим, хто до сьогоднішнього моменту не зміг знайти або не отримав на Андроїд рут, але рекламні вставки встигли набриднути.

Щоб дивитися мобільний ютуб без реклами, потрібні права суперкористувача, але ми розглядаємо дещо іншу ситуацію.

Розберемося, як завантажити youtube без реклами на телефон Андроїд. Тут нічого складного немає – завантажуємо програму Youtube Vanced , в розділі «налаштування» активуємо опцію, забезпечує процес установки з невідомих джерел.

Закінчивши скачування, встановлюємо додаток, як будь-яку гру або прогу, клікаєм по ютубовской іконці. Справу зроблено, перегляд відео почнеться без реклами.

Як би легко всі не відбувалося, деякі недоліки все ж є.

Користуватися сервісом не зручно кожному, тому що ця версія не прив’язана до Плей Маркет, та виконати вхід в свій гуглівський акаунт у вас не вийде.

Отже, оновлення додатки відсутні, але це не найголовніше, адже мета була – переглядати відео без рекламних сюжетів, і вона повністю досягнута.

Однак для ютуба необхідний інтернет, так що скористайтеся послугами Wi-Fi на своєму смартфоні, щоб дивитися відео безкоштовно.

Названий вище недолік відсутній на програмному забезпеченні Ютуб Вансед, у зв’язку з чим такий варіант програми для перегляду YouTube без реклами вважається більш актуальним.

Блокувальник реклами реально функціонує, обридлі банери зникають, входити в аккаунт можна без проблем.

Тепер подивимося, як завантажити додаток безкоштовно на телефон, щоб у подальшому дивитися відео з ютуба без реклами:

  1. перед входом в акаунт завантажуємо додаток microg;
  2. в процесі установки рекомендується надати програмі всі дозволи, тому що іконка такої утиліти відсутня;
  3. відключити обмеження роботи microg у фоновому режимі;
  4. встановити Вансед на мобільний пристрій на Андроїд і активувати прогу;
  5. увійти в свій аккаунт і почати перегляди.

Як дивитися ютуб на телефоні Айфон без реклами? Тут виникає одна проблема – завантаження потрібної для цього утиліти безпосередньо на смартфон не представляється можливим, програму переносять через персональний комп’ютер.

Процес, як зробити ютуб без реклами на телефоні Айфон, виглядає таким чином:

  • вподобане вам відео записується на ПК і зберігається на його жорсткому диску;
  • другим етапом ролик переписується на мобільний пристрій, для чого останній підключається до компа, після цього активується медіаплеєр iTunes, встановлений на комп’ютері.

З допомогою таких дій користувач легко запише відеосюжет або кліп з YouTube в телефон, щоб у подальшому насолоджуватися переглядом без реклами.

Контент завантажується в потрібному форматі, переміщені файли після запису не конвертуються.

Висновок

Як бачите, перегляди відео з ютуба на мобільних пристроях можливі за умови виконання попередньої підготовки. Вибирайте спосіб з урахуванням свого телефону і насолоджуйтеся YouTube без обридлих рекламних вставок.