завантажити YouTube відео ss: безкоштовно, без програм

завантажити YouTube відео ss: куди потрібно вставити, додати літери, як зберегти ролик на компютер за допомогою коду перед посиланням, через браузер

Час від часу серед користувачів виникає питання, як записати вподобаний відеосюжет з хостингу. Причин цього кілька, одна з них – залишити за собою право переглядати ролик без підключення до інтернету, побоюючись, що він може бути видалений. Є нескладний варіант, щоб завантажити YouTube відео SS, тільки треба точно знати, де ставити поєднання букв.

Переваги способу

Такий варіант відрізняється певними перевагами по відношенню до інших методів. Щоб здійснити його, немає необхідності в завантаженні спеціальних програм, які займають місце на жорсткому диску і уповільнюють дію системи.

Спосіб простий, тому що потрібно лише ввести додаткову символіку в рядку з адресою. Його вважають універсальним і застосовують на будь-якому цифровому носії, приєднаному до інтернету.

Як правильно застосовувати код «ss»

Метод, що дозволяє зберегти відео з ютуба на комп’ютері чи пристрої, хоч і вважається нескладним, але в самий потрібний момент з людської пам’яті стирається. У зв’язку з цим наведемо докладний керівництво, в якому розповімо, як завантажити з ютуба відео безкоштовно через «ss».

Працюємо через браузер

Як тільки знайдете зацікавив вас відеоролик, клікніть по ньому і перейдіть на вкладку. У браузерною адресній строчці знаходиться url-адресу сторінки, і, щоб скачати відео з ютуба, потрібно знати, куди вставити «ss».

Ці букви вписують відразу після символіки «www», перед заголовком відеохостингу «youtube». Виконавши таку дію, здійснюється перехід по отриманої адресної посиланням, активоване натисканням кнопки «enter».

Відкривається завантажувальна сторінка, на якій подається корисна інформація про відеосюжеті, і клавіша зеленого відтінку «завантажити». Біля кнопки передбачена опція, що дозволяє вибрати якісні характеристики відео. Натиснувши на цю клавішу, користувач активує завантаження відеофайлу на персональний комп’ютер стандартним способом, за браузеру.

Вибір формату і права

Клікнувши на прапорець біля дозволу відео відкривається перелік доступних параметрів. Періодично біля деяких позначень розташовується червоний значок у вигляді мікрофона. Завантаживши файл, користувач отримує беззвучний відеоряд. Окремо і абсолютно безкоштовно можна завантажувати і звук, використовуючи посилання, що містить в собі слово «audio».

Непоганий варіант для скачування – формат MP4, що забезпечує пристойну якість навіть для маловесного файлу. За допомогою даного способу виходить записати відео у високому дозволі в разі, коли в його завантаженні даний варіант передбачався. Як правило, пропонується дозвіл формату 720px.

Інші методи швидкого скачування

Як скачати відео з ютуба з допомогою вставки «ss», дописываемой в адресну рядок, ми розібралися. Але існує ще кілька способів, що забезпечують скачування відеосюжетів. Для їх виконання залучаються сервіси, розширення браузерів, додатки.

Приклади кращих сервісів

Найчастіше, щоб завантажити ролик з ютуба, застосовуючи буквене сполучення «ss», користуються сервісом, відомим багатьом під своєю назвою Save From.net. Саме він дозволяє завантажити відео з ютуба, коли перед посиланням вписується зазначена пара букв. При цьому забезпечується будь-рівень якості, заданий користувачем.

Сервіс відрізняється зручним інтерфейсом і зрозумілий на інтуїтивному рівні управлінням, вважається основним з усіх своїх аналогів, що забезпечують скачування відеосюжетів.

За схожим принципом працюють софти Save Video і VD, що пропонують користувачам такі ж робочі можливості, що забезпечують завантаження:

  • користуючись Save Video, слів «youtube» ділиться на дві частини, після «you» вписується слово «magic»;
  • застосовуючи другий сервіс для скачування відео з YouTube, букви «ss» замінюються на «vd».

Є й інші відмінності, але особливого значення вони не мають.

Такі ресурси користуються заслуженою популярністю. Але якщо є бажання відшукати інші варіанти, радимо використовувати будь-який з перерахованих нижче аналогів:

  • Clip Converter.cc;
  • Videograbby.com;
  • Getvideo.org;
  • Getvideolink.com.

З допомогою останнього сервісу викачуються відеоролики, призначені за своєю спрямованістю для дорослої категорії переглядачів.

Браузерні плагіни

Для скачування відео з YouTube не обов’язково тільки вставляти «ss», можна скористатися спеціальними плагінами, встановленими в браузер, за допомогою яких усі потрібні посилання надаються в автоматичному режимі.

В такому випадку на кожній новій сторінці додається спеціальна клавіша, і втручання користувача при цьому не вимагається.

Як і серед сервісів, лідируючі позиції тут віддані клієнту від Save From.net, який завантажується з ліцензійного порталу виробника. Плагін спочатку завантажується, після цього виконується його установка. Із запуском браузера направляється запит на дозвіл для установки розширення, з яким рекомендується погодитися.

Прога підтримується всіма сучасними браузерами, але, якщо установка виконується в Хром, знадобиться завантажити додаткове розширення, тому як робота браузера відрізняється деякими особливостями.

Черговий відомий плагін, що дозволяє завантажити відео з YouTube безкоштовно без установки на адресу «ss», називається Youtube Video Downloader. Встановлюється ручним способом, тому що браузери здебільшого роботу такої утиліти не підтримують. Але коли інсталяція закінчується, все функціонує нормально.

Щоб завантажити відеоролик, використовують спеціальну клавішу або користуються інструментальною панеллю для браузера.

Приклади мобільних додатків

Куди вставити «ss», щоб завантажити ролик з ютуба, нам відомо. Тепер розберемося, як завантажити сюжет з ютуба без комп’ютерних програм через мобільний додаток.

На дану спрямованість є кілька спеціальних прог, установка яких теж виконується вручну.

найнадійнішими вважаються:

  • Snape Tube;
  • Watch Later;
  • Tube Mate;
  • Won Tube та інші.

Кожна має достатній функціонал, щоб забезпечити запис ролика в будь-якій якості.

Для iOS підхід дещо відрізняється, тому що операційка має деякі обмеження на застосування сторонніх софтів.

Щоб завантажити ролик з YouTube, додавати «ss» не знадобиться – процес виконується з допомогою швидких команд. Для цього потрібно завантажити відповідне програмне забезпечення.

Вставляти «ss», щоб скачати відео з ютуба, необов’язково. Можна використовувати програму Dropbox в комплекті з сайтом Save From.net. Все проперации підтверджуються натисканням клавіші «поділитися».

Якщо ви не знаєте, чому ви не скачується відео з ютуба через «SS», скористайтеся іншим варіантом.