Завантажити ютуб на Айфон: в галерею, на старий iOS, на телефон

Завантажити ютуб на Айфон: як встановити, оновити додаток YouTube безкоштовно, яку програму для скачування використовувати на iPhone 4s

Цей популярний сервіс в уявленнях не потребує, про його існування відомо кожному користувачеві інтернету. Багато отримують доступ до сервісу через портативні гаджети, тому ютубовский клієнт присутня на будь-якій платформі, в тому числі – на App Store. Ліцензійна додаток для смартфонів, що працюють на операційній системі iOS, дозволяє з комфортом переглядати відеоматеріали, залишати лайки і коменти до роликів, розсилати їх знайомим, знаходити привабливий контент і т. п. Незвичайна особливість клієнта полягає в тому, що можна переміщати віконце з роликом на вільне місце екрану і працювати з іншими функціями, не перериваючи перегляд. Маючи власний відеоканал, кожен користувач легко зможе контролювати його зі смартфона. Для цього пропонуємо дізнатися, як завантажити ютуб на Айфон.

Основні опції ютуба

Відпадає необхідність відкривати браузер, щоб знайти ролик, переглядати останні сюжети відомих блогерів, включати плейлист з музичними кліпами – все робиться через рідне додаток, що об’єднало популярні опції.

Нагадаємо, власник такого телефону отримує найкращий варіант для насолоди звукових і зорових даного сайту контентом – за ліцензійним додатком, розробленим Гугл.

Ютуб до такої міри мінімалістичний і спрощено, що потрібно завантажити його безкоштовно на телефон Айфон і встановити доступ до таких вкладок, що забезпечує його максимальне використання:

 • «головна» – містить рекомендації індивідуального характеру;
 • «підписки» – з них уточнюються новинки каналів, що відслідковуються користувачем;
 • «в тренді» – відстежується популярний контент;
 • «бібліотека» – тут містяться відеоматеріали, зазначені користувачем, як сподобалися, щоб в подальшому їх переглядати в будь-який час.

Як завантажується і встановлюється ютуб на Айфон?

Яким чином завантажити додаток ютуб безкоштовно на Айфон? Якщо назріло таке питання, значить, юзер експлуатує iOS 6 або більш стару версію, в яких ютуб встановлений розробником мобільного пристрою.

Але це зовсім не означає, що в офіційному магазині iTunes, який пропонує програми на iOS, власник Айфона нічого не отримає на стару ОС.

Щоб завантажити YouTube на iOS 9 або 10, слід натиснути кнопку «отримати», почекати дві – три секунди, поки триває завантаження, клацнути по кнопці «відкрити».

Після того, як вийде завантажити додаток для YouTube на iPhone, з ним можна працювати, не заводячи офіційний аккаунт. Але якщо є бажання користуватися наявними опціями, рекомендуємо зареєструватися в системі, щоб відкрити доступ до улюблених відеоматеріалів і підписки.

Відповідаємо на питання

Як безкоштовно скачати ютуб на телефон Айфон 4с? Є одна проблема, з-за якої завантажити ютуб на цей мобільник 4S не вийде — гаджет вже багато років не підтримується Еппл, і останньою версією iOS для нього є 7.1.2. Щоб завантажити програму для скачування, потрібно iOS не нижче 8.0. Тільки після цього на Айфоне з 8-ї операційкою можна працювати.

Крім цього, є варіанти установки, можливі після входу в інший аккаунт, завантаження додатків через сторонній сайт або наявність Jailbreak.

Варіант для скачування Iphone 3gs або 4s досить простий і безпечний, шкоди мобільного пристрою і даних, що зберігаються в ньому, не принесе. Дії виконуються в такій послідовності:

 • встановлюється фірмова прога iTunes;
 • активизируемся у власному акаунті на Айфоні, вказавши логін і пароль;
 • знаходимо в App Store ютуб, виконуємо скачування;
 • на телефоні входимо в App Store;
 • переходимо по пунктах «оновлення» — «покупки»;
 • вибираємо «ютуб», натискаємо «встановити». З’являється повідомлення, що дозволена налаштування «більш старої версії». Натискаємо кнопку «так».

Як безкоштовно скачати ютуб на мобільний телефон Айфон 6? Для цього потрібно увійти в розділ «налаштування», забезпечити з’єднання з інтернетом або Wi-Fi. Після цього виконуємо вхід в App Store, чекаємо закінчення завантаження, в пошуковику, розташованому зверху, пишемо англійськими літерами «youtube». Заходимо в виданий результат, з всіх представлених програм вибираємо ютубовскую прогу, тиснемо «завантажити», вводимо власний пароль (або скан пальцевого відбитка).

Як скачати ютуб на стару версію Айфон 5?

Щоб зробити це на Айфон 5s, скористайтеся інструкцією, наведеною для «шістки». Аналогічним чином можна безкоштовно завантажити ютуб на Айфон 7.

Як скачати відео з ютуба в галерею? Для цього з App Store виконуємо установку безкоштовного додатку Document 6, відкриваємо його і активуємо вбудований браузер, значок якого перебуває справа, в нижньому кутовій ділянці. Вказуємо адресні дані сайту pickvideo.net відкриваємо його. Як тільки завантаження ресурсу завершиться, клікаємо по кнопці, на якій зображено ютубовский логотип.

Як оновлювати програму? Якщо використовуєте APK для iOS, оновити ютуб можливо і на старій версії.

Така дія необхідно для того, щоб отримувати доступ до нових опцій.

Алгоритм, пов’язаний з процесом оновлення, виглядає таким чином:

 • виконуємо вхід в App Store;
 • клікаємо по профільному зображення;
 • проводимо пальцем по дисплею від верхнього краю до нижнього, щоб з’явився перелік доступних для використання софтів;
 • у разі, якщо оновлена версія мобільного додатку відкрита для застосування, біля ютубовского значка з’являється клавіша «оновити», на яку необхідно натиснути.

Тепер ви знаєте, як завантажити ютуб на Айфон або оновити додаток для старих версій iOS.