Завантажити ютуб на Айпад: встановити, завантажити відео

Завантажити ютуб на Айпад: як змусити працювати швидше YouTube на старому iPad mini, яка версія безкоштовного додатку краще для iOS

Багатьом глядачам подобається дивитися відео на ютубовском сайті, деякі проводять на ньому досить багато часу, відшукуючи привабливі і незвичні за змістом ролики. От тільки є одна проблема – для цього потрібно постійне підключення до мережі інтернет. Але можна завантажити ютуб на Айпад, щоб потім насолоджуватися переглядом в будь-який час. Розберемося, яким чином виконуються подібні дії.

Як переглядати відео онлайн

Останнє оновлення ютуба обернулося приємною несподіванкою – з’явилася клавіша «зберегти», що дозволяє завантажити YouTube на iPad, залишаючись у додатку.

Деякі побачили в цьому певну непослідовність від Гугла, але вважали її досить зручною.

Необхідно пам’ятати, що відеоролик зберігається в пам’яті смартфона в тому випадку, якщо Айпад не перериває з’єднання з інтернетом більш ніж на три доби.

Тепер можна завантажити відео з YouTube і в будь-який зручний час переглядати ролики з їх подальшим видаленням.

Є кілька способів, як завантажити відео з ютуба на Айпад:

 • використовуючи додаток iOS;
 • через персональний комп’ютер з наступним копіюванням на смартфон.

Ютуб поміняв свої умови, відповідно з якими навіть краще додаток для скачування з YouTube на iPad не забезпечує запис відео з причини накладеної заборони. Але, як показує практика, до такого вимогу прислухаються далеко не всі.

Сервіси, що допомагають скачати відео з ютуба на Айпад безкоштовно, періодично з’являються в App Store, але незабаром знову зникають, замінюючись іншими версіями.

Залишається вводити в пошукову систему App Store відповідний запит і робити вибір, грунтуючись на описі і рейтингах. Якщо не знаєте, яка версія програми для скачування роликів з ютуба підходить на iPad 2, звертайте увагу на ті, які знаходяться в Топі видачі.

По своїй суті кожна програма нагадує браузер, і після запису відео з ютубовского або іншого сайту виконується її згортання.

Використовуємо додаток для iOS

Цей варіант найбільш оптимальний і результативний, всі дії виконуються без залучення ПК.

Алгоритм виглядає так:

 1. перед тим, як завантажити відео з YouTube на iPad 4, завантажуємо вибране в App Store додаток;
 2. активуємо його, виконуємо перехід в «браузер», вводимо в адресний рядок m.youtube.com;
 3. вибираємо ролик, починаємо його перегляд. Як тільки картинка заповнить весь екран, клікаєм, щоб викликати кнопки управлінської панелі. Натискаємо значок з зображенням дискети, вибираємо пункт «завантажити»;
 4. ролик починає перевантажуватися на ваш пристрій, його статус перевіряється на сторінці «завантаження».

відео Зберігається в розділі «файли». Перегляд відеосюжетів можливий через завантажену прогу.

Запис роликів через ПК

Як ще можна записати відео з ютуба на Айпад 2, якщо встановити додаток не вийшло? Збережіть ролик з ютуба на комп’ютері, а після цього його можна встановити на iPad mini 1 або іншого пристрою на iOS:

 1. вибираємо ролик;
 2. робимо копію адреси URL;
 3. переходимо на сайт savefrom.net, робимо копію адреси у відповідний рядок, тиснемо кнопку «enter»;
 4. після обробки даних, превью на відео з’являється на моніторі, біля нього знаходимо кнопку «скачати»;
 5. вибираємо формат, визначаємося з якістю.

Продовжуємо розбиратися, як встановити відео з ютуба на Айпад міні 1, і переходимо до другого етапу – переписуємо файл з ПК на мобільний пристрій.

Для цього:

 1. активуємо прогу iTunes, через USB-кабель під’єднуємо Айпад;
 2. у медіатеці клацаємо за пунктом «фільми», в меню «файли» знаходимо розділ «додати»;
 3. вибираємо потрібний файл, виконуємо по ньому подвійний клік, в розділі медіатеки відобразиться назва ролика;
 4. перетягуємо ролик на Айпад, копіюючи файл.

Запис через флешку

Якщо немає бажання працювати з iTunes, є ще один варіант, як встановити відео з ютуба на старий Айпад, якщо воно знаходиться на ПК. Все просто – знадобиться флешка, через яку і виконується копіювання.

Відповідаємо на питання

Як бути, якщо YouTube на iPad не працює в режимі «картинка в картинці»? Скопіюйте адресну посилання ролика, відкрийте сайт в Сафарі, впишіть копію адреси, натисніть «Go». У віконці відкриється ролик, клікніть по ньому і натисніть іконку «картинка в картинці».

Що робити, якщо відео з YouTube не встановлюється на iPad mini? Причини, чому це відбувається, можуть бути різними. Щоб усунути їх, виконайте перезавантаження пристрою та програми, відкоригуйте системне час або налаштування Wi-Fi, скиньте установки і оновлення їх знову.

Як змусити YouTube працювати швидше на iPad 1 або 3? Якщо додаток перестало нормально функціонувати, виконайте очистку пам’яті пристрою, перезавантажте операційну систему, вимкніть оновлення для iPad, що заважають роботі YouTube, встановіть нову версію ОС, очистіть кеш.