Завантажити ютуб на Мейзу: встановити, завантажити на телефон

Завантажити ютуб на Мейзу: які сервіси Гугл, програми використовувати, чому перестав працювати YouTube на мобільнику Meizu М5

Багато користувачів, які виконали планове оновлення програмного забезпечення на мобільних пристроях від Meizu, стикаються з проблемою – висвічується сигнал «сталася помилка. повторіть дію». Сьогодні спробуємо розібратися, яким чином усунути помилку і завантажити youtube на мейзу.

Основні причини припинення роботи Youtube

Якщо виникають проблеми з нормальною роботою ютуба на цьому гаджеті, основними причинами несправностей вважають:

  • відсутність з’єднання з інтернетом;
  • збій, що стався у процесі оновлення ютуба;
  • проблеми з програмним забезпеченням.

Як правило, щоб виправити і відновити працездатність популярного відеохостингу, рекомендується упевнитися в наявності зв’язку з інтернетом або перезавантажити програму.

Якщо подібні дії виконувати ще не доводилося, пропонуємо вашій увазі докладні інструкції, як встановити ютуб на Мейзу.

Чому в браузері мобільного цього бренду перестав працювати ютуб, ми розібралися. Тепер подивимося, яким чином виконати установку програми.

Використовуємо для установки інсталятор

до Уваги користувачів пропонується кілька варіантів, як завантажити ютуб на телефон Мейзу, і один з них спрацює однозначно.

Універсального керівництва, що розповідає, як неофіційно встановлювати гуглівського сервіси на мобільні телефони, не існує, у виборі конкретного методу визначаються з урахуванням наявної прошивки, виробника пристрою і використаного чіпсету, деколи роблять вплив і інші фактори.

В певних ситуаціях завантаження сервісів від Гугл на мобільний пристрій можлива при відсутності прав суперкористувача або встановлення додаткового «рекавері», вистачає одного спеціального додатка. Вирішивши встановити таке програмне забезпечення, його попередньо скачують у форматі файлу АРК, використовуючи для цього сторонні джерела, після чого передбачають можливість завантаження додатків в пункті «безпека» налаштувань мобільного пристрою.

Як встановити ютуб на телефон Мейзу? Для цього рекомендується використовувати гугловское додаток Installer, розроблений безпосередньо для мобільних пристроїв від цієї компанії. Все, що знадобиться для завантаження сервісів, використовуючи таку програму – кілька натискань кнопки «далі» і згоду з пропозицією на завантаження софта від Гугл. Якщо ваш мобільний пристрій вже забезпечено магазином додатків, завантаження виконується з нього.

Як відомо з відгуків користувачів, Гугл Інсталятор частенько допомагає і власникам мобільних телефонів від інших виробників, але в таких моделях додаток починає працювати по-різному.

Установка через АРК-файл

Якщо з допомогою першого способу завантажити YouTube для Meizu не вийшло, скористайтесь установкою АРК-файлу з ПО. Більшість смартфонів Android пропонують простий варіант:

  • перехід в «налаштування»;
  • вхід в пункт «безпека»;
  • перевірка розділу «невідомі джерела» на включення.

Сучасні смартфони з ОС Android від восьмої версії дещо складніше. Доведеться увійти в «налаштування», відкрити «програми та повідомлення», після цього дозволити застосування веб-браузера або його файлового аналога на завантаження програми.

Характерні проблемні питання

Чому не працює ютуб на Мейзу М5 або на іншій моделі? Слід шукати проблеми в:

  • оновленнях – найбільш частий випадок. Якщо після скачування утиліта втрачає коректну працездатність, причина ховається тут. Пояснення просте – іноді помиляються розробники;
  • Кеші – тимчасової файлової базі, часом засмічує операційну систему. Їх необхідно видаляти своєчасно – чистити. Крім того, ютуб часом витрачає багато зусиль, щоб вважати необхідні дані, у той час як для запуску виділяється суворий ліміт часу;
  • завантаженні оперативної пам’яті – деякі програми вступають у конфлікт, притягаючи до себе більшість ресурсів. У подібних ситуаціях найчастіше винні віруси і шкідливі програми.