Золота кнопка ютуба: замовити, купити, отримати, заробити

Золота кнопка ютуба: що це, навіщо потрібна, скільки коштує, як виглядає, за скільки передплатників дають від YouTube, де можна придбати недорого

Нагорода такого рівня – мрія для будь-якого блогера, тому що являє собою офіційне підтвердження таланту і популярності каналу серед користувачів інтернету. Золота кнопка ютуба видається обраним власникам блогів, кількість передплатників на які перевищила встановлену планку.

Про нагороду

Спробуємо розібратися, що це таке – золота кнопка YouTube. Почнемо з самого простого – як вона виглядає? Нагорода відрізняється достатнім матеріальним втіленням: всім, хто її заробив, відправляється табличка, обрамлена рамкою, із зображеним на ній золотим знаком програвання, чудово відомим кожному користувачеві відеохостингом. По своїй суті кнопка є іменний – нижче знака викарбувано назву відеоканалу та привітання його власнику з досягненням відповідного кількості користувачів.

Коли з’явилася?

Першу кнопку представили світовій громадськості на конференції VidCon-2012.

Раніше найбільш активні і відомі відеоканали Ютуб нагороджував за допомогу у розвитку відеохостингу грошима в сумі 500 американських доларів і цифровою відеокамерою.

Жовту (золоту) кнопку ютуб придумав і розробив Тім Ший, надавши їй статус нового матеріального призу. Першими нагородженими стали відразу сімдесят вісім каналів, які подолали до того часу рубіж в один мільйон передплатників.

Яким чином можна отримати?

Як заробити заохочення? Для цього потрібно створити відомий і хороший контент, що привертає до каналу постійних глядачів. Штучним способом накручувати передплатників не вийде, тому що відеохостинг на серйозному рівні стежить за поведінкою користувачів і розрізняє шахрайські дії.

Скористалися послугами біржі фріланса і які прикупили таким способом певне число зареєстрованих користувачів сервіс відстежує швидко, анулюючи «мертві душі».

Так за скільки передплатників дають золоту кнопку YouTube? Для цього блогер повинен досягти відповідного рівня за передплатникам, кількість яких прирівнюється до одного мільйону.

Залишається увійти в «Творчу студію», упевнитися, що відеохостинг надіслав відповідне повідомлення. Давши свою згоду на отримання призу, блогер заповнює анкету, вказуючи персональні дані, і очікує надходження повідомлення про цінного посилці. Тим, хто не знає, відповідаємо – нагороду видає Великобританія.

Доставка нагородної кнопки здійснюється поштовою пересилкою, загальна маса упаковки з призом досягає тринадцяти кілограм.

Де придбати і за скільки?

За що дають золоту кнопку YouTube, ми з’ясували. Що дає така нагорода, теж відомо. Блогерів цікавить, скільки вона коштує. Виявляється, ціни у символу немає, тому придбати його не вийде.

ВИНОСКА !

Нагорода заслуживается копіткою працею, спрямованою на створення якісного контенту і залучення своїми відеосюжетами численної аудиторії.

Якщо відеофільми сподобаються користувачам, і тематики, освітлювані ними, зацікавлять своєю корисністю, передплатники кинуться відстежувати оновлення на каналі.

І все ж, де можна недорого купити золоту нагороду? Маючи достатньо коштів і знайшовши блогера, який побажав реалізувати власний приз, зароблений раніше чесним шляхом, мрія про нагороду перетворюється в реальність. Ось тільки навіщо потрібна така угода, якщо табличка на приз іменна?

Замовити атрибут можливо на Алиэкспресс. Виявляється, на цьому торговельному майданчику блогер зможе придбати золоту кнопку YouTube за 500 рублів. Крім дешевих реплік, є і якісні вироби, вартість яких сягає трьох – чотирьох тисяч.

Тим, хто не зміг купити оригінал золотий кнопки ютуба і не оформив доставку через Алиэкспресс, пропонуються майстер-класи з виготовлення нагороди з підручних матеріалів. З чого зроблені саморобні призи? У хід йдуть папір, пластик, фольга, свинець та інші метали, деякі готують репліки з пластиліну. Золоту кнопку ютуба можна замовити з Москви, і якісна копія буде виглядати не гірше оригіналу.

Як же отримати справжню кнопку в Росії, не вдаючись до допомоги напівлегальних методів? Не варто обманювати, просто почніть працювати над поставленою метою, знайдіть свою нішу, створити захоплюючий контент, почніть спілкування з передплатниками, залучайте нових переглядачів на канал, і незабаром ви досягнете бажаного порогу з мільйонною аудиторією.

Тільки в цьому випадку нагорода не змусить себе довго чекати.

Є інші призи на відеохостингу?

Виявляється, ютуб заохочує блогерів кількома призами – срібної, золотої і діамантовою кнопками. Для отримання першої нагороди потрібно набрати сто тисяч передплатників каналу. У цьому випадку заслужене «срібло» стимулює блогера до нових досягнень.

Після золота йде діамантовий приз, для отримання якого знадобиться десятимільйонна аудиторія користувачів каналом.

Існує ще й рубінова нагорода, але для його отримання доведеться довго працювати над розвитком контенту, здатного залучити не менше п’ятдесяти мільйонів шанувальників.

Існує припущення, що список нагородних кнопок від відеохостингу буде розширюватися далі, тому що вже в 2020 році багато канали, що мають золоту кнопку ютуба, налічують сто і більше мільйонів передплатників. Цілком природно, що настільки рекордну кількість користувачів ставить відеохостинг перед необхідністю розробляти нові варіанти заохочень. Що для цього буде використано – сапфіри або платина – покаже час.

Висновок

Скільки платять за золоту кнопку ютуба? Нагадуємо ще раз – нагорода носить заохочувальний характер, підкреслює рівень майстерності блогера, підштовхує його на подальший розвиток каналу.