Звук підписки на канал ютуб: привітання, повідомлення

Звук підписки на канал ютуб: як завантажити, залучити аудиторію, оформити звукове вітання, як вимкнути сповіщення, що робити, якщо не приходять повідомлення

Звуковий супровід використовується при монтажі відеоролика, вставляється в відео як супровід сюжету, застосовується для інших цілей. Сьогодні поговоримо, як завантажити звук підписки на канал ютуб.

Що треба для залучення уваги глядачів?

Для початку доведеться підібрати тему, дотримуючись при цьому кілька умов.

В першу чергу вона повинна подобатися вам. Крім того, ви повинні детально розібратися в даній області і не допускати помилок.

Попрацюйте над складанням заголовка, ключових слів і тегів – все це збільшує кількість переглядів.

Глядач вже на перших кадрах приймає рішення, переглянути відеоролик повністю або залишити його без уваги. Щоб залучити аудиторію в ютубі і підштовхнути її на підписку, забезпечте хороший звук.

Ось тут у блогерів і з’являються питання, відповіді на які наводяться нижче.

Відповідаємо на питання

Як оформити звукове вітання для передплатників на ютуб-канал?

Якщо ви бажаєте сказати «дякуємо за підписку» для чергового глядача ютуба, продумайте все, що необхідно – звук, одяг, в якій ви виступите, задній план, на тлі якого буде відбуватися подія, слова подяки.

Як в ютубі вимкнути сповіщення про підписку?

Якщо користувач виявив бажання підписатися власне і підтвердив намір конкретними діями для ютуб-каналу, про це повідомляється не звуком – на адресу електронної пошти приходить відповідне повідомлення.

Для відключення подібних сигналів увійдіть у ютубовский акаунта, клікніть по профільному фото, перейдіть в розділ «налаштування», виберіть пункт «повідомлення», у підпункті «повідомлення електронною поштою» внесіть необхідні зміни.

Де підписатися і завантажити звуки для ютуб-каналу? В інтернеті є спеціальні сайти, на яких ви зможете завантажити або прослухати в режимі онлайн «Звуки для підписки на відеоканал» без оплати. Вважається, що на ютубі можливе завантаження відео, супроводжуваного просторовим звуком, в наступному форматі – амбиофонией звичайного першого порядку або аналога зі стереозвуком. Перший варіант поєднав у собі просторовий і стереозвук, який залишається незмінним по відношенню до положення голови користувача.

Ними дозволяється користуватися для монтування відеосюжетів, оформляти звукові супроводу, в інших цілях.

Трапляється, що повідомлення про передплатників на канал на ютубі не приходять, що робити? Для того, щоб налаштувати повідомлення про оформлення передплати за новим відео в ютубі, необхідно:

  • клікнути по профільному значку;
  • вибрати розділ «налаштування»;
  • пункт «налаштування облікового запису» знайти пункт «сповіщення»;
  • увійти в розділ «підписка на канал», перемістити прапорець на позицію «вкл.»;
  • у меню, визначити тип оповіщення.

наприклад, на стриме в ютубі для сигналу про підписку вибирають певний звук.

Вимоги технічного характеру

Звук і музичний супровід мають важливе значення для контенту. Важливо не тільки підібрати відповідний сигнал, який вам сподобається більше за інших, але і забезпечити умови для його нормального звучання.

Отже, відеосюжет з просторовим звуком повинен відповідати деяким вимогам, найбільш важливими з яких вважаються:

  • файл додаються метадані, файли з декількома доріжками використовувати забороняється;
  • просторові звуки повинні бути в форматі розміщення за номерами або за типом SN3D;
  • підтримуваний формат амбиофонии відповідає вимогам першого порядку.